استخر پیش ساخته

 انواع استخر آماده و پیش ساخته شامل استخر متحرک و ویلایی

امروزه هزینه های زیاد باعث شده که مردم از داشتن یک استخر در ویلا خود بی نصیب شوند.شما نمیتوانید یک ویلا را بدون استخر تصور کنید چون علاوه بر هزینه ساخت و ساز، مواردی همچون اشغال کردن زمین و آماده کردن زمین برای احداث استخر مساله بسیار بزرگ برای تفریحات آبی، که محصول در آن احداث شود وجود ندارد همچنین استخرهای ثابت دارای هزینه های ثابت نگهداری اعم از هزینه تغییرات گرمایش و سرمایش که خود موضوع مهمی است.با توجه به به مطالب گفته شده ما را به فکر محصولات پیش ساخته میندازد .که با توجه بر هزینه های خیلی کمی که نسبت به سایر استخرهای ساخته شده دارد.این استخرها قابلیت حمل و نقل دارند و هزینه های نگهداری بسیار ناچیز صرف نگهداری آن میشود.
علاوه بر شرکت اینتکس که در تولید استخر پیش ساخته هستند برندهای جهانی مثل بست وی امریکا- زودیاک فرانسه و سانکس چین را میتوان نام برد.شرکت اینتکس سابقه چندین ساله در مورد استخرهای بادی و فریم دار میباشد.و میتوان گفت اولین شرکتی است که در تولید این محصولات در آمریکا شروع به فعالیت کرده و به علت رقابت در بهای تمام شده محصول چندین سال کار خود را تحت لیسانس آمریکا در کشور چین ادامه می دهد.
نکته قابل توجه در مورد استخر پیش ساخته این است که با نام های مختلف مثل استخرآماده، استخر ویلایی، استخر متحرک، استخر پایه دار استخر برزنتی، استخر فریمی و... به مشتریان عرضه میشود.

سایر استخر های پیش ساخته توسط این شرکت عبارتند از:
استخر بادی ایزی ست
استخر پیش ساخته بادی: ایزی ست (نصب آسان) این استخر دارای دو قسمت که قسمت بالای حلقه بادی ازجنس پی وی سی فشرده و قسمت بدنه که از جنس پی وی سی الیافدار ضخیم کارز الیاف مصنوعی ابریشم ساخته شده است.
ابعاداین محصول از قطر 244cmوارتفاع76cm و تا قطر549cm و ارتفاع 132cmتولید میشود.
 رنگ استخرپیش ساخته بادی( EASY SET ) آبی می باشد و طرح های بنام اوقیانوسی تولید میشود. 
از سایز کوچک آن ها میتوانید در پشت بام و منازل و سایزهای بزرگ در حیاط و ویلا استفاده نمایید.
زمان نصب و راه اندازی این مدل استخرهای پیش ساخته بادی تقریبا 15 دقیقه است .
برای نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته بادی ایزی ست ابتدا باید یک زمین صاف و بدون شیب و مناسب برای استخر فراهم کنید و بعد محصول را پهن میکنید و لبه های بالایی استخر را باد نمایید. و بعد با شلنگ آب را داخل استخر ریخته و صبر کنید که همراه با بالا آمدن آب در استخر رینگ هم بالا آماده و شکل استخر کامل شده میتوانید ازش استفاده کنید و لذت ببرید.
 
-استخر پیش ساخته خانوادگی SMALL FRAME:
 
استخر فریمی
 
این مدل استخرها بدنه از جنس پی وی سی و الیاف نخ ابریشم ضخیم و پایه ای فلزی با روکش آلومینیومی تولید شده است
ایعاد این مدل استخرها مستطیلی میباشد. که از قطر220cmو عرض 150cmو ارتفاع 60cmشروع شده تا طول450cm و عرض220 cm و ارتفاع 84 cmمی باشد. 
این استخرهای پیش ساخته خانوادگی همگی آبی رنگ میباشند
سایز کوچک این مدل استخرهای پرتابل در حیاط خلوت، پشت بام ، منازل و بالکن میتوان استفاده کرد.
زمان آبگیری این مدل استخرها 30 دقیقه است.
برای نصب و راه اندازی این مدل استخر فریمی پرتابل کافی که میله ها را داخل بستهای دور استخر رد کنید و سپس میله پایینی را به سه راهی بالایی نصب کرده و قسمت کف محصول که حالت گیره مانند دارد که به صورت تکیه گاه میباشد وص کنید . و محصول را آبگیری کرده و ازش استفاده نمایید.
 
 
استخر پیش ساخته پرتابل
 
این مدل استخرها متشکل از ایزی ست و فریمی میباشد قسمت بالایی که بادی هستش باد میشود ودورتا دورش سازه فلزی میباشد. شکل این محصول بیضی است . واز ابعاد در طول 610cmو عرض 366cm و ارتفاع122cm است.
از این محصول میتوانید در باغات ، حیاط و ویلا استفاده کنید.
ونیز میتوانید از این محصول در پرورش ماهی، آب درمانی، کشاورزی، آبیاری درختان و مراکز آموزشی در مهدکودک و سایر مراکز میتوانید ازآن استفاده نمایید.
زمان نصب و راه اندازی و آبگیری این محصول حدود 30 دقیقه طول می کشد.
برای راه اندازیش یاید یک مکان صاف و مناسب را تهیه کنید و محصول را در آنجا قراردهید . و سپس رینگ بالایی استخر مورد نظر را باد کرده و فریم ها کناری را بهم نصب کنید و شلنگ آب داخل استخرکرده و همزمان با پرشدن آب استخر آماده برای استفاده میباشد.

-استخر پیش ساخته آماده ULTRA FRAME:
 
استخر پیش ساخته آماده
 
این مدل استخرها جنس pvcالیافدار ابریشم ضخیم ساخته شده است.
استخر پیش ساخته آماده به شکل مستطیل و گرد (دایره ای) تولید میشوند.
ابعاد این استخر پیش ساخته گرداز قطر 488cmدرارتفاع122cmشروع و تا قطر 732cmارتفاع132cm میباشد.
این استخرها رنگ طوسی است و نسبت به رنگ آبی کمی ضخیم تر میباشد. از این استخرها فریمی میتوان در پرورش ماهی، کشاورزی، ویلا و باغات مورد استفاده قرارگیرد.
زمان نصب و راه اندازی این محصول 30 دقیقه زمان میبرد.
برای راه اندازی و نصب این استخرپیش ساخته محصول را در یک سطح کاملا صاف پهن کرده و میله های فلزی دورتا دور محصول رد میکنیم و پایه های فلزی را از یک طرف به کف محصول درگیر میکنیم و قسمت بالایی با پین هایی که محصول دارد را به هم وصل میکنیم وبعد محصول را پر ازآب کرده و میتوانید از آن استفاده نمایید و لذت ببرید.
از این مدل استخرها را میتوان بصورت توکار نیز نصب نمایید. و همچنین از این استخرها برای آب درمانی، پرورش ماهی، مراکز آموزشی و مهد کودک مورد استفاده قرار میگیرد.
 
 
استخر پیش ساخته متحرک
 
 این نوع از استخر ها intex ازجنس پی وی سی و الیاف نخ ابریشم ضخیم تولید میشوند.
این مدل از محصولات آماده شرکت بصورت دایره ای با چند ضلع که بستگی به ابعاد آنها دارد طراحی شده اند که ابعاد آنها از قطر 305 سانتیمتر در ارتفاع 76 سانتیمتر شروع و تا قطر 732 سانتیمتر و ارتفاع 132 سانتیمتری میباشد. رنگ این مدل از استخر ها آبی است که از ابعاد کوچک آنها میتوان در منزل و یا تراس و حتی در حمام نیز استفاده کرد و از سایز بزرگتر آنها میتوان در حیاط، پشت بام و باغ و ویلا و حتی در مراکز آموزشی نظیر مهد کودک ها و مراکز پیش دبستانی و مصارف کشاورزی و آبیاری و مصارف اب درمانی و پرورش ماهی و حتی تو کار استفاده کرد.
زمان مناسب جهت راه اندازی این استخر های متحرک برای آبگیری بسته به اندازه آنها از 30 دقیقه تا 60 دقیقه میباشد.
جهت راه اندازی نوع متال فریم ابتدا باید پس از یافتن سطح صاف و هموار مورد نظر استخر را روی آن پهن کرده و میله ها را از فضاهای داخلی محصول که برای این منظور تعبیه شده بگذرانید و بر روی پایه هایی که از جنس پلاستیک سخت است و برروی.زمین قرار میگیرد گذاشت میشود، سپس پین های اتصال را وصل کرده و اکنون استخر متحرک شما قابل آبگیری است
 
-استخر پیش ساخته فایبر گلاس WOOD-GRAIN FRAME POOLS:
 
استخر پیش ساخته فایبر گلاس
 
جنس بدنه استخر پیش ساخته فایبر گلاس دو قسمت میباشد که قسمت داخلی آن pvc ابریشم الیافدار میباشد و قسمت خارجی آن فایبر گلاس است که به شکل تکه ای روی هم قرار میگیرند. مزایای استخر فایبر گلاس به طوری خاصی طراحی شده است که نیاز به فضا سازی ندارد و چون استخر فایبرگلاس از طرح چوب ساخته شده است زیبایی منحصر بفرد به این استخرداده است.
این استخر در دو سایز گرد با قطر 478cmو ارتفاع 124cmوقطر 569cm و ارتفاع 135cmساخته شده است.
برای راه ندازی این مدل استخر 150دقیقه زمان میبرد. در زمان راه اندازی سازه های استخر فایبر گلاس را به آرامی و با دقت زیاد نصب کنید تا سازه های استخر فایبرگلاس دچار صدمه نشوند.
استخر پیش ساخته را میتوان برای مصارف کشاورزی و پرورش ماهی، حیاط ، باغ و ویلا و آب درمانی استفاده نمود. این مدل استخرها قابلیت جابه جایی دارند و نیاز به هزینه نصب همیشگی نیست و حتی میتوانید این مدل استخرها را با فاصله در داخل زمین نصب کنید.

مزایای انواع استخرهای پیش ساخته فایبر گلاس، بادی، پرتابل یا متحرک، آماده، توکار، پرورش ماهی و کشاورزی :

* نصب سریع و آسان (بدون نیاز به گودبرداری)
* بیش از پنج برابر ارزان تر از ساختن استخر
* قابل جابجایی و استفاده فضای آن در زمستان
* دارای پمپ تصفیه آب و امکانات اضافه
* قابل نصب در همه جا (بالکن ، حیاط، پشت بام، زیر زمین )
* مناسب برای نصب در ویلاهای شما در شمال و اطراف تهران
* ایمنی بالا ( به علت نرم بودن بدنه در صورت برخورد، هیچ آسیبی بوجود نمی آید.)
* نصب و راه اندازی آسان در یک روز
* دیواره ساخته شده از سه لایه مجزا
* DVD آموزش نصب
* دارای زيرانداز مخصوص، نردبان، روکش استخر، اسکيمر و تور والیبال

انواع پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته پرتابل و آماده اینتکس
 
 
تصفیه استخر پیش ساخته
 
پمپ تصفیه آب فیلتر کاغذی ساده کوچک یک تکه
پمپ تصفیه آب فیلتر کاغذی ساده کوچک یک تکه
 
عملکرد این دو نوع پمپ تصفیه استخر یکسان میباشد. بدنه این پمپ تصفیه پلاستیکی به شکل استوانه ای که همراه خود یک فیلترکاغذی میباشد تولید شده است. که بدنه پلاستیکی این پمپ تصفیه به کمک دوتا شلنگ به استخر متصل میشود.
 
زمانی که استخر پیش ساخته از آب پُر میشود، آب وارد پمپ تصفیه استخر میشود، توسط فیلتر تصفیه ذرات معلق در آب گرفته و از طریق شلنگ دیگر وارد محصول میشود. این مدل پمپ تصفیه به راحتی نصب میشود. ابتدا استخر را نصب کرده و دو دریچه برای ورود و خروج آب روی بدنه قرار گیرد، دریچه ها باهم فرق دارند یکی از دریچه ها جهت ورود آب به داخل پمپ تصفیه میباشد و دومی دریچه برای خروج آب داخل استخر میباشد که این دریچه ورودی بزرگ تر و سوراخهای زیادتری دارد. و دریچه خروجی کوچک تر میباشد. در قسمت نصب این دریچه ها راهنما نصب وجود دارد. برای توضیح بیشتر" شما بعد از اینکه استخر پر از آب کردید جای دریچه روی بدنه رو میتونید را مشاهده کنید که یکی از دریچه ها بالاتر یکی پایین تر میباشد. دریچه بالایی برای ورود آب به داخل پمپ تصفیه و دریچه پایینی برای خروج آب به داخل میباشد."وقتی درچه ها رو پیدا کردید دریچه ها را از داخل بدنه به بیرون نصب کنید به شکلی که نصب لوله آب به سمت بیرون باشد. در سمت بالای پمپ تصفیه یک پیچ پلاستیکی قراردارد که با کی بازکردن آن هوای داخلی لوله ها وپمپ را خارج کرده و پمپ تصفیه را به برق بزنید تا روشن شود و شروع به کار کردن کند. درضمن پمپ تصفیه حتما باید روی زمین قرار گیرد تا به خوبی کار کند. اگر این کار انجام نشود پمپ تصفیه یا کار نمیکند و اگرهم کارکند به مدت کوتاهی میسوزد. برای راه اندازی و نصب پمپ تصفیه با دست خود جلوی دریچه را لمس کنید زمانی که فشار جزیی آب را حس کردید پمپ تصفیه بطور صحیح نصب شده است. در غیر این صورت غلط میباشد، توجه مهم اینکه داخل لوله هانباید هوای زیادی باشد زیرا باعث کم شدن سرعت تصفیه آب میگردد.
 
از پمپ تصفیه آب کوچک بیشتر جهت استخرهای بادی خانوادگی و باغ و یا ویلا مورد استفاده قرار می گیرد. که کوچکترین سایز آن توان تصفیه 1250 لیتر در ساعت میباشد. توان تصفیه برای ستخرهای کوچک و سایز متوسط 2006 لیتر در ساعت میباشد. و توان پمپ تصفیه برای استخرهای متوسط و سایز بزرگ 3875 لیتر درساعت میباشد و استخرهای بزرگ تر تا استخر گرد با قطر 457 در ارتفاع122cmقابل استفاده میباشد. در ضمن استخرهای سایز کوچک را میتوان با پمپ تصفیه بزرگ استفاده نمود. ولی نمیتوان استخرهای بزرگ را با پمپ تصفیه کوچک استفاده نمود. چون به دلیل بالا بودن حجم آب باعث میشود پمپ تصفیه بیشتر کار کند که موجب خرابی پمپ و داغ شدن آن و تصفیه ناصحیح آب استخر شما میشود. 

 - پمپ تصفیه آب ساده دیجیتالی

تنها تفاوت پمپ تصفیه آب دیجیتالی با مدل قبلی که یک پمپ تصفیه آب ساده است، یک نشانگر دیجیتالی است که برای تایمر و تنظیمات ساعتی تصفیه آب استخر پیش ساخته استفاده میگردد. از بابت سایر عملکرد ها بسیار شبیه پمپ بالایی است ولی حجم تصفیه آب قوی تری هم دارد.
این مدل پمپ تصفیه آب قابل نصب روی انواع استخر پیش ساخته در مدل های ایزی ست، فریمی است.

- پمپ تصفیه آب سه تکه کلر زن (تصفیه نمک)
این مدل پمپ تصفیه آب دارای سه قسمت میباشند. که قسمت اول جهت محافظت از یک فیلتر بزرگ و قسمت دوم جهت ترکیب مقدار نمک یا کلرمورد نیاز استخر با آب و قسمت سومش شامل نشانگر دیجیتال پمپ تصفیه میباشد. این مدل پمپ تصفیه دارای نشانگر دیجیتالی، پیشرفته تری نسبت به پمپ تصفیه قبلی میباشدو به طوری طراحی شده است که هر خطا یا اشتباهی در استخر پدید آید کد خطای مخصوص آن را به نمایش میگذارد. به عنوان مثال وقتی به استخر نمک یا کلر اضافه شود زمانی که مقدار نمک یا کلر کم یا زیاد باشد هشدار می دهد. این سری از پمپ های تصفیه را میتوان برای همه استخرهای پیش ساخته استفاده نمود.

پمپ تصفیه آب سه تکه با دستگاه کلر قابل نصب روی استخر پیش ساخته فریمی، فایبرگلاس و حتی ایزی ست میباشد. 

- پمپ تصفیه آب فیلتر شنی یا کامبو

این مدل پمپ تصفیه آب برای استخر پیش ساخته پرتابل و آماده ای که کارکرد متفاوت با سایر پمپ های بکار رفته در بالا میباشد.این مدل پمپ تصفیه عملکردی با شن مخصوص یا همان سیلیس است. این پمپ تصفیه نیاز به تعویض فیلتر نخواهد بود.
این مدل پمپ تصفیه یک مخزن به شکل کپسول دارد و در کنارش یک ظرف کوچک به همراه یک توری برای گرفتن ذرات معلق دارد.که میتوانید به تصفیه پمپ آب سرعت دهید و یا مدل پمپ تصفیه را تعویض کنید وقتی که شن های مخصوص تصفیه کثیف میشوند با چرخش روی پمپ میتوانید همه کثیف های پمپ را که به سمت فاضلاب میفرستد و پمپ تصفیه استخر را بطور کاملا خودکار تمیز می کند. این مدل پمپ تصفیه برای استخرهای پرتابل و آماده ومتحرک در اندازه های بزرگتر استفاده میشود.
 این نوع پمپ تصفیه آب برای استخر های سایز بزرگ تر از 4/30 متر به بالا پیشنهاد میشود، البته برای سایز های کوچکتر هم قابل استفاده است ولی هزینه زیاد تری نسبت به خود استخر پیش ساخته دارد.
 
- روش و نکات جمع آوری صحیح یک استخر پیش ساخته
 
-استخرهای پیش ساخته اینتکس حتما در زمین کاملا صاف و بدون شیب قراردهید.
-در مورد استخرهای پیش ساخته فریم دار بزرگ اولین بار برای نصب آن از نصاب با تجربه استفاده نمایید.
-برای پاکیزه ماندن استخر پیش ساخته از قرص کلر و سبد کلر و پمپ تصفیه و جاوری استخر استفاده کنید.
-در موقع جمع آوری استخر پیش ساخته حتما آن را با مواد شوینده مانند شامپو بشورید و بعد خشک نمایید و در جایی که مرطوب نیست محافظت کنید.
- زمانی که از استخر پرتابل در محیط باز یا در محیط خشک استفاده میکنید. بعد از خشک شدن با یک دستمال که آغشته به پارافین است تمام بدنه آن را آغشته کرده تا مرطوب بماند و شکننده نشود.
-سعی کنید هنگام جمع کردن از تاها شکننده استفاده نکنید و ضمنا بعد از جمع آوری هیچ لوازم سنگین وزنی روی بدنه تا شده استخر قرار ندهید.

نحوه استفاده از کلر در انواع استخر های پیش ساخته
قرص کلر
 
برای استفاده کلر در انواع استخر بهتر است از قرص کلر با درجه مرغوب و خوب استفاده کنید. بنابراین برای اینکه به بدنه استخر آماده صدمه ای وارد نشود، از قرص های با کیفیت بالا به موارد زیر نمایید:
مرحله اول: برای این کار شما نیازمند به یک سبد با قرص کلر پاش میباشد. قرص های کلر خیلی قوی میباشند که اگر به بدنه استخر بیفتد و یا به کف استخر برخورد کند به مقدار 20 cm آن قسمت محصول را پوسیده میکند. که در مورد استخر پیش ساخته صادق است. اندازه و مقدار قرص کلررا باید در چند وعده در هفته استفاده کنید. سعی کنید یک ساعت قبل از استفاده از کلر پمپ تصفیه را روشن کنید. زمان مناسب برای استفاده از قرص کلر غروب قراردهید چون در این زمان آفتاب نیست و چون کلر به آفتاب حساسیت نشان میدهد و به اصطلاح کلر را می پراند. زمانی که قرص کلر اسفاده میکنید باید یک شبانه روز از استخر استفاده ننمایید چون آفتاب باید به آب داخل استخر برخورد کند تا کلر آب استخربخار شود بعد پمپ تصفیه استخر را روشن کرده و جارو دارید آن را به کف استخر وصل کنید و استخر آماده استفاده میباشد میتوانید ازآن استفاده نمایید. در ضمن لازم نیست هر روز به آب استخر کلر اضافه کنید این کار را میتوانید با یک روز فاصله انجام دهید. اما تصفیه آب استخر باید دو تا سه بار در روز انجام گیرد. زمانی که شما از استخر خود به درستی استفاده کنید میتواند سه روز یکبار به استخرتون کلر بزنید و مشکل خاصی ندارد این در صورتی است که از پمپ تصفیه اینتکس استفاه نمایید چون پمپ های دیکر این قدرت را ندارند.
 
 
نکات قابل توجه جهت استعلام قیمت استخر پیش ساخته
 
 تمامی نکات بالایی در مورد انواع استخر های آماده و پرتابل پیش ساخته و فایبر گلاس سایر شرکت های دیگر صدق میکند که این نکات تاثیر بسیار زیادی در قیمت های این استخر ها دارد.
شرکت INTEX از تمامی متقاضیان این محصولات درخواست میکند تا در هنگام خرید به لوازم این استخر ها خصوصا نوع پمپ های تصفیه دقت کافی نمایند و از هزینه های اضافی ای که برخی از فروشندگان این محصولات از مشتریان دریافت میکنند مطلع باشند تا خریدی آگاهانه و خاطره ای خوش را از با اینتکس بودن را داشته باشند.
برای استعلام قیمت انواع استخر پیش ساخته با شماره 66121416 021 تماس بفرمایید.

5 نکته که باید قبل از خرید استخر پیش ساخته روی زمین در نظر بگیریم
 
مقدمه
 اگر در فکری برای سرگرم کردن و سپری کردن وقت آزادتان میباشید یک استخر پیش ساخته اینتکس بهترین گزینه برای این کار میباشد . برای خرید استخر اینتکس ابتدا مدلهای مختلف اینتکس را ببیند و بعد انتخاب کنید و مدلی که مدنظرتون بود خریداری نمایید. در ضمن قبل از خرید استخر به 5 مورد بسیار مهم توجه نمایید.
اندازه مدلهای استخرها پیش ساخته
محصولات اینتکس در اندازه های مختلف تولید میشون دقبل از خرید این محصول شما باید جایی از زمین که میخواهید استخر در آن قرار گیرد را اندازه بگیرید بخصوص زمانی که اندازه زمین شما کوچک میباشد. حتما اندازه گیری کنید برای مثال: برای استخر پیش ساخته اندازه 5.50 متری باید فضایی تا حدود 6.50 متر داشته باشید هر چه فضایی که در نظر میگیرید بزرگتر باشد در زمان راه اندازی و نصب دچار مشکل کمبود جا نخواهید داشت.

آیا همسطح بودن زمینی که میخواهید در آن استخر پیش ساخته را نصب نمایید، مهم است؟
 
زمانی که میخواهید استخر خورد را روی سطح زمین نصب کنید و زمین شما صاف و هموار نیست ابتدا سطح زمین خود را برای راه اندازی استخر صاف و یکدست نمایید. چون هموار و یک دست و صاف بودن زمین یک شرط اساسی برای احداث استخر میباشد. ناهموار بودن سطح زمین باعث میشود یک طرف استخر پر از آب شده و طرف دیگر آن از آب خالی بماند و باعث فشار به یک طرف استخر میشود. و به بدنه استخر آسیب وارد میکند.ودرنتیجه باعث میشود پمپ تصفیه خوب کار نکند و انتها موجب بروز فاجعه میشود.

چه کسی میخواهد استخر پیش ساخته را نصب نمایید؟
 
موقع نصب استخر پیش ساخته اینتکس باید به این نکته توجه کنید چه وقت نمیخواهید از استخر استفاده کنید در مورد نگهداری و حفاظت استخر در فصل سرما کاملا آگهی داشته باشید . استخرهای بادی وقتی ازش استفاه نمیکنید در مدت زمان خیلی کم از باد خالی میشوند و در ساک حمل خود نگهداری میشوند و در زمان استفاده دوباره توسط شما نصب میگردند. و برای نصب شان زمان کمتری نیاز میباشد. در زمان نصب استخرهای پیش ساخته باید به این نکته توجه کنند. که ساخت عرشه و دور استخر پیش ساخته که کاملا مشکل و پیچیده میباشد برای احداث و راه اندازی باید یک نصاب حرفه ای کمک بگیرند. نصاب به شما یاد میدهد که چطور از استخر خود در فصل سرمای زمستان نگهداری و محافظت کنید. و زمانی نیاز به تعمیر داشته باشد برای شما برطرف نماید.و به شما یاد میدهد که چطور استخر خود را نصب نمایید که در سال های آینده نیاز به هزینه نصب نباشد.
آیا این مدل استخر ها گارانتی دارند؟
 
این محصولات گارانتی معتبر خود را از فروشگاه های اینتکس دارند به ویژه موقعی که استخر پیش ساخته گران قیمت و با لوازم زیاد میخرید. بعنوان مثال: پمپ های تصفیه آب شنی (سیلیسی) که با استخر پیش ساخته پرتابل فریمی، فایبرگلاس و متال فریم خریداری میکنید شامل 18 ماه گارانتی میباشند. در زمان خرید نیز حتما به موارد که در خصوص گارانتی محصول ذکر شده دقت نمایید.

استخرهای پیش ساخته لوکس و مناسب قیمت
 
زمانی که می خواهید استخر جدیدی را نصب نمایید، به طور کلی از نظر تجهیزات و سبک دستخوش تغییرات قرار گرفته و از نظر ظاهر نوسان دارد. به دلیل ارزان بودن و داشتن بدنه محکم از پی وی سی هنوز هم مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته و یکی از جاذبه های مهم در رابطه با استخر های پیش ساخته بحساب می آید. در ابتدا می خواهیم به چند سوال پاسخی کوتاه و کامل دهیم. 

استخر پیش ساخته چیست؟ 
 
در این قسمت جا دارد بگوییم که شرکت معتبر اینتکس تولید کننده انواع مختلف استخر پیش ساخته میباشد که یک مدل های آن ایزی ست است. در به توضیحات این مدل استخر پیش ساخته پرداخته میشود.
استخرپیش ساخته فریم دار فلزی به راحتی در قسمت پشت حیاط خانه میتوانید نصب کنید و مدت های طولانی همراه با خانواده، دوستان و آشنایان سرگرم شوید و لذت ببرید. این مدل استخرها برای استفاده خانوادگی بسیار مناسب است.که به کمک آن میتوانیدخاطرات و لحظات شاد و خوشحال و استراحت درآب و انجام هرگونه تفریحات آبی را به همراه خود تجربه کنید کناره های این استخر پی وی سی میباشد و دارای فریمی فلزی و ضخیم است. همانند استخرهای دیگر اینتکس به راحتی نصب میشود. استخر فریم دار که بوسیله فریمی محکم بدنه استخر رامحافظت میکنند و استخرهای مستطیلی بخاطر طرح و ظاهرشان فضای بیشتری رانیاز دارند.
قبل از توضیحی در مورد استخراولترا، مدل استخر پیش ساخته (prism)از لحاظ قیمت خیلی ارزان است.و با همان کیفیت و مقاومت در سایزهای کوچکتر ساخته شده اند. و از نظر مزایا همانند هم میباشند و جهت استفاده در حیاط پشتی خانه برای سرگرمیو آبتنی مناسب است. استخر اولترا فریم دار از سه لایه مقاوم تولید شده است. و راه اندازی آن آسان است. و دارای طراحی زیبایی و منحصر بفرد میباشند و به شکل قطعه قطعه میباشد و به راحتی به هم وصل میشوند و محکم میباشد و نیازی به لوازم یدکی مثل میخ و پیچ برای نصب لازم نیست. طرح روکش داخلی استخر به شکل کاشی به رنگ آبی میباشد. به حیاط منزلتان شکل زیبایی را ایجاد میکند. استخر پیش ساخته برای کودکان در شکلها و مدلهای متنوع تولید شده که دارای اشکل کارتونی متفاوت است و بسیاری از آن ها دارای فواره ، حلقه بازی و... میباشند.

آیا استخر های پیش ساخته دارای لوازم جانبی هستند؟
 
همراه استخر پیش ساخته اینتکس لوازم تعمیر دارد. و برای احداث این استخر زیرانداز و روکش نیز همراه استخر میباشد این به شما این امکان را میدهد که به راحتی از آن استفاده کنید و استخر را به محیط خوب و لذت بخش تبدیل کنید. 

آیا استخرهای پیش ساخته بزرگ دارای قطعات یدکی می باشند؟
 
برای نصب سریع و استفاده آسان آن نیاز به قطعات یدکی مانند جارو، اسکیمر، پیچ مخصوص، قلاب استخر، شلنگ و پین دارند. بهتر است قبل از راه اندازی یک استخر پیش ساخته همه این وسایل را در یک مکان داشته باشید.

 
آیا سیستم فیلتر تصفیه بر روی استخر فابل نصب می باشد؟ 
 
در بعضی از مدل های استخر های پیش ساخته باید برای تمیزی و شفافیت آب از سیستم تصفیه کنند آب استفاده نمایید. اکثر در استخر هایی که بدنه فلزی دارند و در ابعادی بزرگ ساخته شده اند، کارایی دارد.

نحوه نصب مرحله به مرحله استخر پیش ساخته ایزی سِت
 
هر موقع که صحبت استخر میکنیم آن چه که در ذهن مان تداعی می شود، انواع استخر های ساخته شده در زمین است که یکی از رایج ترین آنها که هم اکنون در مغازه ها موجود می باشد، استخر های بتونی است. اگر چه که تنوع زیاد و گسترده ای در مغازه ها در این رابطه وجود دارد مانند فایبر گلاس و وینیلی اما استخر بتونی حدودا 60% از از این آمار را بخود اختصاص داده است. استخر پیش ساخته اغلب در شکل، سازه و مواد تشکیل دهنده دارای محدودیت می باشند. از استیل و مواد فشرده شده در هر شکل و اندازه ای تشکیل میشوند. همان طور که در مطالب قبلی گفته شد، ساخت و ساز استخر های فایبر گلاسی در کارخانه صورت میگیرد و به صورت آماده به منزل تان آورده شده و در جایی که مد نظر تان است، نصب میشود. به دلیل عدم دسترسی به شکل و مواد کوناگون در این مدل تنها 7% از فروشگاه ها را به خود اختصاص داده در آخر استخر های از جنس وینیل که با وسایل همراه خود برای شما ارسال میگردد به همین دلیل 33% از فروشگاه ها را بخود اختصاص داده است. فقط کافیست سازه مربوط به استخر وینیلی را نصب نمایید و با آب آن را پر نمایید در ضمن از نظر شکل و اندازه نیز مانند سایر محصولات پیش ساخته داخل زمین دارای محدودیت های مخصوص به خود هستند. در رابطه با ساخت و ساز استخر های ساخته شده داخل زمین همیشه هزینه راه اندازی آن بعنوان یک نگرانی عمده برای مصرف کنندگان بحساب می آید. در شکل و اندازه های متفاوتی بنا بر نیاز و مکان مورد نظر ساخته شده اند، طرح ها به طور ساده تر و انعطف پذیر تر تولید شده اند.
به طور کلی این مدلها بعنوان استخر ساخته شده داخل زمین شناخته شده اند که در مطالب گذشته راجع به محدودیت در شکل و تنوع اندازه آن ها به صورت گسترده صحبت کرده ایم. از نظر هزینه و صرف وقت در راه اندازی آنها نسبت به استخر های پیش ساخته و پرتابل بیشترین میزان را دارند. در اینجا راجع محصولاتی می خواهیم توضیح دهیم که به دلیل تنوع در شکل و اندازه مورد علاقه اکثر افراد در زمینه شنا، تفریحات آبی، پرورش ماهی و کشاورزی قرار گرفته اند. از موادی ساخته شده که سازگار با پوست بدن و محیط زیست می باشد. پرتابل و قابلیت جابه جایی به هر مکانی را دارد. در ابعاد و اندازه های متنوع تولید شده و برای هر کار و فعالیتی که در نظر دارید، مدلی در ابعاد و اندازه بخصوص خود را دارد.یک نمونه از این سِری محصولات استخر ایزی سِت اینتکس می باشد.