فروش عمده محصولات بادی
پخش عمده محصولات بادی
 در واقع به سه بخش تک فروشی، همکاری و عمده میتوان فروشگاه اینترنتی اینتکس را تقسیم کرد، چرا که این سایت در واقع وارد کننده انواع محصولات کارخانجات اینتکس، بست وی، جیلونگ و سانکس است، وب سایتی کامل که همواره با قیمت های رقابتی در زمینه پخش این محصولات پیشگام بوده است، مفتخریم که تامین کننده بسیاری از فروشگاه های اسباب بازی، ورزشی و کمپ و کوهنوردی در سطح شهر های ایران بوده ایم و همینطور بسیاری از وب سایت ها را در دنیای مجازی تامین مینماییم.

A) قیمت های همکاری:
برای دریافت این قیمت ها باید شرایط و یا شناخت کافی از خریدار باشد، بدیهی است که این نوع خرید مختص مشتریانی است که با ما همکاری از قبل داشته اند، هر خریدار نمیتواند یک محصول را انتخاب نماید و درخواست قیمت همکاری نماید.
برای دریافت قیمت همکاری از سایت اینتکس باید محصول خورد را از داخل کدهای مندرج در وب سایت که دارای قیمت میباشند انتخاب کرده و با شرکت تماس حاصل نمایید.

B) قیمت های عمده 
جهت دریافت قیمت های عمده از این مجموعه باید به شماره تماس ها تماس بگیرید:
 
پخش عمده اینتکس و بست وی 
نکات مورد توجه در دسته بندی ها جهت یاد داشت کدهای درخواستی:
محصولات مندرج در سایت اینتکس ایران در دسته بندی های مختلفی قرار دارند، هر دسته بندی از تعداد متنوعی کالا تشکیل شده و ممکن است برای پیدا کردن هر محصول شما را گمراه نماید، در این قسمت راجع به محتویات دسته بندی ها و لینک های مستقیم بهر دسته بندی مطالبی ارائه میشود تا کمک شایانی به خریداران عمده نماید.
1- محصولاتی شامل انواع کیسه بوکس، سرسره، عروسک های بادی، کیسه توپ استخر، مجموعه های بازی، استخر توپ، میز و صندلی های کودکان در دسته بندی اسباب بازی موجود میباشند.
2- چادر های بازی کودکان و یا کلبه های مخصوص کودک در انواع بادی، پلاستیکی، پلیستری شرکت های اینتکس، بست وی، فیت در دسته بندی چادر و کلبه بازی کودک میباشند. 
3- محصولاتی شامل انواع استخر بادی کودک، بزرگسال، استخر حیاطی در سایزهای کوچک و بزرگ در قسمت استخر بادی میباشند.
4- انواع وان بادی کودک و بزرگسال روکشدار اینتایم با سایز بندی های مختلف و ابعاد دایره ای، بیضی، مربع و یا مستطیلی در دسته بندی وان بادی درج شده اند.
5- مبل های بادی در چند رده سنی کودک، بزرگسال و نوجوان در دسته بندی مخصوص خود با عنوان مبل بادی اینتکس و بست وی دیده میشوند.
6- جامپینگ های بادی و ترامبولین با شکل دایره ای و مربع که فقط برای استفاده کودکان طراحی شده است در دسته بندی مخصوص خود تحت عنوان جامپینگ بادی موجود هستند.
7- قلعه های بازی و بادی برای استفاده کودکان طراحی شده اند که در قسمت قلعه بادی کودک و نوجوان دیده میشوند.
8- لوازم روی آب شامل انواع تشک های بادی، بازوبند، جلیقه تخته های روی آب، صندلی روی آب، مبل یک نفره و دو نفره دوقلو، حلقه نجات، شناور های کودکان در دو مدل ساده و شورتی، شناور های روی آب، دروازه های روی آب، تور های بازی، عینک و کلاه شنا را در دسته بندی تفریحات آبی سایت مشاهده نمایید.
9- انواع استخر ها در مدل های پیش ساخته، فایبر گلاس، برزنتی، ایزی ست، فریمی، پرورش ماهی و آب درمانی، ویلایی و مدل های مربوطه به اینتکس و بست وی را در قسمت استخر های پیش ساخته بیابید.
10- جکوزی در مدل خانگی و پیش ساخته بهمراه لوازم مربوطه همچون سینی، جای لیوان، پشت سری و فیلتر تصفیه آب این محصول را در دسته بندی جکوزی بادی پیدا کنید.
11- تشک های بادی در سایز های یک و دو نفره با پمپ باد و بدون پمپ باد، طبی و معمولی یا کمپینگ، اینتکس و بست وی را از قسمت تشک بادی یک نفره و دو نفره انتخاب نمایید.
12- در صورت نیاز به انتخاب کد های مخصوص تخت خواب های بادی طبی و ساده در سایز های یک و دو نفره میتوانید به دسته بندی این محصول در قسمت تخت خواب بادی مراجعه نمایید.
13- مبل های بادی در تنوعع رنگ های مختلف بهمراه سایز هاس کوچک و بزرگ جهت کودکان و بزرگسالان و نوجوانان را در دسته بندی مخصوص خود با عنوان مبل بادی اینتکس و بست وی بیابید.
14-  کاناپه در مدل های تخت خواب شو، مبل شو و یا تشک شو را که قابلیت 5 کاره شدن، چند حالته شدن را دارند از قسمت کاناپه بادی تختشو انتخاب نمایید.
15- قایق های مختلف در مدل های بادی، جیمینی، حرفه ای، موتوری هیدرو فورس کاسپین را که ساخت شرکت های معتبر اینتکس و بست وی یا واتر من میباشند در قسمت قایق بادی تفریحی و حرفه ای پیدا نمایید.
16- انواع موتور های 

سوالاتی که درباره خرید عمده محصولات ما که بسیاری از متقاضیان و علاقه مندان یا فروشندگان را بخود مشغول میسازد:
1- قیمت عمده شما چند درصد سود دارد؟
مشخص نیست و بستگی به فروشنده محصولات دارد 
2- شرایط خرید عمده از شما چیست؟ 
ارسال کد از کانال عمده، دریافت قیمت، واریز وجه، دریافت محصولات 
3- قیمت همکاری سایت شما چند درصد کم تر از تک فروشی است؟
درصد خاصی مد نظر نیست 
4- شرایط همکاری با سایت اینتکس چیست؟
اختلاف قیمت با فروش عمده دارد و گران تر است، جهت این نوع فعالیت با شماره نمایندگی اینتکس تماس بگیرید. 
5- چه محصولاتی را بصورت همکاری بفروش میرسانید؟
محصولاتی که قیمت هایی بالای 300 هزار تومان باشند. 
6- موجودی محصولات را برای همکاری چگونه مطلع شویم؟
تماس با شرکت داخلی 102 
7- آیا شما نمایندگی انحصاری جهت استان ها و مراکز آنها یا شهرستان ها میدهید؟
این کار دارای شرایط خاص است که باید تماس بگیرید. 
8- شرایط اخذ نمایندگی در شهر های مختلف چگونه است؟
فقط بصورت خرید عمده پذیرفته میشود. 
9- چقدر سرمایه برای خرید عمده و راه اندازی فروشگاه نیاز است؟
بسته به نوع محصولات و نیاز به خرید فروشگاه میباشد.