درباره اینتکس
شرکت اینتکس intex اولین و بزرگ ترین شرکت است که در زمینه تولید محصولات بادی و تفریحی-ورزشی و همچنین مشتقات نفتی مثل مواد اولیه پلاستیکی همچون pvc و وینل  فعالیت میکند.
این شرکت با تولید بیش از 500 مدل از محصولات بادی, ورزشی, کمپینگ و ورزشی بزرگترین و بهترین تولید کننده این محصولات در تمامی کشور های جهان میباشد، ولی تنها به همین محصولات ختم نشده و در حقیقت فروشگاه اینترنتی اینتکس در ایران این محصولات را عرضه میدارد ولی محصولات گسترده دیگری همچون گوشی موبایل، لوازم صوت و تصویری و یا لوازم کامپیوتر نیز بخش کوچکی از فعالیت های اینتکس است.
تمامی شرکت های معتبر بادی ساز دیگر دنیا که دارای استاندارد میباشند از همین شرکت منشعب شده اند.
تولیدات این شرکت شامل انواع تخت بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, کاناپه تختخوابشو بادی, استخر بادی, وان بادی, استخر پیش ساخته, جکوزی بادی, اسباب بازی بادی, قلعه بادی, جامپینگ بادی, تفریحات آبی و پمپ های باد میباشد.
ساختمان مرکزی شرکت intex در امریکا, دفتر فروش در هنگ کنگ و تولید محصولات در کشور پهناور چین انجام میگیرد.
تمامی مواد اولیه این محصولات از امریکا وارد کشور چین میشود و تحت نظر مهندسین و ناظرین امریکایی این محصولات تولید میشوند که در حقیقت تمامی این محصولات تحت لیسانس امریکا بوده که این خود باعث رضایت خاطر است.
تمامی محصولات بادی قبل از فرستاده شدن به کشور های مورد نظر تحت فشار های 24 ساعته باد تست میشوند و بدلیل کیفیت مناسب و این کنترل ها دارای استاندارد های امریکایی و اروپایی می باشند.

نکته بسیار مهم درباره اینتکس:
دقت داشته باشید شرکت اینتکس یک برند امریکایی بوده و تولیدات خود را در کشور پهناور چین با تاییدیه ها و استاندارد های اروپایی و امریکایی بهمراه بارکدهای قابل پیگیری انجام میدهد، شعار اینتکس همواره فروش بالا و قیمت پایین بوده که این امر باعث شده تا بسیاری از کارخانه های تولید کننده ای که تحت نظر این کمپانی فعالیت ننمایند همواره در فروش محصولات خود دچار درد سرهایی از قبیل قیمت بالا و عدم توانایی رقابت با اینتکس باشند پس با توجه به این نکات باید گفت اینتکس و برندهای تحت نظر اینتکس بهیچ عنوان تقلبی ندارند و باید در خرید این محصولات با عنوان اینتکس اصل امریکا، اینتکس درجه یک، اینتکس اورجینال، اینتکس شرکتی دقت کرد، متاسفانه بسیاری از سایت های مشابه که در ایران فعالیت دارند و خود را نمایندگی اعلام کرده و جزو نمایندگی اینتکس نمیباشند بدلیل عدم توانایی در قیمت های شرکتی و نمایندگان فروش از عناوین بالا برای فروش با قیمت های بالاتر استفاده مینمایند. با دقت در وب سایت های خارجی همچون آمازون و مطالعات پیرامون نظرات مشتریان در سایت های مشابه میتوان به مطالب بالا پی برد.

استاندارد های شرکت اینتکس:
بنای استاندارد های شرکت اینتکس بر ایمنی در خانواده ها پایه گذاری شده که از سازمانهای مختلفی همچون، انجمن جهانی پارک و آب، کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی امریکا، صلیب سرخ امریکا و شرکت های بسیار زیاد دیگری برای تنظیم این استاندارد ها و تایید اینتکس تلاش نموده اند.
مقررات هیئت مدیره و اعضای کمیته فنی اینتکس برای تنظیم استاندارد های کسب شده که در زیر اعلام میگردد:
ASTM F2755-14 احتیاط هوا
CEN کمیته فنی اروپایی 402 WG1 و WG2 – داخلی استخر
CEN کمیته فنی اروپایی 136 WG13 - EN 15649 مقالات شناور برای اوقات فراغت
ANSI-4 روی سطح زمین / Onground استخر شنای منزل
CEN کمیته فنی اروپایی52 WG3 و WG10 - EN71 ایمنی اسباب بازی
ASTM F2666 مشخصات برای ساخت استخر آماده استاندارد برای استفاده مسکونی
ANSI / APSP-4 "استاندارد AGP" استاندارد ایالات متحده آمریکا برای استخر زمین بالا
UL1563 استخر های معدنی الکتریکی * استاندارد ایالات متحده آمریکا برای آبگرم
مقررات (EC) شماره 1907/2006 "ثبت نام، ارزیابی، مجوز و محدودیت مواد شیمیایی (REACH)"
EN 13138 ایدز شناور جهت آموزش شنای عمومی * استاندارد اروپا
EN 71 ایمنی در ساخت اسباب بازی * استاندارد اروپا
EN 15649  مقالات اوقات فراغت برای استفاده در آب * استاندارد اروپا برای تشک بادی، تخت خواب بادی، قایق بادی و موارد مشابه آن
UL1450 "inflators استاندارد الکتریکی ایالات متحده امریکا
EN 60335-2-41   الزامات خاص برای پمپ های بادی ایمنی شده و لوازم الکتریکی مشابه * استاندارد اروپا برای پمپ های آب استخر های پیش ساخته و بادی
ASTM F2666 استاندارد ایالات متحده آمریکا برای استخر های کوچک * استخر های کودک کوچک و استاندارد
CPSIA بهبود در قانون مصرف محصولات ایمنی * مقررات ایالات متحده امریکا برای مصرف محصولات مربوط به کودکان
NMMA-ABYC استاندارد ایالات متحده آمریکا جهت قایق و ورزشی سالم قایق رانی
ISO 6185-1 قایق بادی- استانداردهای بین المللی برای انواع قایق های ورزشی
ASTM F963 مصرف کننده ایمنی برای اسباب بازی ایمن * استاندارد مشخص اسباب بازی امریکا 
UL1081 استاندارد پمپ و فیلتر های استخر قابل استفاده باکُلُر
با توجه به این سطح استانداردی از کارخانه اینتکس است که محصولات تولید شده این کارخانه با اینکه در کشور پهناور چین تولید میشود بعنوان اینتکس امریکا بفروش میرسد، این استاندارد ها جزو برترین های امریکا و اروپا میباشند.