شرایط و قوانین استفاده
کلیه اصول و آیین سایت اینتکس ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون صنعت و معدن و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. لطفا قبل از خرید به نکات زیر توجه فرمایید.
 
1) ارسال فوری برای تهران و شهرستان های نزدیک 24 ساعت کاری و برای شهر های دور 48 ساعت کاری می باشد.
2) تمامی هزینه های ارسالی محصولات بر عهده خریدار میباشد و شهرستان هایی که نیاز به خرید پستی دارند و جزو پوشش تیپاکس نیستند ابتدا باید هزینه پستی محصولات را طبق وزن اعلام شده از پست جویا شوند و سپس هزینه را جدا گانه واریز نمایند.

سایر محصولات عرضه شده در این وب سایت را تا 7 روز و بدون باز کردن درب کالا میتوانید عودت دهید، معیار فقط استفاده کردن و یا نکردن خریدار نیست، حتما و قطعا نباید درب کارتن باز از حالت آکبند خارج گردد. در صورت عدم باز شدن کالا، هزینه خود را تا 7 روز بعد از رسیدن کالا به دست شرکت دریافت مینمایید. تمامی هزینه های ارسال و دریافت تا آدرس شرکت اینتکس بر عهده خریدار خواهد بود.
لطفا دقت نمایید: در صورتیکه کالا باز شده باشد و برای شرکت ارسال گردد، کالا مجددا عودت خواهد شد و هزینه دو طرفه و به صورت پس کرایه برای خریدار خواهد بود.
کالاهایی که کرایه آن ها پرداخت نشده باشند نیز دریافت نخواهد شد، پس حتما کالای خود را به صورت پیش کرایه و هزینه های تسویه شده در مبدا ارسال نمایید تا مجدا عودت نگردد.

لینک های بیشتر:
نحوه خرید از اینتکس
گارانتی و خدمات پس از فروش اینتکس

شکایات از فروشگاه اینترنتی اینتکس
مشتری گرامی لطفا در بروز هر گونه مشکل ائم از عدم پاسخ صحیح کارمندان بخش فروش، اپراتور های تماس های تلفنی، تعمیرکاران و حتی مدیریت مجموعه، میتوانید از طریق واتساپ با شماره 09372301555 که مربوط به مدیر عامل شرکت میباشد در ارتباط باشید، لطفا تماس تلفنی نگیرید.