تشک بادی

 به دلیل وزن سبکی که این محصولات دارند، بهترین گزینه برای افرادی است که با حجم زیاد دیگر تشک های دیگر مشکل دارند و نمی خواهند فضای اضافی برای نگهداری لوازم دیگر در منزل داشته باشند. لوازم بادی اينتکس با توجه به وزن بسيار پايين می توانند همراه مناسبی در منازل، مسافرتها، کمپينگ و چادرهای مسافرتی باشند.

تشک بادی دارای سطح لطیفی از جیر (مخمل) بوده و کاملا ضد تعریق می باشند. قابل استفاده در منزل ویلا و محل کار و حتی در سفر می باشند و در ضمن به دلیل بافت ها و محافظ جداگانه ای که در بین لایه هایشان است جزو تشک های طبی می باشند و بسیاری از پزشکان آنها را تائید می کنند و حتی در بسیاری از مراکز درمانی نیز آن ها را پیشنهاد میکنند.

انواع تشک بادی:
تشک کودک یا نوجوان
تشک بزرگسال
تشک چند کاره
تشک روی آب
تشک کمپینگ

انواع تشک بادی
 
 
 

تشک های بادی کودک یا نوجواندر واقع در دو مدل ساخته میشوند که یکی از آنها از رویه PVC ساده و یکی دیگر از رویه مخملی یا جیر تشکیل شده است این محصولات را میتوان با سایر پمپ های بادی باد نمود ولی معمولا بدلیل حجم بادی کمی که دارند راحتی با پمپ های دستی و پدالی شرکت اینتکس قابل باد کردن میباشند. سطح رویه این تشک ها ساده یا همان موازی است. ارتفاع معمول تشک بادی کودک تا 17 سانتیمتر میباشد.

 
تشک بادی کودک
 

تشک بادی بزرگسال: از رویه جیر یا همان مخملی ساخته میشوند. این محصولات بادی در بعضی مدل ها دارای پمپ برقی و بعضی از آنها بدون پمپ میباشند. سطح رویه این محصولات به دو مدل طراحی میشود که یکی از آنها مدل ساده و یا همان موازی است و مدل دوم بصورت طرح دار و یا همان دسته خوشخواب ها یا طبی ها بشمار میایند. دلیل اینکه به این دسته از تشک های بادی خوشخواب گفته میشود این است که اینها دارای بافت داخلی بیشتری نسبت به انواع ساده میباشند. منظور از بافت سطح داخلی تشک میباشد که بوسیله شیار های داخلی ای که به طرح های لوزی و دایره ای میباشد مشبک شده اند و وقتی که روی آنها دراز کشیده شود براحتی میتوانند باد را با سایر قسمت های دیگر تقسیم کنند و بهر قسمتی از بدن یک فشار خاص متناسب با وضعیت اعضای بدن شما وارد نمایند که قطعا موجب طبی به حساب آمدن محصول میشود. در بعضی از مدل ها دارای ارتفاع بالش هستند.
تشک بزرگسال در دو سایز کوچک و بزرگ ساخته میشود که سایز کوچک آن معمولا 137 سانتیمتر و سایز بزرگ آن 152 سانتیتر است. ارتفاع این تشک ها تا 22 سانتیمتر میباشد.

 
تشک بادی بزرگسال
 

تشک بادی چند کاره: معمولا در دفاتر کار و یا هر جایی که بدلیل فضای کم نیاز به نشستن, خوابیدن و یا دراز کشیدن میباشد از این کالا استفاده میشود. این محصولات دارای پمپ نمیباشند و با تمامی پمپ های بادی محصولات intex قابل باد کردن هستند. سطح رویه به دو مدل ساده و یا خوشخواب میباشد که تفاوت بین این دو مدل نیز بالا در قسمت تشک بزرگسال گفته شد. از کارایی های دیگر این محصول در دراز کشیدن بصورت شبیدار و یا پشتیدار شدن را میتوان نام برد. ارتفاع این آن ها نیز معمولا تا 22 سانتیمتر میباشد.

 
تشک بادی چند کاره
 

تشک بادی روی آب : همانطور که از اسمش پیداست برای استفاده روی آب کاربرد دارد و جنس این نوع تشک از PVC بوده و با تمامی مدل پمپ های بادی اینتکس قابل باد کردن هستند که البته تشک روی آب بدلیل حجم کوچکی که دارند ما بشما پیشنهاد پمپ باد دستی یا پدالی را میکنیم. معمولا دارای یک بالش متصل به محصول هستند. طرح ها و رنگ بندی های شاد و زیبایی دارند و ارتفاع تقریبی آنها 15 سانتیمتر میباشد.

 
تشک بادی روی آب
 

تشک بادی کمپینگ: معمولا بصورت یکنفره تولید میشود که جنس معمول آنها از برزنت و در بعضی مدل ها از جیر یا مخمل میباشد. کارایی این تشک ها بیشتر بصورت کمپینگ است. با تمامی پمپ های بادی اینتکس قابل باد کردن میباشند و فقط بصورت ساختار داخلی ساده و موازی تولید میشوند که ارتفاع آنها تا 22 سانتیمتر است.

 
تشک بادی کمپینگ
 

ویژگی تشک های بادی اینتکس

- وزن آنها بسیار کم بوده و براحتی در مسافرت ها، کوهپیمایی، طبیعت گردی و داخل چادر قابل استفاده میباشند
- جهت استفاده زیر کیسه خواب ها کاربرد زیادی دارند چرا که باعث نرمی میشوند 
- قسمت رویه تشک ها دارای قسمت های طرح دار بوده که جهت جلوگیری از تکان خوردن بهنگام خواب بسیار مفید است
- طبی بوده و مناسب برای کمردرد و ضعف های عضلانی بهنگام خواب میباشد
- مواد اولیه آنها کاملا مقاوم و از PVC ساخته شده است 
- به سرعت میتوان تشک بادی را پُر و خالی کرد
 
موارد استفاده از تشک های بادی:
موارد استفاده:
-بستگی به اندازه محصول دارد که می توان در داخل خانه یا خارج از منزل مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال تشک بادی دو قلو سایز کوچک را می توان در کمپینگ سفر یا به عنوان تخت مهمان به طور موقتی در پذیرایی پهن کرد. به این ترتیب بعضی از اشخاص در طول سفر می توانند به آن تکیه بدهند که بسیار راحت تراز صندلی ماشین است.
- قابل استفاده برای کسانیکه که نیاز به اسباب کشی و تغییر مکان دارند
- قابل استفاده در منازل، مسافرت، ویلا و محل کار شما
- قابل استفاده در چادرهای سفری با توجه به حجم کم بسته بندی شده تشک
- قابل استفاده جهت انواع بیماری های آرتروز، دیسک کمر، پادرد و نیز رفع خستگی و فشارهای روزانه
- قابل استفاده در شرکت هایی که سیار میباشند و نیز کارمندان شرکت ها در ماموریت
 
مواردی که میتواند باعث خرابی تشک بادی شود
 
خرابی تشک بادی
 
- قرار دادن تشک با وسایل نوک تیز و برنده، این کار باعث میشود که آن وسیله وارد آن شود و آن را سوراخ کند. این مدل از خرابی کالا با استفاده از لوازم مخصوص تعمیرات اینتکس قابل برطرف کردن است. در صورتی که لوازم تعمیرات را داشتید میتوانید بقسمت سوالات متداول سایت رفته و از آنجا نحوه پنچر گیری تشک خود را ببینید.
- پریدن های مکرر روی آن، این کارباعث میشود تا لایه های درونی توسط نیروی پا کم کم سست شوند و از لایه های  بالایی جدا شوند که اینکار باعث تغییر حالت اولیه محصول میشود. در صورت بروز این مشکل دیگر کالای شما تعمیر نخواهد شد.
- قرار دادن تشک نزدیک وسایل گرمایشی، در صورتی که آن را بهر وسیله گرمایشی بچسبانید بدنه آن آب خواهد شد، باید دقت داشت که این محصولات تماما از موادی که مشتق اولیه محصولات نفتی همچون پی وی سی هستند تشکیل شده که این محصولات به گرما حساس میباشند. در صورت بوجود آمدن این مشکل در صورتی که تشک بادی شما کم آسیب دیده باشد تعمیر میشود ولی اگر آسیب دیدیگی زیاد باشد قابل تعمیر نمیباشد.
-خیس کردن تشک های بادی که اینکار باعث میشود نم آب وارد محصول شما شود و نم و رطوبت بوجود آمده لایه های داخلی آن را سست کرده و باعث تغییر شکل کالای شما شوند. باید دقت داشت که شما برای تعمیر نیز نمیتوانید از آب یا کف استفاده کنید. در صورت تغییر شکل تشک توسط آب نمیتوان آن را تعمیر کرد.
 
نحوه باد کردن تشک بادی:
دارای دو مدل دریچه باد هستند این دو دریچه باد یکی بشکله دریچه های پستونکی و دیگری بشکله دریچه های سوپاپی هستند، دریچه های پستونکی کوچکتر از دریچه های سوپاپی هستند که این دریچه ها را در انتهای خودشان دارای یک سوپاپ پلاستیکی ای هستند که بصورت نیمه بریده شده میباشند، بعد از باد کردن باد بوسیله بادی که در پشت این دریچه جمع میگردد تا حد زیادی برمیگردند ، باید دقت شود که بهیچ وجه این دریچه ها با سیخ یا شیئ نوک تیز بریده نشوند چراکه دیگر باد پشت پستونکی محصول به پستونکی آن فشار آورده و آن را بسرعت باز میکند، در هنگام باد کردن این مدل از تشک های بادی باید دقت شود که نوک پمپ باد مناسب با سایز دریچه این تشک انتخاب گردد تا بتواند دریچه را رو به عقب فشار دهد.
در مدل دریچه های سوپاپ دار یک دریچه سوپاپی در داخل تشک وجود دارد و بیرون تر از این دریچه یک دریچه پیچی و یا فشاری وجود دارد، هنگامیکه پمپ باد را بداخل دریچه بیرونی میاورید با فشار پمپ باد سوپاپ داخلی روبه عقب میرود و باد از کناره ها بداخله تشک وارد میشود، همزمان با قطع کردن باد سوپاپ به جای خود بر میگردد و خروج هوا را تقریبا مسدود میکند. با بستن دریچه بیرونی خروجی هوا مسدود میگردد.
میزان باد کردن تشک بادی به دلخواه مشتری میباشد ولی باید دقت کرد که این میزان برای پمپ برقی اینتکس تعریف شده است و تقریبا تا حد 80 درصد آن را باد میکند، بعد از اینکه وزن خوده شخص روی محصول میاید تقریبا تشک تا 90 درصد فشار را متحمل میشود ولی در پمپ های بادی دستی و پدالی این میزان تعریف نشده است و باید تا حدی باد شوند که به محصول شما فشار وارد نکرده تا دچاره تغییر شکل و ترکیدگی لایه های داخلی نشود، در حقیقت وقتی که شکل خود را پیدا کرد و با فشار دسته شما به گوشه تشک، بدنه براحتی عقب جلو رفت و بازی کرد دیگر کافیست. با خوابیدن شما روی کالای خود محصول با لایه هایی که دارد این باد را بین خود تقسیم کرده و از این بازی بادی که در گوشه تشک با دست شما صورت گرفت بسیار کاسته میشود.
 
نحوه خالی کردن تشک بادی:
با توجه به نکاتی که در پاراگراف بالا در مورد دریچه باد یک تشک بادی گفته شد این محصولات به دو شکله زیر خالی میشوند:
- در محصولاتی که دریچه آنها از نوع پستونکی میباشد با فشار دادن قسمت پایین این پستونک که بخوده کالا نصب است سوپاپ پلاستیکی به عقب رفته و باد رو به بیرون میاید باید دقت شود که این سوپاپ تا خالی شدن کامل باد باید نگه داشته شود.
- تشک هایی که دارای دریچه پیچی هستند با پیچاندن دریچه کله سوپاپ و دریچه پیچی با یکدیگر در میایند و باد کاملا خالی میشود ولی در مدل دریچه فشاری باید دو ضامن که در سمت چپ و راست دریچه است را رو به داخل فشار داد و سپس سوپاپ و دریچه با یکم فشار به بیرون براحتی در میایند وکل باد خالی میشود.
 
نکاتی جهت نگهداری انواع تشک بادی:
با نیروی عمود به سطح تشک فشار وارد نکرده و یا روی آن پرش نکنید.
برای مدت زمان طولانی روی آن ننشینید اینکار باعث فشار وارد شدن به نقطه دیگر محصول میشود.
با بدن خیس روی محصول دراز نکشید چراکه باعث میشود نم وارد آن شده و لایه های داخلی را سست کند.
محصولات بادی را با مواد پاک کننده و شیمیایی و هیچ نوع کفی نشویید.
محصول را به وسایل گرمازا و آتش زا نزدیک نکنید.
در صورتی که تشک بادی شما سوراخ شد و نتوانستید آنرا پیدا کنید سطح رویه آن را آب یا کف نمالید.
اگر محل سوراخ شدگی را پیدا کردید حتما از شرکت درخواست چسب تعمیرات کنید و از چسب های دیگر که در بازار موجود است استفاده نکنید.
هنگام باد شدن تشک را روی آن ننشینید چرا که به پمپ باد شما فشار وارد میشود.
 
 وزن بسته بندی تشک بادی:
 اولین نکته ای که در مورد انواع محصولات بادی تاثیر گذار میباشد طول و عرض آنهاست، در مورد تشک های بادی هم صدق میکند که مشخص است هر چه تشک شما دارای طول و عرض بیشتری باشد وزن بیشتری خواهد داشت و هرچه کمتر باشد بلعکس میشود.
نکته دیگر درمورد وزن پمپ باد آنهاست که بعضی از آن ها دارای پمپ باد برقی و بعضی دارای پمپ باد پدالی و یا دستی هستند ولی اکثر تشک ها پمپ باد ندارند و برای آنها باید پمپ در نظر گرفت.
نکته بعدی ساختار داخلی این محصولات است، در ساختار داخلی تشک بادی دو نوع بافت وجود دارد: بافت داخلی ساده و بافت داخلی کامفورت یا همان طرحدار یا مشبک است، بافت داخلی ساده ساختار راه راه و موازی دارند که مواد اولیه کمتری مصرف میکنند و بافت داخلی کامفورت یا مشبک دارای بافت شلوغ تر و پیچ و تاب دار بیشتری هستند که مشخصا مواد اولیه بیشتری مصرف میکنند .و وزن تشک بادی مورد نظر را بالا میبرند
دقت کنید تشک و تخت خواب دارای چند تفاوت میباشند:
 اول اینکه تشک دارای ارتفاع کوتاه تری نسبت به تخت بادی است که این ارتفاع معمولا یک لایه میباشد ولی یک تخت بادی تا چهار لایه نیز میتواند ارتفاع داشته باشد.
ارتفاع تشک بگونه ای است که آن را میتوان روی یک تخت خواب معمولی گذاشت ولی تخت بادی چون بلند است نیازی با این ارتفاع ندارد.
حجم باد یک تشک نسبت به تخت بادی بسیار کمتر است.
 
نکته ای درباره اختلاف بین قیمت تشک بادی و تخت بادی: 
 اختلاف قیمت بین سایر محصولات از چند فاکتور مشخص میشود، اول اینکه تعداد نفرات تشک بادی که کاملا مشخص است، دوم اینکه این محصولات در انواع مختلفی ساخته میشوند، مثلا تشک روی آب نباید با تشک های خواب مقایسه شود چرا که تشک روی آب کاملا پلاستیک شاده بوده است، لایه های داخلی هر محصول با مدل های دیگر متفاوت است، بعضی ساده و راه راه، بعضی کامفورت طبی و بعضی دیگر از تشک های الیافدار طبی میباشند.
 
مزایا و معایب:
اگر شما تا به فکر خرید تشک بادی هستید، احتمالا به مزایا و معایب آن نیز فکر کرده اید. 
اگر چه آن ها نسبتاً بزرگ یا گران قیمت نیستند در مقایسه با اندازه و قیمت لاتکس یا فنری، اما هنوز رضایتمندی بیشتری را به خود اختصاص داده اند و برخلاف 2 مدل تشک بادی که گفته شد، کارایی بیشتری دارند. بعضی از موارد عبارتند از: یک بستر ثابت و دائمی، تخت مهمان موقت یا در کوله پشتی حمل کنید و در کمپینگ سفر. هر چند که  بهتر است  در مورد مزایا و معایب آن بدانید پس در ادامه به بحث در مورد جزئیات می پردازیم:
 
مزایای استقاده از تشک بادی:
 
ثبات و استحکام:
یکی از عمده ترین مزیت تشک بادی مخصوصاً زمانی که در خانه به عنوان تخت ثابت و یا تخت اصلی استفاده می شود، ثبات و استحکام آن است. شما می توانید آن را همان طور که دوست دارید تنظیم کنید ( نرم یا سفت). برای سفت شدن آن، باد اضافه کنید یا بادش را خالی کنید تا به سطحی نرم تبدیل شود، این ویژگی بخصوص زمانی که مهمان دارید بیشتر استفاده می شود چون هر کسی دوست دارد روی سطح متفاوتی بخوابد.
 
کمر درد :
واقعیت این است که استحکام (نرم و سفت بودن) آن را به طور دلخواهتان می توانید تنظیم کنید که برای افرادی که مشکل کمر درد و درد مفاصل دارند، تشک بادی بسیار مفید است چون تخت شما در بعضی شب ها ممکن است خیلی نرم باشد بنابراین با فشار دادن دکمه می توانید باد بیشتری با آن اضافه کنید تا به سطح سفت و دلخواهتان برسید که برای بهتر شدن درد مفاصل بهترین پیشنهاد خواهد بود. شب های دیگر تخت شما ممکن است سفت و محکم باشد که می توانید با خالی کردن باد از آن به سطح نرم دلخوهتان برسید.
 
تقسیم کردن تخت:
با توجه به موضوع قابل تنظیم بودن میزان استحکام تخت، تقریبا همه مدل تشک بادی سایز بزرگ 2 قسمت داخلی و مجزا دارد که به این معنی می باشد که شما می توانید هر قسمت را طبق باب میل خود یا شریک خوابتان، (سفت یا نرم) تنظیم کنید.
 
فاقد بو:
ساختار آن از جنس PVC  است حتی زمانی که  تشک بادی نو و جدید می باشد هیچ بوی مشامتان را آزار نمی دهد.
بدون فرو رفتگی :
فرو رفتگی به مرور زمان و بعد از چند وقت استفاده کردن بوجود می آید بنابراین باعث ایجاد یک گودی در جایی که فرد می خوابد میشود. زمانی که فرو رفتگی رخ می دهد اغلب به این معنی می باشد که باید به فکر تخت جدید باشیم. تشک های فوم  یا بعضی از تشک های فنری یقیناً بعد از سالها استفاده دچار فرو رفتگی خواهند شد اما یک تشک بادی دچار فرو رفتگی نمی شود بلکه با باد بیشتر نیز می توانید فرو رفتگی آن را تنظیم کنید.
 
افزایش دوام:
ساختار محکم PVC  در اغلب موارد اگر تشک شما مجهز به پمپ بادی باشد، این پمپ قبل از خود محصول از بین خواهد رفت که می توانید به آسانی با قیمتی پایین جایگزین کنید.
 باد شدن سریع تشک:
این مورد بستگی به کیفیت و نوع پمپ شما دارد که در این صورت تشک شما به سرعت باد می شود برای مثال: مدل دو نفره آن به سرعت و تقریباً در طول 5 دقیقه باد می شود. یک مدل کوچک تر (تشک بادی کمپینگ) تقریباً تا 3 دقیقه باد می شود.
 
قیمت پایین:
 
برندهای شناخته شده مانند کلمن و اینتکس موفق شده اند که قیمت های پایین تری وارد بازار کنند، برای مثال: یک تشک بادی دو نفره کمتر از 200 هزار تومان خریداری شود در حالی که یک تشک دو نفره فوم با کیفیت مناسب و معقول تا 900 هزار تومان خریداری شود.
 
معایب تشک های بادی:
 
پمپ های جایگزین:
اگرپمپ های شما معیوب شود به دلیل ماهیت مکانیکی و اتکا بر ساختار پمپ شما باید از طریق گارانتی و هزینه کردن، آن را تعمیر کنید. اگر تشک بادی شما پمپ خارج کننده باد احتیاج داشته باشد، به آسانی می توانید یک مدل جدید از سایت اینتکس که بیشتر از 50 هزار تومان نیست، خریداری کنید.
 
گارانتی کوتاه مدت:
گارانتی تشک به طور معمول کوتاه تر از جنس لاتکس و فنری است بنابراین اگر ساختار لایه هایPVC  تشک بادی دچار نقص شود باید برای تعمیر آن هزینه کنید، اگر چه قیمت یک مدل نو اغلب مثل و اندازه مدل تعمیر شده می باشد پس بهتر است که به دنبال جایگزین جدید به جای پرداخت هزینه تعمیر باشید.
 
 پر سر و صدا بودن پمپ:
بعضی از صاحبان پمپ از پر سرو صدا بودن آنها  شکایت دارند اما این  پمپ ها تنها مدل موجود در بازار می باشد هم چنین پمپ هایی که برای باد و خالی کردن هستند که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند.
بهترین تشک بادی برای مدت طولانی و استفاده روزانه کدام است؟
به دلیل اینکه این محصولات مزایای قابل توجهی برای سلامت دارد ( بیشتر پشت درد) یک گزینه انتخاب برای استفاده بلند مدت می باشد. در اینجا ما راهنمای خرید 3 نوع از بهترین تشک های بادی را که برای مدت طولانی و روزانه استفاده می شوند، ارائه می دهیم اگر شما از دسته کسانی هستید که به آن فکر می کنید پس این مطلب را بخوانید:
همه تشک های بادی مثل هم درست نشده اند و همین موضوع مهم است که اگر می خواهید یکی از آنها را داشته باشید نه فقط برای مهمان که بمدت زمان کوتاهی و برای چند شب استفاده، سپس برای چند ماه در انباری نگهداری می شود بلکه به طور روزانه استفاده کنید جنس آن باید بادوام، راحت و جریان هوا در آن باشد. 
قبل از اینکه شروع به شاخه بندی این موضوع کنیم، بهتر است یک نگاهی سریع به محصولات بروز شده ما بیندازید.
 
اطلاعات اولیه :
1- طراحی جدید در صنعت تشک بادی، تکنولوژی راحت، محصولی بادوام را آماده کرده است ( پشتیبانی تا 40 درجه هوا)
2- پمپ ساخته شده برای باد کردن و خالی کردن سریع تشک ( کمتر از 4 دقیقه) همراه محصول دارد.
3- ابعاد آن زمانی که باد شده است 78 در 58 با ارتفاع 19 اینچ است.
4- ساختار داخلی جداگانه دارد.
5- ویژگی لایه زیرین آن طوری طراحی شده است که تشک بادی سر نمی خورد. 
6- ویژگی مواد تشکیل دهنده آن طوری است که با افزایش ضخامت و چندین لایه بودن کالا از سوراخ شدن آن جلوگیری و آن را بادوام  می کند.
7- ساک حمل و نقل دارد.
8- گارانتی تشک بادی یک ساله می باشد.
نظر نهایی ما در رابطه با تشک بادی که به عنوان بهترین انتخاب برای استفاده روزانه می باشد:
در ابتدا به تنها چیزی که به آن احتیاج داریم اینست که مدل SoundAsleep  را به عنوان استفاده روزانه و طولانی مدت توصیه نمی شود. اما بسیاری از افراد این مدل را به عنوان استفده روزانه خود  قرار می دهند و در حال حاضر ما شاهد نظرات بهتر و بهتر مشتریان هستیم.
ما اعتقاد داریم که این مدل تا زمانی  که گارانتی دارد را پوشش قرار می دهد یعنی اگر این مدل را به عنوان تشک اصلی خود قبول کنید که دیگر جایگزین نمی خواهید. 
با این حال مشتریان گزارشات زیادی را با ما در ارتباط می گذارند و ماهها این کار را ادامه می دهند هیچ موضوع مهم و عمده یا عیب ساختاری در رابطه با استفاده این مدل پیدا نکردند و نظر و ایده ما این است که این مدل بهترین تشک بادی برای استفاده روزانه است.
 
تشک بادی SIMPLYSLEEPER : 
- یکی از تشک های بادی نادر که برای استفاده روزمره است و می تواند از مدل های ما حداقل در این دسته پیشی بگیرد. 
- مشخصات پایه آن :
- مجهز به پلی استر
- پمپ نصب شده و قابل استفاده آسان
- سایز باد شده آن 74 در 55 با ارتفاع 18 اینچ
- ساختار داخلی دایره ای شکل  
- تحمل حداکثر وزن تا 270 کیلوگرم
- اندازه خالی از باد آن 14.75 در 9 با ارتفاع 17 اینچ
- لایه تشکیل دهنده آن نرم، ضد پارگی و عدم نفوذ هوا
- باد کردن و خالی کردن آن تا 3 دقیقه
نتیجه نهایی ما در رابطه با تشک بادی که به طور روزانه استفاده می شود :
راحتی یکی از ویژگی های مورد تایید این مدل است و خریداران نقل می کنند که یک نمونه نایاب است که می تواند یک ضرورت نهایی برای راحتی باشد. مواد تشکیل دهنده آن با کیفیت و بسیار عالی می باشند هم چنین ضد پارگی است که به خاصیت دوام آن می افزاید.  مدلهای SimplySleeper همیشه متشکل از چندین تکنولوژی می باشند که آنها را به محصولی برتر تبدیل می کند و در آخر قیمت آن متناسب با کیفیت ارائه شده است.
 
تشک بادی INSTA-BED :
بیشترین نسخه از این مدل به فروش میرسد و به این معنی است که بالاترین رتبه را دارد. بیایید ببینیم که چه مواردی باعث شده که بهترین رتبه را در مدت طولانی کسب کند:
- شامل 2 پمپ بادی است
- کمتر از 4 دقیقه باد و خالی می کند.
- پمپی به طور مداوم استحکام و باد آن را در صورت نیاز کنترل می کند.
- پوشش و سطح بالایی در استحکام دارد.
- نصب آسان دارد.
- فریم قابل استقرار
- ابعاد آن در حالی که باد شده است 78 در 60 با ارتفاع 22 اینچ است.
- ابعاد فریم آن 64 در 54 با ارتفاع 11.5 اینچ است.
- شامل کیسه حمل و نقل با چرخ است.
 
نظر نهایی در رابطه با 3 تشک بادی : 
بهترین و عمده ترین مورد در رابطه با فروش تشک های طبی، غیر قابل نفوذ بودن هوا و کیفیت پمپ آن  است. پمپ موجود در آن که محصول را در کوتاهترین زمان باد می کندو پمپ دیگر آن مقدار باد موجود و شکل تشک را در حالت استاندارد نگه می دارد هنگامی که به درستی عمل کند.