پرسش و پاسخ


پاسخ ها

راه تشخیص استخر پیش ساخته رسمی و یا غیر رسمی (قاچاق) به چه صورت است؟
بسته بندی استخر پیش ساخته نباید خراب و یا پاره باشد، این مدل بسته بندی ها نشان از قاچاق بودن محصول است، یعنی اینکه استخر بدون کارتن حمل شده است و آسیب پذیری بالایی داشته است. راهنمایی: از بهترین روش های پرداخت که با خیال راحت تر میتوان پِی به سلامت یک کالا برد، شماره حساب شرکت وارد کننده این کالا است.


رنگ های آبی، طوسی و طوسی پررنگ چه تفاوتی در بدنه یک استخر پیش ساخته دارد؟
رنگ آبی از رنگ طوسی و یا طوسی پر رنگ در استخر پیش ساخته ضعیف تر است و یا بهتر است بگوییم طوسی قوی تر از آبی است.


نمایندگی اینتکس در ایران کدام سایت میباشد؟
در واقع سایت های زیادی در زمینه فروش محصولات بادی INTEX فعالیت میکنند و خود را نمایندگی اینتکس مینامند ولی باید دقت داشت که قیمت نمایندگی معمولا نسبت به سایر فروشگاه ها پایین تر است و حتما دارای محل فروش میباشند که فقط بصورت تلفنی فعالیت نمیکنند. اینتکس سایت نمایندگی مرکزی محصولات بادی اینتکس در ایران میباشد و حتی شما با سرچ کلمه اینتکس، شرکت اینتکس، فروشگاه اینتکس میتوانید این سایت را در ردیف اول گوگل بیابید، این وب سایت کاملا قانونی فعالیت نموده و برای واردات تمامی محصولات خود حاضر به استناد مدارک گمرک جمهوری اسلامی ایران میباشد.


آیا هر وب سایتی که در آن از کلمه intex استفاده شده باشد نمایندگی اینتکس است؟
خیر، دقت نمایید در دنیای مجازی افراد سودجویی وجود دارند که این افراد دنبال سوء استفاده از یک برند معتبر هستند. و برای شناخت این افراد میتوانید از دو گانگی قیمت محصولات درج شده در سایت با قیمت بیان شده و یا اختلاف قیمت های گرانفروشی با نمایندگی های اینتکس به این موضوع پی ببرید، باید گفت شرکت هایی اخیرا تحت عناوین مختلف نظر به سوء استغاده از نام دو برند معروف و جهانی بست وی و اینتکس نموده اند که براحتی در سایت ها قابل شناسایی نمیباشند، حتما به شرایط فروش و قیمت های بالا دقت نمایید.


چرا بعضی از سایت ها بعد از درخواست مشتری از محصول قیمت آنرا بالا میبرند و قیمت سایت خود را قدیمی اعلام میکنند؟
باید گفت که این سایت ها بدلیل اینکه توانایی مقابله با سایت هایی که قدرتمند تر هستند را ندارند قیمت را از قیمت واقعی محصول پایین تر درج میکنند، بعد از تماس مشتری اعلام قیمت جدید میکنند، در این بین مشتری دچار سردرگمی میشود که شاید قیمت ها تغییر یافته و محصول خود را سفارش میدهد. دلیل دوم این کار این است که جنس هایی را که ندارند با قیمت پایین تر از شرکت درج میکنند و جنس هایی را که موجود دارند بالاتر به مشتری پیشنهاد میکنند . در واقع نوعی تله برای مشتری میگذارند که مشتری دچار تردید در قیمت ها میشود و احساس میکند که قیمتشان از جای دیگر پایین تر است.


فعالیت شرکت بازرگانی آوان سپهر آمیتیس چیست؟
شرکت آوان سپهر آمیتیس در واقع یک بازرگانی است که واردات محصولات بادی اینتکس را در ایران انجام میدهد. این مجموعه بصورت رسمی فعالیت میکند و نماینده این کمپانی میباشد.


چرا قایق های بادی اینتکس و بست وی؟
قیمت قایق بادی در مقایسه با قایق های چوبی و فایبر گلاسی بسیار ارزان تر است * حمل و نقل این قایق ها بسیار راحت بوده و با وزن کمی که دارد از دغدغه های داشتن یک قایق میکاهد * براحتی با استفاده از یک پمپ باد با چند ضربه باد شده و به همین راحتی میتوان باد آن را خالی نمود * قایق بادی قابل تعمیر است و در صورتیکه سوراخ، پاره یا پنچر شود براحتی با لوازم پنچر گیری و چسب مخصوص تعمیر، رفع میشود * این قایق ها خدمات پس از فروش داشته و برای خرابی و پارگی های شدید میتوان آن را به نمایندگی اینتکس جهت تعمیرات قایق ارسال کرد * اکثر مدلهای قایق را میتوان به موتور قایق تجهیز کرد و از داشتن یک قایق بادی موتوری لذت برد * نوع های متنوع با قیمت های مختلف برای انواع سلیقه ها و کارایی های متفاوت ساخته میشود * از چند قسمت مختلف باد میشود و در صورت سوراخ شدن قایق تنها باد یک قسمت خارج میشود * رنگ های مختلف برای سلیقه های مختلف دارد * این قایق ها در سایز های مختلف تولید شده تا به هنگام پارو زنی خستگی ایجاد نکند. خرید قایق بادی : در صورتیکه نیاز به خرید اینترنتی و حضوری یک قایق بادی از معتبر ترین مرکز و نمایندگی فروشگاه قایق های بادی در ایران با قیمت شرکتی را دارید با ما تماس بگیرید این محصولات اصل و فرع نداشته و تماما دارای استاندار ها و تاییدیه های بروز امریکا و اروپا و همچنین تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده است.


چین و چروک روی تشک بادی را با باد کردن بیش از حد میتوان درست کرد؟
خیر، این کار توسط باد کردن بمرور زمان اتفاق میفتد که باعث باز شدن چروک رویه تشک بادی میگردد.


آیا چروک بودن روی بدنه قایق بادی دلیل مشکل داشتن و یا خراب بودن محصول است؟
خیر، مشخصا این محصولات با باد به ایران ارسال نمیشوند و باید داخل کارتن و بسته بندی خاص خود قرار گیرند، قایق بادی با حجم زیادی از هوا پُر شده که بصورت رفته رفته چروک هایش باز میشود.


آیا شما استخر پیش ساخته ایرتکس ایرانی هم دارید؟
در چند سال گذشته استخر های پیش ساخته ایرانی با برند ایرتکس نیز با طرح و رنگ شرکت اینتکس و بست وی تولید شده اند، لطفا کیفیت محصول تحت لیسانس امریکا را با محصولات ایرانی مقایسه نکنید، سایت اینتکس ایران بعنوان نمایندگی فعالیت دارد و از فروش استخر های پیش ساخته کپی شده ایرانی اطلاعی ندارد.


به چه دلیل قیمت های بعضی از وب سایت هایی که خود را نمایندگی اینتکس مینامند بالاتر از وب سایت شما است؟
البته دلیل این کار را باید از خود این سایت ها پرسیده شود ولی بهر حال شرکت intex یک شرکت خارجی است و محصولاتی را که این شرکت بفروش میرساند باید به ایران وارد نمود در این میان دو دسته فعالیت میکنند دسته اول شرکت های وارد کننده میباشند و دسته دوم کسانی هستند که این محصول را برای تک فروشی از شرکت های وارد کننده دریافت میکنند و بشما قیمت میدهند، در اینجا مشخص است که قیمت این اشخاص باید بالاتر از شرکت وارد کننده باشد تا متضرر نگردند، این وب سایت با توجه به قیمت های پایین و ارزان بروز خود همواره بر اصل سود کمتر=فروش بیشتر فعالیت داشته و بر این اصل از سال 1384 تا کنون در دنیای مجازی فعالیت داشته است.


چرا قیمت های مندرج در اینترنت از فروشگاه ها پایین تر است؟
باید گفت در حقیقت یک فروشگاه اینترنتی همانطور که از نامش پیداست در دنیای مجازی کار میکند که اجاره کمتری نسبت به فروشگاه ها میپردازد که این هزینه ها از روی سودی که در یک فروشگاه برای پرداخت هزینه ها بوجود میاید کسر شده و باعث ارزان تر شدن محصول میگردد. نکته دیگر سیاست فروش بیشتر و سود کمتر است که کاملا در فروشگاه اینترنتی اینتکس اجرا شده است.


هنگام خرید اینترنتی چگونه طرح مورد نظر خود را انتخاب کنم؟
هنگام خرید از اینتکس سایت زمانی که محصول انتخابی شما دارای رنگ یا طرح های مختلفی بود، میتوانید طرح مورد نظر خود را در قسمت توضیحات یادداشت کنید.


آیا اینتکس در جای دیگری از شهر تهران و شهرستان ها شعبه دارد؟
خیر - تنها نمایندگی اینتکس در تهران واقع در آدرس مذکور در قسمت ارتباط با ما بوده و شعبه دیگری ندارد: تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، پلاک 88، طبقه اول.


تاریخ تولید در محصولات بادی در چه بازه زمانی ای میباشد؟
تمامی کاتالوگ های نیز یکسال جلوتر به بازار میایند. تاریخ تولید در هر دو برند اینتکس و بست وی یکسال قبل از شروع فروش میباشد، این زمان برای تولید بیش از 1000 کد از انواع این محصولات است تا کارخانجات بتوانند این تنوع را تولید نمایند، به فرض مثال اگر تولید یک کالا مربوط به سال 2010 باشد، فروش در سال 2011 اتفاق خواهد افتاد و مدل آن 2011 خواهد بود.


آیا امکان خرید حضوری و بازدید اجناس بادی وجود دارد؟
بله, شما میتوانید برای خرید حضوری از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 19 به آدرس شرکت که واقع در تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، پلاک 88، طبقه اول مراجعه و محصول مورد نظر خود را بصورت مستقیم از فروشگاه اینتکس با قیمت ها وشرایط تخفیفاتی عالی خریداری نمایید.


عمر تخت خواب های بادی چقدر است؟
بنا به طرز استفاده اشخاص و نگه داری از آنها متفاوت است، هیچ نوع جنس بادی حتی تیوپ و لاستیک های اتومبیل نیز تاریخی برای طول عمر ندارند چراکه بدنه بادی هر جنسی که داخل آن از سیستم بادی استفاده باشد براحتی قابل آسیب دیدگی است، این نوع تخت خواب ها را باید از دسترس اشیای نوک تیز و برنده و نیز وسایل گرمایشی بدور نگه داشت تا بطول عمر این تخت خواب ها کمک کرد، باید از نکات ریزی که در گوگل توضیح داده شده نیز استفاده نمود که با تایپ راهنمای نگهداری از تخت خواب بادی میتوان مطالب زیادی را در این باره یافت.


چکار کنیم تا عمر تخت بادی بیشتر شود؟
بصورت عمود روی تخت بادی فشار وارد نکرده و یا جامپ نکنید اینکار به لایه های تخت خواب شما فشار وارد کرده و باعث ترکیدگی شبکه های داخلی آنها میشود. برای مدت طولانی روی تختخواب بادی ننشینید, البته اینکار را برای تخت خواب چوبی و فلزی نیز باید انجام داد و فقط مختص تخت خواب بادی نمیباشد. این حرکت نیز بسطح داخلی تخت خواب بادی فشار وارد میکند، در حقیقت فشار های مندرج در وب سایت تنها برای نیروی کلی وارد شده بر سطح کل تخت خواب است و به یک نقطه متمرکز نمیباشد. تخت بادی را به وسایل گرمایشی نچسبانید چرا که باعث آبشدگی بدنه تخت خواب یا ترکیدگی و سستی شبکه های داخلی این محصول میشود. زیر تخت بادی را همیشه تمیز نگه دارید تا اشیای برنده و نوک تیز بداخل تخت شما فرو نروند. با بدن خیس روی تخت بادی دراز نکشید تا آب بداخل لایه های داخلی تخت خواب نفوذ نکرده و فُرم داخلی محصول بادی شما را بر هم نزند.


تفاوت بین تشک بادی و تخت بادی چیست؟
تشک بادی دارای ارتفاع کمتری در حدود 20 سانتیمتر به بالا میباشد ولی تخت بادی ارتفاع تقریبی 40 به بالا دارد. تشک بادی معمولا دارای پمپ دستی است ولی تخت بادی دارای پمپ برقی میباشد. تشک بادی فقط یک تشک محصوب میشود ولی تخت بادی نیازی به تشک مجزا ندارد و خود یک تخت و تشک بادی محسوب میشود.


تخت بادی ساده چه فرقی با خوشخواب دارد؟
سطح رویه تخت خواب های بادی به دو شکل میباشد که شکل اول ساده و یا رده های موازی هستند و شکل دوم دارای بافت های دایره و یا ضربدری هستند که بافت روی تخت را زیاد تر میکنن.


آیا میتوان از پمپ دستی نیز برای باد کردن تخت خواب بادی استفاده نمود؟
بله, شما میتوانید غیر از پمپ برقی ای که برای تخت خواب بادی تعبیه شده از پمپ دستی نیز استفاده نمایید, فقط باید دقت نمایید که بیش از حد فشار وارد نکنید تا تخت خواب بادی شما زود تر خراب شود.


آیا میتوان پمپی که داخل یک تخت بادی تعبیه شده است را تعمیر نمود؟
در اکثر موارد بله چرا که این پمپ ها دقیقا پمپ سشوار میباشند و براحتی قابل باز کردن و تعمیر شدن و یا نهایتا تعویض میباشند.


در حین باد کردن یک تخت بادی، اگر روی آن بنشینیم چه مشکلی پیش میاید؟
باید گفت که در این صورت به پمپ تخت خواب شما فشار میاید و در بهترین حالت ممکن گیر کرده و احتمال سوختن کامل پمپ باد وجود دارد.


آیا وزن باد شده یک تخت بادی از وزن بسته بندی آن بیشتر میشود؟
خیر چرا که وقتی باد داخل یک شی که بسته باشد قرار گیرد وزن آن تغییری محسوس نمیکند و شاید سبک تر نیز بنظر برسد تخت بادی نیز از این قائده طبعیت میکند.


منظور از تخت بادی طبی الیافدار چیست؟
تخت خواب های الیافدار محصول جدید شرکت اینتکس میباشند که در حقیقت این تخت ها از لایه های الیافی پلیستر استفاده شده دارند، نحوه عملکرد این نوع تخت بدین شکل است که الیافهای پلیستر در هر طبقه از تخت از چندین پرس جداگانه از یکدیگر به تخت متصل میشوند و در حقیقت تکیه گاه هر قسمت از تخت بادی فقط بهمان نخ فشار وارد میکند و این باعث میشود وقتی به تخت فشار مضاعف آید بر خلاف سایر تخت خواب های دیگر که تمامی قسمت تخت تغییر شکل میدهد فقط یکی از الیاف های تخت پاره شود. دیگر اینکه در این تخت خواب ها باد حتی بین لایه های الیاف نیز در حرکت میباشد در نتیجه تخت بسیار سفت تر میگردد و طبی تر بشمار میاید. تفاوت دیگر این تخت خواب ها در این است که این تخت خواب ها دارای برشها یا برآمدگی هایی هستند که مخالف بدن انسان طراحی شده و گودی کمر و دست و پا را نیز پر میکند پس این تخت به کمر درد نیز کمک شایانی مینماید.


سیستم ایر لاک تخت بادی چیست؟
ایر لاک AIR LOCK دقیقا همان الیافهای داخلی تخت خواب های بادی طبی الیافدار میباشد که قفل کننده هوا بوده و باعث تقسیم باد بهتر و راحت تر تخت بادی میگردند، این سیستم جدیداز سال 2013 در تخت های بادی اینتکس و بست وی بکار گرفته شده است و باعث سِفت تر شدن سطح رویه تخت میگردند.


تفاوت بین پمپ باد برقی مجزا و پمپ باد برقی متصل در تخت بادی چیست؟
پمپ باد برقی مجزا بر روی تخت وصل نمیباشد و برای باد کردن تخت بادی باید آنرا به یک دریچه متصل کرد و نگه داشت، برای خالی کردن تخت نیز باید دریچه را باز کرد و سری پمپ را از بالا گذاشته و سپس یه داخل دریچه فرو برد ولی پمپ باد برقی متصل روی تخت نصب میباشد و با یک چرخش تخت بادی را باد کرده و با چرخش دیگر آنرا خالی میکند.


چروک روی تخت خواب بادی از چیست؟
این چروک روی تخت خواب ها بدلیل آکبند بودن محصول است و بعد از باد شدن عادی بصورت طبیعی باز میشود.


عملکرد هوشمندانه تخت خواب های بادی و تشک های بادی اینتکس و بست وی چیست؟
این عملکرد در واقع منحصر به تخت خواب های بادی و آبی میباشند که تشک های بادی و تشک های آبی نیز از این قائده مستثنی نمیباشند، به این صورت که تخت خواب و تشک فشار حاصله بر وزن هر قسمت از بدن را در حالت خوابیده میسنجد یعنی بعنوان مثال وزن سر، پا، کمر، دست و سایر اعضای بدن را بطور دقیق بر لایه های خود سنجش کرده و بنا به این وزن از سمت خود به این قسمت ها فشار باد را تقسیم میکند، اینکار باعث میشود این محصول بعنوان یک تخت خواب هوشمند شناسایی شود.


اگر تخت بادی من سوراخ یا پنچر شد, باید آنرا دور بیاندازم؟ اگر تخت خواب بادی من پاره شد چکار کنم؟
خیر شما میتوانید از خدمات پس از فروش شرکت استفاده کنید یعنی تخت خواب بادی سوراخ شده خود را برای تعمیرات و پنچر گیری به شرکت واگذار کنید تا تعمیرکاران خبره نمایندگی اینتکس آن را برای شما تعمیر نمایند و یا از شرکت درخواست لوازم تعمیرات کنید که این نوع تعمیرات مخصوص سوراخهای کوچک که روی بدنه پلاستیکی تخت خواب بادی شما است ممکن میباشد چرا که سطح رویه جیر نیاز به تجربه متخصصین و تعمیر کاران دارد، انواع تخت خواب بادی یک نفره و دونفره نیاز به تجربیات خاص تعمیرات داشته و براحتی توسط یک نوع فرمول و یک روش تعمیر نخواهند شد، پس تعمیرات ساده را خودتان و تعمیرات سخت و پیچیده را به شرکت واگذار نمایید.


آیا تخت خوابهای بادی نیاز به تشک دارند؟
خیر, قسمت بالایی تخت بادی دارای تشک متصل یا همان رویه جیر ضد تعریق میباشد. این قسمت از تخت بادی روی لایه اولی توسط پرسهای چسب دار و حرارتی متصل شده که براحتی با برخورد لباس و بدن قابل کندن نمیباشند، باید توجه داشت که این تشک ارتفاع زیلدی نداشته و شاید یک یا دو میلیمتر روی سطح تخت خواب را گرفته باشند.


به چه دلیل تختخواب ها یا تشکهای بادی طبی هستند؟
دلیل اینکه این محصولات دارای بافت هایی در داخل تخت میباشند که این بافت های داخلی سطح هوای داخلی هر قسمت از بدن مثل پا یا کمر را تنظیم میکند و باعث میشود بهر قسمت از بدن به اندازه نیاز فشار باد وارد شود. یعنی اگر فشار حاصله از کمر شما را در برابر فشار حاصل شده از سر بسنجید متوجه خواهید شد که این دو قسمت در حالت افقی دو وزن کاملا متفاوتی را به تختخواب بادی شما وارد میکنند، عملکرد تخت خواب نیز در این لحظه به این شکل است که فشار باد زیر سر را با فشار باد زیر کمر بین لایه های دیگر خود تقسیم مینماید.


تخت بادی را تا چه حد باید باد کرد؟
به اندازه دلخواه, یعنی اینکه بستگی به عادت سفتی و نرمی ای دارد که اشخاص عادت خوابیدن در آن شرایط را دارند. البته باید دقت شود منظور از دلخواه اندازی است که با پمپ باد برقی متصل به تخت یا مجزا از آن که مخصوص باد کردن تخت بادی اینتکس است انجام شود، اینکار با پمپ های باد پنچر گیری ها و آپاراتی و تعویض روغنی ها فرق داشته و فشار بادی آن ها بسیار کم است، پمپ های قوی به این محصولات آسیب جدی وارد میکنند و آنها را منفجر میکنند!


کدام تخت بادی مناسب من است؟
تخت بادی ای که با سلیقه شما هماهنگ باشد، در این مورد میتوان به رنگ بندی های مختلفی که در وب سایت نمایندگی اینتکس ایران است اشاره داشت، در ضمن تخت خواب با قد و وزن شما مشکلی نداشته باشد. قد یکی از مسائلی است که شرکت اینتکس و بست وی به آن توجه داشته و در مدل تخت یکنفره بادی تا طول 191 سانتیمتر پیش رفته و در سایر مدل های تخت بادی دونفره تا 203 سانتیمتر طول را تولید میکند، البته باید به وزن نیز اشاره شود که معمولا تخت یکنفره تا 140 کیلوگرم و تخت بادی دو نفره تا 270 کیلوگرم تحمل وزنی دارند.


کاناپه بادی تخت خوابشو بهتر است یا تخت خواب بادی؟
بستگی به سلیقه و نیاز مشتری برای استفاده و همچنین مقدار فضای خانه دارد. معمولا از کاناپه تخت خواب شو بادی برای استفاده در فضاهای کوچک, دفاتر کار استفاده میشود ولی از تخت خواب بادی برای استفاده در جاهایی که نیاز به خواب میباشد استفاده میشود نه نشستن.


آیا پمپ بادی تخت خواب دو نفره از یک نفره قوی تر است؟
خیر، هیچ فرقی بین یک تخت خواب دو نفره و یک نفره از لحاظ پمپ بادی وجود ندارد، در حقیقت تنها سایز این محصول بزرگ تر شده که پمپ باد قابلیت باد کردن هر دو را دارد بهمین دلیل زمان باد کردن تخت خواب دو نفره طولانی تر میباشد.


آیا بدنه تخت خواب بادی دو نفره از مدل یک نفره خود ضخیم تر است؟
خیر، در صورتیکه هر دو محصول از یک کد یا یک شکل باشند هیچ اختلافی یبن آن ها وجود ندارد و تنها سایز تخت خواب دو نفره است که از مدل یک نفره خود بزرگ تر میباشد.


کاناپه بادی جیر با کاناپه بادی چرم چه فرقی دارد؟
کاناپه بادی جیر ضد تعریق میباشد و کاناپه بادی جرمی یا همان طرح چرم تعریق میکند ولی کاناپه بادی طرح چرمی را میتوان در مکان هایی مثل کنار استخر که کاناپه خیس میشود هم استفاده کرد.


کاناپه بادی چند کاره, چه کار هایی انجام میدهد؟
تشک بادی کاناپه بادی مبل بادی پشتی بادی تخت بادی


قایق بادی دارای چه مزیت هایی میباشد؟
قایق های بادی, کم جا و براحتی قابل حمل اند- میتوان به آنها موتور نصب نمود- قابل تعمیر هستند- قیمت مناسبی دارند- از یک تا 20 نفر تولید میشوند- هم برای تفریح و پارو زنی و هم برای ماهیگیری میباشند- در حقیقت یک وسیله تفریحی و ورزشی هستند.


کدام قایق بادی را بخرم تا بهتر باشد؟
تمامی قایق های بادی خوب هستند, بستگی به شرایط مکان استفاده شما و نیازتان دارد, اینکه مثلا در دریا, دریاچه, رودخانه یا استخر مورد استفاده قرار گیرد یا برای تفریح و سرگرمی باشد یا ماهیگیری و قایق رانی، تنها باید به تعداد افراد دقت زیاد شود چرا که ظرفیت قایق باید با نفرات تناسب داشته باشد تا دچار عدم رعایت مسائل ایمنی نگردد.


طناب دور قایق بادی چه کاربردی دارد؟
طناب دور در قایق های بادی اینتکس برای استفاده داخل آب کاربرد دارد یعنی میتوان قایق را با استفاده از طناب به سمت دلخواه برد، در قایق های بادی جیمینی طناب دور قایق برای نشستن کاربرد دارد که بعد از اینکه روی لبه قایق نشسته شود این طناب را باید گرفت تا شخص تعادل داشته باشد.


آیا با استفاده از طناب و قایق های پرسرعت میتوان قایق بادی را روی سطح آب کشید یا مثل شاتل استفاده کرد؟
خیر، اینکار باعث آسیب دیدن قایق بادی شده و احتمال خرابی دارد، تنها میتوان با سرعت معقول اینکار را انجام داد تا به قایق لطمه وارد نشود و این موضوع دقیقا با موتور قایق رابطه ای نزدیک دارد.


آیا قایق بادی اینتکس قابل تعمیر میباشد؟
بله, در صورتیکه سوراخ شدگی یا پنچری قایق بادی شما جزئی است میتوانید با لوازم مخصوص تعمیرات قایق های بادی آنها را تعمیر کنید، در صورتیکه پارگی و یا سوراخ شدگی زیاد باشد اینکار را به شرکت و نمایندگی اینتکس بسپارید تا تعمیرات قایق بادی شما اصولی و حرفه ای انجام گیرد.


استخر های پیش ساخته قابل تعمیر هستند؟
بله, میتوان با چسب مخصوص استخر پیش ساخته را تعمیر نمود و یا حتی در صورت پارگی برزنت آنها را دوخت. در صورتی که استخر پیش ساخته شما دچار مشکل حادی شود پیشنهاد میکنیم قبل از تعمیر حتما با شرکت تماس بگیرید.


استخر پیش ساخته را میتوان براحتی باز و بسته کرد؟
بله شما میتوانید براحتی با کمی وقت استخر را باز و ببندید که این زمان برای استخر های بادی یا همان ایزی ست ها در حدود ۲۰ دقیقه و برای سازه دار ها یا همان فلزی ها در حدود یک ساعت میباشد. فقط توجه داشته باشید که حتما استخر مورد نظر را هنگام جمع کردن طولانی مدت با شامپو بشویید و سپس جمع نمایید.


قیمت استخرهای پیش ساخته به چه چیز هایی بستگی دارد؟
قیمت استخر های پیش ساخته به جنس استخر, پمپ تصفیه آب استخر, اسکیمر و لوازم تمیز کننده استخر, روکش و زیر انداز استخر و در نهایت ابعاد استخر و اینکه بادی یا سازه دار باشد بستگی دارد. بهنگام خرید استخر پیش ساخته به مارک استخر نیز باید توجه داشت.


استخر بادی بهتر است یا سازه دار فلزی؟
استخر بادی فرقی با استخر سازه دار ندارد و فرق عمده این استخر ها در این است که در استخر بادی قسمت بالای رینگ باد میشود وبقیه استخر با آب بالا میاید که در حقیقت این آب و باد هستند که استخر را نگه میدارند ولی در استخر سازه دار اینکار توسط سازه های فلزی دور استخر صورت میگیرد که این موضوع استحکام بیشتری برای استخر ایجاد میکند. فضا و حجم بسته بندی استخر های پیش ساخته فلزی نیز به نسبت استخر های بادی بیشتر و وزن آنها سنگینتر میباشد.


استخر پیش ساخته intex, در همه ابعاد موجود است؟
خیر, برای خرید استخر پیش ساخته اینتکس باید فضایی را که استخر میخواهد در آن قرار بگیرد پیدا کرده و سایزی که نزدیک به محل نصب میباشد را انتخاب کنید.در حقیقت سایز استخر های پیش ساخته استاندارد بوده و بدلیل فشار آب نمیتوانند هرسایزی تولید شوند. شما با مراجعه به قسمت استخر پیش ساخته و استخر بادی در سایت میتوانید سایز مناسب فضای استخر خود را پیدا کنید.


استخر پیش ساخته پرورش ماهی را میتوان از استخر های اینتکس استفاده کرد؟
بله, قسمی از استخر های اینتکس جهت آموزش شنا در مهد ها و مواردی چون پرورش ماهی و حتی فروش ماهی زنده در فروشگاه ها میباشد.


تشک بادی دارای چه مزیت هایی میباشد؟
تشک بادی بعلت داشتن لایه های مختلف بادی (موازی و ساده یا خوشخواب و طرحدار) جزء تشک های طبی محسوب میشوند.جنس رویه تشک های بادی از جیر یا همان مخمل میباشد.تشکهای بادی بسیار سبک و قابل حمل هستند و قیمت این تشک ها نیز نسبت به سایر تشک های دیگر ارزان تر میباشد.تشک بادی اینتکس, نیازی به فضای زیاد ندارد.تشک بادی intex را میتوانید همه جا استفاده کنید و همراه خودتان داشته باشید.


آیا میتوان از تشک بادی را با پمپ های مختلف باد کرد؟
بله, تشک بادی را میتوانید با پمپ دستی, پمپ برقی, پمپ پدالی , پمپ فندکی, پمپ شارژی و سایر پمپ های بادی باد کنید.


تعمیر تشک های بادی به چه شکل است؟
در صورتیکه تشک بادی شما از قسمت پلاستیکی یا پی وی سی آسیب دیده باشد براحتی با استفاده از چسب اینتکس میتوانید آنرا تعمیر کنید، به اینصورت که یک تکه از رُل مخصوص اینتکس را بریده و آن را به چسب مخصوص اینتکس آغشته نمایید، سپس کمی صبر کرده و آنرا به قسمت یوراخ شده تشک بادی خود بچسبانید، در صورتیکه خرابی از سطح رویه جیر باشد بهتر است جهت تعمیرات تشک بادی خود را به نمایندگی اینتکس سپرده تا تعمیر اصولی گردد.


آیا میتوان محصولات بادی را در آپاراتی و پنچر گیری باد نمود؟
خیر، اینکار باعث خرابی و پنچر شدن محصولات بادی میگردد، باد کردن این لوازم فقط و فقط با پمپ های بادی اینتکس انجام میگیرد.


بعد از سوراخ شدگی یا پنچر شدن محصولات اینتکس میتوان آنها را به آپاراتی یا پنچر گیری برد؟
خیر، تعمیر سوراخی و پنچر شدن محصولات بادی intex فقط در تخصص تعمیرکاران میباشد و سوراخهای جزئی را خریدار نیز میتواند تعمیر کند.


مبل بادی از کجا بخرم؟
بسیاری از متقاضیان محصولات ما همیشه این سوال را از تمامی فروشگاه های لوازم ورزشی و یا اسباب بازی فروشی ها دارند که مبل بادی را از کجا بخرم؟ باید گفت این محصول تخصصی را باید از نمایندگی اینتکس با قیمت ارزان و شرکتی تهیه نمایید.


آیا مبل های بادی تعریق میکنند؟
در مورد مبل بادی چرمی یا همان PVC بله ولی مبل های بادی جیر یا مخمل اینطور نیستند


رنگ مبل های بادی را میتوان انتخاب کرد؟
هر مدل از مبلهای بادی دارای یک رنگ خاص میباشد و در حقیقت رنگ بندی مبل از کارخانه اینتکس میباشد، اما شرکت اینتکس بعضی از مبل ها را با چند رنگ مختلف عرضه میدارد که تصاویر این رنگ بندی مبل ها در سایت کاملا مشخص بوده است، مبل های بادی ای که تک رنگ درج شده اند رنگ دومی ندارند.


جکوزی پیش ساخته بادی چه محاسنی دارد؟
جکوزی بادی, بسیار سبک و قابل حمل میباشد.شما میتوانید این جکوزی را حتی در وسط خانه نیز نصب کنید. نیازی به تاسیسات و... ندارد.قیمت جکوزی پیش ساخته بادی بسیار مناسب میباشد.جکوزی بادی بسیار شیک و فانتزی و در عین حال کارامد میباشد.


اگر روی مبل بادی پرش شود چه مشکلی بوجود میاید؟
براحتی لایه های داخلی مبل بادی شما میترکد، البته امکان دارد مقداری طول بکشد و بمرور زمان این لایه ها از بین رفته و بترکد.


آیا میتوان از مبل بادی کودک برای نوجوان استفاده کرد؟
خیر، معمولا مبل های بادی کودک تحمل وزن پایینی دارند و جهت استفاده همین رده سنی تولید شده اند، مبل بادی کودکان فضای کوچکی داشته و حتی برای استفاده نوجوان ها مشکل ساز است، پیشنهاد میشود استاندارد های شرکت اینتکس بهنگام خرید محصولات رعایت شود.


اگر کودک روی مبل بادی پرش کند باعث خرابی این محصول میگردد؟
بله، نیروی فشار پای کودک بصورت مداوم و ضربه ای باعث ترکیدگی لایه های داخلی مبل بادی شده و تغییر شکل میدهد.


اگر کودک وسیله ای برنده و نوک تیز را داخل بدنه مبل بادی خود فرو کند، باعث خرابی و سوراخ شدگی مبل میشود؟
بله، این مبل ها در واقع نوعی پلاستیک ضخیم میباشند ولی نه به ضخامتی که اشیای تیز و برنده باعث خرابی آنها نگردد.


اگر مبل بادی بزرگسال را برای کودک تهیه کنیم، کودک میتواند روی آن پرش کند؟
خیر، هر جا صحبت از تحمل وزن در سایت مبل بادی شده منظور افقی است و فشار بر سطح نه بر یک قسمت خاص، چرا که این گونه فشار باعث خرابی لایه های داخلی مبل بادی بزرگسال میگردد.


در صورتیکه لایه های داخلی و شبکه های مبل بادی بترکد و تغییر شکل دهد میتوان آنرا تعمیر کرد؟
بله این نوع تعمیر مبل بادی را باید به تعمیر کاران نمایندگی های اینتکس واگذار کرد، این تعمیرات تخصص خاصی را نیاز دارد.


از مبل بادی کودک میتوان برای استفاده بزرگسالان استفاده کرد؟
خیر، این مبل ها بجز محدودیت سنی ای که دارند، محدودیت وزنی نیز دارند و برای این دو رده سنی دو دسته مختلف مبل بادی تولید میگردد.


آیا مبل بادی ارزان کارایی دارد؟
بله، داخل دسته بندی مبل بادی محصولاتی دیده میشود که با عنوان مبل بادی ارزان ثبت شده اند، این محصولات جزو مبل های بادی کودک و یا بزرگسالان هستند که طراحی آنها ساده است.


مبل بادی اینتکس برای چه سنینی تولید میشود؟
این محصول برای تمامی سنین تولید میگردد، انواع مختلف مبل بادی اینتکس شامل کودک، نوجوان، بزرگسال میباشد که با مدل های دخترانه و پسرانه و همچنین زنانه و مردانه تولید میگردد، البته رنگ بندی شرط اصلی این تمایز است.


مبل بادی تخت خواب شو ارزان کدام مدل است؟
مبل بادی تخت خوابشو ارزان یکنفره شامل کد های 67277 و 68565 میباشد. مدل دو نفره آن کد 75038، 2095، 75056، 1112 و 37115 است که با مراجعه به دسته بندی کاناپه بادی در سایت میتوانید این کد ها را ببینید.


چادر مسافرتی خوب چگونه است؟
چادر مسافرتی که بتواند نیازهای شما را رفع کند یک چادر مسافرتی خوب میباشد.


بهترین چادر مسافرتی برای من کدام چادر است؟
اولین چیزی که باید در مورد چادرهای مسافرتی در نظر گرفت, رفع نیاز توسط این چادر هاست.یعنی اینکه متوجه باشیم که چادر را برای چه موردی میخواهیم. چادر مناسب چادری است که با تعداد نفرات در سفر, وضعیت سفر (تفریحی, کوه نوردی, کاری, اسکان, اضطراری), شرایط آب و هوا و نصب چادر مشگلی نداشته باشد. موارد مورد توجه دیگر برای خرید چادر مسافرتی: ضد آب بودن چادر مسافرتی, قیمت چادر مسافرتی, شکل چادر مسافرتی, خدمات تعمیرات چادر مسافرتی (خدمات پس از فروش), کشور سازنده چادر مسافرتی (تحت لیسانس)


چادرهای سفر کلمبوس (COLUMBUS) و کلمن (COLMEN) ساخت کدام کشور هستند؟
چادر های سفر شرکت کلمبوس و کلمن, تحت لیسانس اسپانیا میباشند و طراحی و مواد اولیه آنها از همین کشور تهیه میشود.در مورد تولید آنها باید گفت که بدلیل هزینه های زیاد تولید, بقیه کار ها در کشور چین زیر نظر کارشناسان هر دو شرکت شکل میگیرد.


قیمت چادر مسافرتی به چه چیز هایی بستگی دارد؟
قیمت چادر مسافرتی به جنس چادر, ضد آب بودن چادر, خدمات پس از فروش چادر و تک پوش یا دو پوش بودن چادر و مارک و کشور سازنده (تحت لیسانس) چادر بستگی دارد.


چادر مسافرتی پاویلو بست وی ساخت چه شرکتی است؟
این چادر های مسافرتی ساخت شرکت قدرتمند پاویلو بوده و تحت لیسانس امریکا میباشند، شرکت بست وی نیز سفارش دهنده این چادر ها به کارخانه قدرتمند پاویلو میباشد.


چادر مسافرتی کیت بهتر است یا فیت؟
هر دو نوع چادر مناسب اند ولی چادر مسافرتی فیت بلند تر، دوپوش و دارای دوخت ضد آب است که چادر مسافرتی کیت اینطور نیست.


منظور از پوش دوم چادر مسافرتی چیست؟
به کلاهک پارچه ای که بر روی سازه چادر مسافرتی قرار میگیرد پوش دوم میگویند، پوش دوم در برخی موارد همراه با چادر مسافرتی عرضه میگردد و در مواردی در صورت تمایل میبایست جداگانه تهیه شود.


کاربرد پوش دوم چادر مسافرتی پیست؟
پوش دوم چادر مسافرتی که بر روی سقف آن قرار میگیرد، از تابش مستقیم نور خورشید به چادر و برخورد قطرات باران تا حدی جلوگیری میکند، استفاده از پوش دوم موجب افزایش طول عمر چادر مسافرتی نیز میگردد.


چادر مسافرتی اتوماتیک بهتر است یا چادر عصایی؟
باید به نوع استفاده دقت کرد، چادر مسافرتی اتوماتیک رود تر از چادر مسافرتی عصایی باز و بسته میشود ولی چادر عصایی حجم کمتر و شکل زیبا تری دارد، در ضمن چادر عصایی کاربردی تر است.


آیا وان حمام بادی را میتوان به دفعات باز و بسته کرد؟
بله, شما میتوانید وان بادی را هر موقع که نیاز دارید باد کرده و استفاده نمایید.زمان باد کردن وان بادی بسیار کم میباشد. در حقیقت یکی از موارد انتخاب شدن وان بادی بجای وان معمولی این است که این وانها پس از استفاده براحتی قابل جمع شدن میباشند.


مصرف آب وان حمام بادی چقدر است؟
مصرف آب وان های بادی با یکدیگر متفاوت است چون هر کدام حجم خاص خود را دارند ولی در کل نسبت به سایر وان های حمام دیگر مناسب تر میباشند.


مزیت استفاده از وان حمام بادی چیست؟
شما میتوانید با هزینه ای بسیار اندک صاحب یک وان شوید. وان بادی بهترین گزینه برای منازل کوچک میباشد. وان حمام بادی را میتوانید براحتی حمل و نقل نمایید. چون بدنه وان بادی از باد تشکیل شده است مثل وان های دیگر بدن را کوفته نمیکند.


جنس بدنه قایق های بادی از چیست؟
جنس بدنه هر قایق بادی با قایق بادی دیگر متفاوت است, بعضی از قایق های بادی دارای بدنه متشکل از pvc دو لایه بعضی ها سه لایه و بعضی دیگر از pvc الیافدار که بصورت نخ و پلاستیک میباشد تشکیل شده است. بهترین جنس قایق های بادی از نوع آخری میباشند که مستحکم تر هستند.


اگر محصولی که خریداری میشود دارای تا و چین و چروک باشد مشکل دار است؟
خیر باید گفت که تمامی محصولات بادی و پیش ساخته اینتکس بدلیل اینکه داخل کارتن میشوند ابتدا باید پرس شده و سپس داخل کارتن شوند بهمین دلیل دارای خط ها و چروک هایی میباشند که به مرور زمان کمتر میشوند.


آیا محصولات بادی, باد کم میکنند؟
بله, ولی این مساله ربطی خراب بودن محصولات بادی ندارد.در حقیقت این باد است که از تمامی محصولاتی که با آن در تماس است مثل لاستیک ماشین میگریزد.پس تمامی محصولات بادی بعد از گذشت چند روزه (بسته به حجم آنها) نیاز به تنظیم باد دارند.


اگر محصولات بادی سوراخ شوند, قابل تعمیر هستند؟
بله, شما میتوانید برای برطرف کردن سوراخ شدگی محصولات بادی از بسته تعمیراتی مخصوص استفاده کنید.بسته تعمیرات محصولات بادی, شامل یک قطعه 12 سانتیمتری از جنس پی وی سی و یک چسب مخصوص با قابلیت ترکیبی دارد. البته توجه داشته باشید که پک تعمیراتی با برچسب رایگانی که در محصولات دارد متفاوت میباشد. در صورتی که نمیتوانید محصول مورد نظر را تعمیر کنید, این کار را بشرکت واگذار کنید و محصول را خرابتر نکنید.


چگونه باید قسمت سوراخ شده لوازم بادی اینتکس را پیدا کرد؟
برای پیدا کردن سوراخ شدگی لوازم بادی باید آنها را به دو گروه تقسیم کرد. 1-گروهی که دارای روکش جیر میباشند (مثل انواع تخت خواب بادی, تشک بادی, کاناپه بادی, مبل بادی جیر, کاناپه تختخوابشو بادی), این گروه را باید تا بیشترین حدی که امکان باد شدن دارند باد کرده و سپس فضای منزل را ساکت کرد. حالا با دقت به تمامی نقاط محصول و گوش کردن میتوانید نقطه مورد نظر را پیدا کنید. 2-گروهی که جنس آنها از پی وی سی یا پی وی سی الیافدار میباشد (مثل انواع قایق بادی, استخر بادی, وان بادی, استخر پیش ساخته) این گروه را میتوان ابتدا باد کرد سپس با استفاده از آب یا کف قسمت سوراخ شده را پیدا کرد.


اگر محصولات بادی با روکش جیر یا همان مخمل سوراخ شوند, چگونه تعمیر میشوند؟
محصولاتی شامل تخت بادی, تشک بادی, کاناپه بادی, مبل بادی جیر, کاناپه تختخواب شو بادی و تخت خواب بادی که دارای روکش جیر هستند را باید ابتدا بوسیله چسب مایع اینتکس با لایه برداری از قسمت جیر تعمیر کرد البته اینکار مقداری تجربه میخواهد که در صورت نیاز شرکت با دستگاه مخصوص اینتکس این کار را انجام میدهد حالا میتوانید از پی وی سی مخصوص لوازم تعمیراتی به اندازه مناسب ببرید و از چسب مایع هم بر روی محصول و روی قطعه بمالید و پس از 10 ثانیه آن دو را بهم بچسبانید. در صورتی که از شرکت تقاضای قطعه جیر را کرده باشید, آنرا هم بهمین نحو روی پی وی سی بچسبانید.بعد از 3 ساعت کاملا محصول خشک شده و قابل استفاده میباشد.


انواع تشک مواج و کشورهای سازنده آنها کدامند؟
تشک مواج زنبوری یا تخم مرغی, تشک مواج سلولی-انواع کشور های سازنده تشک مواج: تشک مواج آلمانی (تحت لیسانس), تشک مواج تایوانی, تشک مواج کره ای, تشک مواج چینی


نحوه کارکردن با تشک مواج به چه صورت است؟
نحوه استفاده از تشک مواج بسیار آسان میباشد. برای اینکار شما باید دو ورودی پمپ را به شلنگ های متصل به تشک نصب کنید و پمپ باد تشک مواج را روشن کنید. درجه پمپ باد را زیاد کنید و وقتی که تمام تشک باد شد درجه باد تشک مواج را روی وسط بگذارید. مواقعی که بیمار نباز به تشک ندارد پمپ آنرا خاموش کنید.


نحوه عملکرد تشک مواج به چه صورت است؟
عملکرد تشک مواج به این شکل است که این تشک بوسیله پمپ باد برقی که دارای دو درچه دمنده باد میباشد, باد را وارد یک ردیف از سلولها که بصورت یکی در میان به یکدیگر متصل میباشند هدایت میکند و بعد از این ردیف نوبت به ردیف بعدی میرسد که این کار را هر چند دقیقه یکبار انجام میدهد.


آیا تشک مواج میتواند از بروز زخم بستر جلوگیری کند؟
بله, بدلیل عملکرد این تشک ها که فشار بدن بیمار را به تقاط مختلفی با استفاده از باد تقسیم میکنند میتوانند از بروز زخم بستر جلوگیری کنند.


اگر بیماری دچار بروز زخم بستر شد تشک مواج میتواند آنرا خوب کند؟
باید در مورد این سوال گفت که تشک مواج فقط میتواند در بهبود یافتن این زخم بهمراه مداوا به بیمار کمک کند.


تشک بیمارستانی چیست؟
تشک بیمارستانی در واقع یکی از نام های مستعار تشک مواج میباشد که در واقع بنام تشک مواج بیمارستانی معروف میباشد.


کاناپه بادی دارای چه رنگ بندی هایی میباشد؟
تمامی کاناپه های بادی تک رنگ میباشند و در حقیقت همان رنگ هایی که در وب سایت میباشد هستند.


محفظه های جداگانه کاناپه بادی به چه منظور طراحی شده است؟
این محفظه ها که بهر قسمت از تشک راه دارند، وقتی که جداگانه تعبیه میشوند باعث استواری بیشتر کاناپه بادی میشوند و در حقیقت باد را بصورت یکجا نگه نمیدارند.


منظور از سطح رویه کامفورت و رویه ساده در کاناپه بادی چه میباشد؟
سطح رویه کامفورت دارای برش های دایره ای مانندی که در کنار یکدیگر قرار دارند است و سطح رویه ساده بصورت خطهای موازی میباشد


سطح رویه کامفورت بهتر است یا ساده؟
فرق این دو سطح بیشتر در کارایی آنها مربوط میباشد که رویه ساده بیشتر برای نشستن و یا در سفر ها مورد استفاده قرار میگیرد ولی رویه کامفورت برای خوابیدن و در منزل میباشد.


محصولات بادی با پمپ های باد متصل بهتر میباشند یا مجزا؟
در جواب این سوال باید گفت که محصولاتی همچون انواع تخت بادی و تشک بادی پمپ های متصل بچشم میخورند که این پمپ ها بیشتر به جهت سهولت در باد کردن محصولات میباشند ولی باید به این نکته اشاره کرد که پمپ های برقی مجزا دارای محاسنی هستند که از آنها میتوان به سبک تر شدن محصول و همچنین فابل استفاده بودن پمپ در جاهای دیگر اشاره کرد.


روش تعمیر قایق بادی به چه شکل میباشد؟
برای تعمیر قایق بادی ابتدا نیاز به لوازم مخصوص تعمیرات دارید که باید دقت شود این لوازم با برچسب تعمیراتی که در قایق است متفاوت میباشد و باید از شرکت تهیه شود. سپس رل مخصوص تعمیرات را کمی بزرگ تر از قسمت پاره شده برش میدهید و قسمت معیوب را کاملا تمیز میکنید، از چسب مخصوص روی قسمت معیوب ریخته و رل تعمیر را نیز کاملا به چسب آغشته میکنید، 15 ثانیه صبر کرده و این دو قسمت را بهم میچسبانید و تقریبا تا 10 دقیقه با فشار دست به خوب چسبیده شدن محصول کمک مینمایید. در صورتی که نتوانستید این کار را انجام دهید محصول را خراب نکرده و به شرکت برای ارائه خدمات پس از فروش بفرستید.


استخر پیش ساخته فایبر گلاس کدامیک از استخر های اینتکس میباشد؟
استخر های پیش ساخته اینتکس در حقیقت از نوعی از الیاف تار و پود نخ ابریشم مصنوعی بهمراه پی وی سی نرم تشکیل شده اند، در میان این استخر های پیش ساخته نوعی استخر با عنوان استخر های طرح چوب به چشم میخورد که علاوه بر داشتن بدنه پی وی سی الیاف دار دارای یک فضای فایبر گلاسی بسیار ضخیم و زیبا که با طرح چوب است تشکیل شده اند. این استخر ها بصورت دایره ای تولید میشوند.


آیا امکان ساخت استخر های بادی یا استخر پیش ساخته با ابعاد سفارشی وجود دارد؟
خیر، زیرا این استخر ها بصورت ساخته شده از کارخانه تحویل گرفته میشود و باید گفت که ابعاد تمامی ساخته شده استخر های بادی، فریمی، پیش ساخته و اول فریم و فایبرگلاسی شرکت intex دارای استاندارد های جهانی بوده و ابعاد استاندارد تعریف شده خاص دارند. ممکن است با مقداری تغییر این اندازه ها فشار وارد از سمت آب باعث ترکیدن و یا واژگون کردن استخر شود.


در صورت عدم نیاز به استفاده از استخر های پیش ساخته، بهتر است آنها را خالی کرد یا پُر نگه داشت؟
در صورتیکه برای استفاده از آب دچار مشکل و محدودیتی نمیباشید، بهتر است استخر را خالی کنید چرا که آب لزج نشده و دیر تر باعث کثیفی میشود.


منظور از استخر آماده چیست؟
در حقیقت سایر استخر هایی که از باد یا فریم آهنی ساخته میشوند، نوعی استخر آماده بحساب میایند، یعنی استخر هایی که براحتی آماده به نصب هستند، این استخر ها از 15 تا 45 دقیقه آماده برای آبگیری شده و بهمین سرعت آماه برای تخلیه میگردند، استخر آماده در مدلهای دیگری مثل ژئوممبران نیز ساخته میشود ولی در حقیقت این استخر ها را باید اجرا کرد که بسیار زمان بر و گران تر از استخر آماده اینتکس و بست وی میباشند.


آیا پمپ باد برقی محصولات بادی اینتکس بطور اتومات قطع میشوند؟
خیر، بدلیل اینکه هر محصولی نیازمند یک میزان بادی میباشد پمپ ها قطع کن ندارند و باید وقتی که تا حد مناسب محصولات باد شدند خاموش شوند.


اگر پمپ های بادی intex بیش از حد روشن باشند امکان ترکیدگی محصول بادی وجود خواهد داشت؟
خیر، زیرا فشار این پمپ ها به اندازه ای است که به لایه های داخلی محصول کاری ندارد و اگر بیش از حد روشن بماند پمپ خواهد سوخت که در اینصورت نیز شامل ضمانت پمپ نمیباشد.


خرید از اینتکس سایت چه محاسنی دارد؟
به اطلاع تمامی مشتریان میرسانیم که هدف از فروش اجناس در این سایت مبارزه با گران فروشی سایر وب سایت هایی که با نام intex فعالیت غیر اخلاقی مینمایند و اجناس را تحت عنوان اصل، نصاب، تاریخ قدیم بفروش میرسانند میباشد. تمامی اجناس داخل این وب سایت کاملا بصورت قیمت شرکتی و رقابتی توزیع میگردد تا شما بتوانید خرید راحت و مطمئنی از اینتکس ایران داشته باشید.


آیا میتوان استخر پیش ساخته اینتکس را داخل زمین نصب کرد؟
بله، شما میتوانید فضایی بزرگتر از استخر را در نظر گرفته و آنرا داخل زمین بگذارید بشرطی که در این فضا مقداری جا جهت تردد دور استخر پیش ساخته برای تمیز نگه داشتن استخر گذاشته شود.


اگر استخر پیش ساخته را داخل زمین بگذاریم میتوانیم دور آنرا با خاک محصور کنیم؟
پیشنهاد میکنیم این کار را انجام ندهید تا سطح خاک استخر را نپوساند و از عمر استخر نکاهد، ضمن اینکه هزینه درآوردن و گذاشتن استخر جهت تعمیرات احتمالی نیز زیاد میباشد.


استخر متحرک اینتکس را در چه زمانی میتوان جا به جا نمود؟
استخر متحرک اینتکس را میتوانید در کمتر از نیم ساعت جا به جا نمایید و دو باره نصب کنید، البته این زمان برای استخر های بزرگ است و برای استخر های متحرک کوچکتر و یا بادی در چند دقیقه انجام میگیرد.


تفاوت استخر متحرک intex با سایر برند های دیگر چیست؟
استخر های متحرک این شرکت علاوه بر داشتن تنوع ابعادی و جنسی و قیمتی دارای لوازم های جانبی کاملی هستند. اینتکس یک برند جهانی است و تخصص در تولید این نوع استخر ها دارد.


بلند ترین ارتفاع استخر پرتابل اینتکس چقدر است؟
بلند ترین ارتفاع این استخر ها 132 سانتیمتر است و از این ارتفاع بلند تر بدلیل فشار آب در کف استخر تولید نمیگردد.


آیا استخر های بادی شما بعد از نصب شکل کج پیدا میکنند؟
خیر در صورتی که شما سطح زیر استخر بادی را صاف نکرده باشید و یا استخر را تا آخر پر نکرده باشید با این مشکل روبرو خاهی شد.


تفاوت بین استخر پیش ساخته اینتکس با استخر های زودیاک در چیست؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که این دو شرکت یعنی زودیاک و اینتکس در زمینه استخر های پیش ساخته از مهارت خاصی برخوردار هستند ولی تنوع سایزی استخر های شرکت اینتکس و پمپ تصفی های حرفه ای آنها از سایر برند های موجود در بازار بیشتر است.


استخر آب درمانی بادی باشد بهتر است یا پایه دار فریمی؟
جهت مصارف آب درمانی باید توجه داشت که اگر بیمار میخواهد تو آب دراز بکشد زیاد فرقی ندارد ولی اگر بیمار نیاز به درمان از طریق راه رفتن در آب دارد بهتر است از استخر های فریمی استفاده کند تا بتواند دستش را لبه استخر گرفته و تعادل بهتری داشته باشد.


استخر پیش ساخته دست دوم نیز موجود است؟
بعضی اوقات مشتریان شرکت اینتکس استخر پیش ساخته خود را با استخر های بزرگتر و یا کوچکتر تعویض میکنند. شرکت اینتکس مشتریان این استخر ها را به فروشنده بجهت خرید و فروش با قیمت پیشنهادی معرفی میکند ولی خود شرکت استخر را نمیخرد و نمیفروشد.


زیر استخر پرتابل اینتکس باید چگونه باشد تا خراب نشود؟
در صورتی که سطح زیری استخر موزاییک کاشی و یا هر چیز دیگری که صاف است باشد مشکلی پیش نمیاید ولی اگر سطح زمین شما دارای برامدگی و یا فرو رفتگی باشد میتوانید از ماسه بادی، موکت، مف پوش تاتامی استفاده کنید و باید دقت داشته باشید شیء برنده و نوک نیز زیر استخر شما نباشد


چکونه میتوانیم یک استخر آماده را جا به جا نماییم؟
اینکار براحتی انجام میگیرد. اگر میخواهید استخر را در همان مکان جابه جا نمایید ابتدا آنرا خالی کرده و سپس با یک شخص دیگر پایه ها را بلند کرده و جا به جا مینمایید. در صورتی که میخواهید استخر را به جای دیگری منتقل کنید ابتدا استخر را خالی نموده و اگر استخر بادی یا ایزی ست بود باد لبه آنرا خالی کرده و سپس استخر را تا میزنید و آنرا جمع میکنید، اگر استخر پیش ساخته یا فریم دار بود پایه های فلزی یا فریم استخر را از بدنه جدا میکنید و سپس استخر تا میزنید، اگر استخر پیش ساخته فایبر گلاس بود فایبر های استخر را درآورده و فریم فلزی را جدا مینمایید و سپس پوش داخلی را تا زده و آنرا جمع مینمایید.


آیا پمپ تصفیه استخر میتواند آب استخر را از بالا خالی نماید؟
خیر، این پمپ ها فقط بجهت تصفیه آب در استخر ها بکار برده میشوند و توان کشش آب را با بالای استخر ندارند، برای این کار باید از یک پمپ مکش آب استفاده کرد.


آیا از استخر اینتکس میتوان در ویلا های شمال ایران استفاده کرد؟ آیا آب و هوای و شرایط رطوبتی روی این استخر ها تاثیر گذار نخواهد بود؟
از استخر پیش ساخته شرکت اینتکس در بسیاری از ویلا های شمال کشور چندین سال است که استفاده و نصب میگردد شهر هایی مثل محمود آباد، نور، چالوس، نوشهر، کلار دشت، رامسر، بابلسر، خزر شهر، قائم شهر، عباس آباد، آمل، بابل، دریا کنار، فریدونکنار ساری، رشت، گرگان و غیره باید گفت که این استخر ها با توجه به شرایط آب و هوایی تمامی کشور ها ساخته میشوند ولی در شرایط آب و هوایی نرمال مقداری بیشتر عمر میکنند.


آیا از استخر پیش ساخته اینتکس در شهر های جنوبی کشور که دارای آب و هوای گرم و خشک هستند نیز استفاده میگردد؟
بله این نوع از استخرهای پیش ساخته شرکت اینتکس امتحان خود را در بسیاری از شهر های جنوبی ایران همچون بندر عباس، کیش و قشم، یزد، عسلویه، زاهدان، عسلویه، گناوه و بوشهر و ... پس داده است.


آیا قایق بادی دست دوم نیز موجود است؟
قایق بادی دست دوم خوب یعنی قایقی که اولا جزو قایق های گران قیمت باشد و سالم مانده باشد را بعضا شرکت از مشتریان خودش میخرد و با قیمت پایین تر از قیمت های نو بفروش میرساند


قیمت قایق بادی دست دوم با قایق بادی نو چقدر اختلاف دارد؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که اختلاف قیمت بستگی به تمیزی قایق بادی دست دوم دارد که تقریبا بین 20 الی 30 درصد میباشد.


شرایط ضمانت قایق بادی دست دوم چگونه است؟
قایق بادی دست دوم نیز مثل قایق نوع دارای 48 ساعت تست خرابی و 18 ماه ضمانت پمپ باد میباشد.


استخر برزنتی چیست؟
باید گفت که استخر برزنتی در واقع همان استخر های پی و یسی الیافدار است ولی چون یک اصطلاح بین یوزر ها باب شده است با این جنس ها برزنتی نیز میگویند.


تخته های استخر پیش ساخته فایبر گلاسی به چه صورت نصب میشوند؟
این تخت ها بصورت تکه تکه از جنس فایبر گلاس هستند که بین دو پایه استخر پیش ساخته نصب میگردند این پایه ها دور تا دور استخر در فواصل مسای وجود دارند که استقامت این استخر را تامین میکنند.


اگر استخر بادی ایزی ست کج نصب شود مشکلی دارد؟
بله، استخر بادی ایزی ست را حتما باید صاف نصب کرد چرا که بعد از آبگیری فشار آب باعث فشار به بدنه استخر شده و یا لبه استخر را دفرمه کرده و یا استخر را پاره میکند.


نهایت شیب برای استخر بادی یا پیش ساخته به چه میزان است؟
این شیب در واقع همان راه آب است که در حمام و حیاط بصورت استاندارد در نظر گرفته میشود، از شیب فوق بالاتر برای استخر مشکل ساز میباشد که میتواند استخر را آسیب پذیر بکند.


تخته فایبر گلاس استخر پیش ساخته اینتکس چقدر توان دارد؟
این تخته ها بسیار محکم و ضخیم هستند و براحتی نمیتوان آنها را نمیتوانید بشکنید چراکه از سه قسمت بیرونی درونی و نوار های بین این دو تشکیل شده اند.


آیا استخر پیش ساخته فایبر گلاس را میتوان درون زمین نصب نمود؟
بله این استخر را میتوانید درون زمین نصب کنید چرا که خاک با بدنه این استخر تماس پیدا نخواهد کرد و روکش فایبر گلاسی استخر جلوی آن را خواهد گرفت.


در صورتیکه شیب زیر استخر بادی یا ایزی ست اینتکس زیاد تر بود چه باید کرد؟
حتما باید زیر استخر را زیر سازی و تراز کرد تا بعد از نصب استخر دچار مشکل نشود.


آیا استخر پیش ساخته ایرتکس با استخر اینتکس یکسان است؟
تقریبا دو، سه سالی است که متاسفانه استخر های اینتکس تحت عنوان استخر ایرتکس کپی برداری شده و داخل بازار دیده میشوند، این استخر ها در واقع کپی شده از سبک اینتکس هستند که فقط شبیه به این برند میباشند و به هیچ عنوان در کیفیت با اینتکس قابل رقابت نمیباشند.


چرا نمایندگی اینتکس، استخر پیش ساخته ایرتکس را نمیفروشد؟
لطفا دقت کنید، ما نمایندگی یک برند امریکایی هستیم، نه یک برند ایرانی. استخر ایرتکس ساخت ایران است و فروش این محصول در نمایندگی اینتکس غیر مجاز است. سایت هایی که استخر پیش ساخته ایرتکس را میفروشند، جزو نمایندگان ما نمیباشند.


نحوه تولید دقیق جنس بدنه استخر پیش ساخته چیست؟
جنس میانی استخر پیش ساخته یا همان دیواره ها و زیر و دور استخر های فریمی از پی وی سی الیاف دار چند لایه یا به عبارتی از پی وی سی برزنتی تشکیل شده است.برای تهیه این جنس ابتدا یک لایه پی وی سی ضخیم گذاشته و روی آن برزنت مخصوص استخر که از الیاف بسیار مستحکم تهیه شده و بمنظور همین کار تهیه گشته استفاده میکنند. بعد از اینکه این الیاف برزنتی را گذاشتند دوباره از پی وی سی ضخیم استفاده نموده و روی استخر را میپوشانند و زیر فشار پرس مینمایند.


زیر سازی استخر بادی و آماده به چه شکل میباشد؟
زیر سازی ها به دو دسته موقت و دائم تقسیم بندی میشوند، در زیر سازی موقت میتوان از ماسه بادی، تاتامی، موکت و ... استفاده کرد و بعد از استفاده از استخر ، آنرا جمع نمود، زیر سازی دائم نیز استفاده از سیمان، ماسه و سنگ صورت میگیرد که براحتی قابلیت جمع آوری ندارند.


قوی ترین قایق بادی شرکت اینتکس کدام است؟
قایق های سری مارینر با بدنه برزنت مانندی که دارند و از الیاف نخ ابریشم مصنوعی و پی وی سی تشکیل شده اند جزو ضخیم ترین قایق بادی هستند.


آیا برای استفاده از یک قایق بادی جلیقه نجات نیاز است؟
بله شما برای حفظ جان خود و نیز برای اجازه عبور و مرور در آبهای مختلف با قایق بادی نیاز به استفاده از جلیقه نجات دارید.


روش صاف کردن چروک های کف استخر بادی و یا پیش ساخته اینتکس به چه صورت است؟
جهت صاف کردن کف سایر استخر های فریم دار و بادی، پس از پَهن کردن استخر بادی مقداری آب کف ریخته (در حدود یک تا دو سانت) سپس بداخل استخر رفته و با ضربه پا به کناره ها کف استخر بادی را صاف نمایید.


منظور از قایق بادی جیمینی چیست؟
نوعی از قایق ها را که دارای طراحی نوک تیز و عقب موشکی میباشند و دارای دو کف از جنس چوب و آلمینیوم تولید میشوند به قایق بادی جیمینی معروف میباشند.


از قایق بادی جیمینی به چه منظور استفاده میکنند؟
قایق بادی جیمینی برای استفاده های سرعتی و نصب موتور برای قایق رانی استفاده میکنند.


قایق بادی حرفه ای به چه قایقی میگویند؟
قایقی را که دارای کفی غیر از کف بادی است و معمولا دارای کف آلمینیومی میباشد را قایق بادی حرفه ای میگویند.


کف قایق بادی مارینر و جی می نی چه تفاوتی دارد؟
کیفیت ساخت در کف قایق بادی جی می نی بدلیل فشار و وزن بیشتری که قایق بادی تحمل کند به مراتب بیشتر از قایق بادی مارینر میباشد.


سوپاپ دریچه قایق بادی به چه کاری میاید؟
این سوپاپ ها برای نگهداری باد داخلی قایق ها روی دریچه سوار میشوند، وظیفه بسیار مهمی دارند که باعث میشود باد در یک مرحله متوقف شود به دریچه باد فشار زیادی وارد نکند.


نحوه باد کردن قایق بادی به چه صورتی است؟
روی بدنه قایق دقت کنید، شماره هایی روی هر دریچه هست ، بطور مثال برای قایق بادی مارینر از شماره یک تا چهار وجود دارد، برای باد کردن بهتر قایق بادی بهتر است تا به ترتیب این شماره ها عمل کنید، با این شکل فرم قایق شما نیز بهتر خواهد شد.


سوپاپ دریچه باد پستونکی قایق بادی من باعث شده تا باد داخل قایق بماند و من برای خالی کردن باد قایق مشکل دارم، چکار کنم؟
برای خالی کردن باد داخلی قایق های بادی اگر دریچه شما از نوع پستونکی سوپاپدار باشد باید نازل پمپ باد قایق را بداخل فرو برده تا سوپاپ پلاستیکی برگشت هوا رو به غقب رود، اگر نازل موجو نبود اینکار را میتوانید با یک خودکار بدون مغزی انجام داده و باد قایق را خالی نمایید.


قایق بادی من دریچه باد پیچ شونده دارد، به چه شکلی میتوانم دریچه باد را باز کرده و قایق را خالی کنم؟
دریچه های پیچ شونده از دو قسمت پیچ میشوند، باید گفت تکه بالایی برای ورود باد و تکه پایینی که در آخرین قسمت روی بدنه نصب شده که قابل رویت نیست برای تخلیه باد قایق است، شما تنها کاری که کافیست انجام دهید این است که دریچه را از پایین گرفته و بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.


جنس بدنه قایق بادی مارینر و قایق بادی جیمینی چه تفاوتی دارد؟
هر دو قایق از یک نوع ساختار تشکیل شده اند یعنی پی وی سی و الیاف نخی ابریشم مصنوعی ولی جنس بدنه قایق بادی جیمینی و همچنین الیاف این قایق بسیار ضخیم تر است.


قایق بادی مارینر برای ماهیگیری مناسب تر است یا جیمینی؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که هر قایقی مناسب یک کاری ساخته شده است درست است که هر دو قایق دارای شباهت هایی هستند و قایق بادی جیمینی گران تر است ولی قایق بادی مارینر بدلیل داشتن جای قلاب ماهیگیری و بدنه یکدست برای ماهیگیری مناسب تر است.


فایبر گلاس کف قایق بادی مارینر به چه شکلی نصب میگردد؟
این فایبر گلاس ها بصورت تخته ای بوده که این تکه تکه ها توسط یک پی وی سی سفره ای بیکدیگر متصل هستند که شما باید این سفره را در کف قایق بادی پهن نمایید.


چه زمانی طول میکشد تا یک پمپ باد دستی قایق بادی را باد کند؟
این زمان بسته به سرعت شما دارد ولی چون این پمپ ها دوبل هستند و عملکرد دو طرفه جهت باد کردن دارند بسرعت اینکار را انجام میدهند.


آیا شرکت اینتکس یک شرکت استخر ساز میباشد؟
بله این شرکت بزرگترین شرکت استخر ساز آماده دنیا میباشد که سازه استخر های این کمپانی قدرتمند بتمامی نقاط دنیا فرستاده میشود ولی باید گفت که سازه های این شرکت تماما دارای ابعاد های استانداردی است که مهندسین کارخانه بزرگ اینتکس آنرا طراحی کرده و میسازند، این ابعاد غیر قابل دستکاری بوده و طبق تجربه و تحقیقات چندین ساله این شرکت امریکایی تولید میگردند.


ابعاد سفارشی جهت ساخت استخر آماده برای شما امکان پذیر است؟
خیر، این استخر ها تماماً استاندارد بوده و ساخت کارخانجات خارج از ایران میباشند، تمامی سایز استخر آماده داخل سایت موجود است.


کد محصولات بادی اینتکس در کدام قسمت درج میشود؟
این کد 5 رقمی معمولا زیر کارتن سایر محصولات بادی درج شده که با علامت مربع شروع میگردد، این کد بهمراه یک بارکد بوده و براحتی قابل تشخیص است.


منظور از pvc یا پی وی سی در محصولات بادی چیست؟
ابتدا باید اشاره کرد سایر محصولات بادی از یک لایه pvc در داخل تشکیل شده اند، بعنوان مثال تشک بادی اول از یک لایه pvc تشکیل شده و سپس روی آن را با جنس جسر پوشانده اند چرا که تنها پی وی سی قادر به نگهداری این باد میباشد، pvc در واقع نوعی پلاستیک ضخیم و فشرده شده میباشد که باعث میگردد باد از داخل محصول خارج نشود و یا خیلی دیر خارج گردد.


وارد کننده محصولات بادی اینتکس در ایران کدام سایت است؟
در پاسخ به این سوال باید اعلام کرد سایت اینتکس ایران عامل فروش محصولات بادی intex بوده و مدیریت این شرکت آقای محمد منصوری در امر واردات این محصولات از مبدا تا مقصد بصورت کلی (عمده فروشی) فعالیت دارند، قسمت تک فروشی مربوط به سایت اینتکس و وب سایت های تحت نظر ایشان بوده که قطعا با قیمت بسیار پایین تری فعالیت مینمایند.


آیا سایت شما وارد کننده محصولات بادی بست وی نیز است؟
بله، سایر محصولات بادی best way موجود در این سایت نیز تحت نظر همین مجموعه وارد شده که قابل تهیه بصورت کلی و یا جزئی است.


محصولات اینتکس بهتر است یا بست وی؟
باید دانست این دو کارخانه تفاوت چندانی ندارند، چرا که هر دو تحت لیسانس امریکا بوده و فعالیتشان در چین تحت نظر مهندسین امریکایی میباشد، استاندارد های اروپایی و امریکایی در هر دو کمپانی دیده میشود که جای نگرانی ندارند.