کاناپه بادی 5 کاره دو نفره جیر زیتونی با پمپ برقی

کاناپه دو نفره Inflatable Sofa Jilong Olivaceous 'X2 37239 
این کالا یک کاناپه بادی 5 کاره با قابلیت تخت خواب شو و جدید با رنگی بسیار زیبا از محصولات بادی جیلونگ است ابعاد و اندازه و نیز قیمت این محصول بسیار مناسب بوده و بهترین وسیله جهت استفاده در منازل و محل کار شما و همچنین در سفر هایتان میباشد این کالا نیز 5 کاره است و قابلیت های متعددی دارد که میتوان از هر کدام از آنها بنحوی مناسب با فضای مورد نظر استفاده گردد، رنگ کاناپه بسیار زیبا و منحصر بفرد میباشد و جزو محصولات بسیار پرفروش شرکت اینتکس میباشد، قابلیت سِت شدن با اکثر رنگ ها را دارد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  37239.g
برند:  jilong-جیلونگ
هدیه : 1 اینتکس بن


توضیحات

جنس رویه نوعی جیر مخصوص بوده که از تعریق بدن جلوگیری می کند. به خاطر لطافت سطحی به غیر از کاناپه بادی 5 کاره، در ساخت بسیاری از وسایل راحتی استفاده می شود. قسمت های دیگر بدنه از PVC ساخته شده اند که نوعی پلاستیک در حالت فشرده با قابلیت ضد عبور هوا و شستشو با آب است.

ساختار داخلی کامفورت خوشخوابِ کاناپه بادی مقاومت سطحی را در برابر وزن های تا 270 کیلوگرم افزایش داده هم چنین سطح نشیمن و بستر خواب را بسیار نرم و راحت کرده است. در واقع این ساختار نتیجه قرار گرفتن لایه هایی خاص در کل محفظه داخلی می باشد. 

طراحی اختصاصیِ کاناپه این وسیله را قابل استفاده به عنوان چند محصول متفاوت دیگر کرده است. دو دسته برای استفاده روی کناره های این محصول تعبیه شده که همراه با قسمت پشتی متصل با آن باد و خالی و باعث افزایش حجم محصول می شوند. نشیمنگاه کاناپه بادی جیلونگ در حالت مبل شو تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع در حالت تخت شو تقریبا 22 سانتی متر است.

پمپ باد این محصول از نوع برقی می باشد و با توجه به خصوصیات پمپ های برقی، کاناپه بادی 5 کاره زیتونی شما را در عرض تنها پنج دقیقه آماده استفاده می کند. دستگاهی کم حجم و سبک بوده بنابراین می توانید آن را در گوشه ای از اتاق و یا کمد خود در مواقعی که مورد استفاده نیست قرار دهید. نمایندگی شرکت اینتکس این پمپ را به مدت 18 ماه بعد از خرید شما ضمانت می کند.

لوازم جانبی شامل یک پمپ باد از نوع برقی، یک برچسب تعمیر کاناپه بادی و یک کیف مخصوص حمل است. استفاده از پمپ باد در بخش بعدی توضیح داده می شود و کاربرد کیف حمل نیز مشخص است اما در مورد برچسب تعمیرات باید این نکته را ذکر کنیم که در صورتی این برچسب تعمیر می تواند سوراخ ایجاد شده در بدنه کاناپه 5 کاره شما را مسدود کند که سوراخ کوچک و سطحی باشد بنابراین در موارد غیر از این بهتر است در اسرع وقت آن را نزد کارشناسان تعمیر نمایندگی شرکت اینتکس بفرستید تا با روش ها و مواد تخصصی آن را تعمیر کنند. 

نقد و بررسی

کاناپه 5 کاره دو نفره سبز 
روش باد کردن:
جهت استفاده کردن انواع کاناپه بادی 5 کاره ابتدا باید پمپ باد برقی آن را که بصورت رایگان در بسته بندی آن است بیرون آورد، سپس نازل های پمپ باد را به داخل دریچه باد فرو برید تا باد بتواند به داخل این محصول راپیدا کند، بعد از باد شدن درپوش آن را بسته و سپس فشار داده تا فشار باد باعث شُل شدن دریچه باد نشود، کاناپه شما قابل استفاده میباشد.

نحوه خالی کردن:
جهت تخلیه باد این محصول تنها کافیست دریچه ورودی باد بداخل کاناپه بادی 5 کاره جیلونگ را به سمت عقب کشیده تا باد آن خالی شود، نکته مهم این است که دریچه باد دو تکه بوده و برای خالی شدن باد، باید قسمت عقب این دریچه بیرون کشیده شود تا بتوان باد را تخلیه کرد، برای تخلیه باد بهتر محصول میتوان نازل های پمپ باد برقی را از بالا گذاشت تا عمل معکوس کردن کاناپه را انجام دهد.

کاناپه 5 کاره دو نفره بادی jilong
نحوه تغییر حالات:
 برای تبدیل این محصول به حالت کاناپه بادی دو نفره تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه PVC به قسمت نشینمنگاه متصل شده است تا کرده و زیر قسمت بگذارید و دو قفل پلاستیکی که برای ثبات بیشتر در این مدل طراحی شده را ببندید، این محصول چند کاره دارای سه دریچه بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که ثبات بیشتر ایجاد میکند و در صورت نیاز به ایجاد فضای بیشتر هنگام خواب و استفاده بعنوان تخت بادی میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا ابعاد بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که بقسمت پشتی متصل بوده و با هم خالی میشوند و جای محصول را بزرگتر میکنند، برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید محصول را رو به پشت انداخت برای تبدیل این محصول بحالت نیمکت کافیست تا قسمت پشتی را در حالت کاناپه خالی نمایید، جهت استفاده در حالته پشتی نیز تمامی قسمت های محصول را باد کرده و زیر پایی را نیز بیرون آورید و با این کار نیز میتوان محصول را با 5 حالته استفاده کرد، البته باید دقت کرد که در تبلیغات ماهواره ای نوع متفرقه این کاناپه بادی را بعنوان 6 حالته معرفی میکنند که استفاده بعنوان یک قایق بادی خانوادگی است و بسیار خطر ناک بوده و باعث خرابی نیز میشود.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

maheri :
rangesh kheili khase,agar mishe yek nafarasham biarid

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  37239.g    
برند:  jilong-جیلونگ

هدیه : 1 اینتکس بن
امتیاز: 4/5  
    1         0         0

محصولات مشابه
کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۲,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومانکاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ

کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ


قیمت : ۳,۴۵۰,۰۰۰   تومانکوسن بادی جیر اینتکس

کوسن بادی جیر اینتکس


قیمت : ۱۲۰,۰۰۰   تومان
محصولات مکمل