کوسن بادی جیر اینتکس

از این مدل کوسن بادی میتوانید جهت استفاده انواع کاناپه بادی تخت خوابشو، تخت شو، 5 کاره، تشک ها، تخت خواب ها و مبل های بادی یا چند حالته استفاده نمایید. بسیاری از خریداران محصولات خواب اینتکس از این محصول جهت لم دادن و یا زیر دست گذاشتن و خوابیدن استفاده مینمایند، با توجه به قیمت بسیار ارزان، کوسن بادی یک وسیله کاملا کارامد و مقرون بصرفه است، در ضمن بسرعت باد و خالی شده و حتی داخل جیب نیز جا میشود.


قیمت : ۱۲۰,۰۰۰   تومان

کد کالا:  68672
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

 جنس کوسن بادی اینتکس از جیر و ضد تعریق است، این جیر هم باعث ضخامت بیشتر و هم عدم پارگی زود هنگام این کالا میشود، دریچه سوپاپی بسیار کوچک دارد که براحتی قابل باد کردن با دهان میباشد، پشت دریچه یک سوپاپ عدم بازگشت هوا دیده میشود که کارش جلوگیری از خروج باد داخلی کوسن است.

ساختار داخلی این کالا از نوع ساده موازی در قسمت عرضی است که با توجه به شکل کوسن بادی جیر مشخص است که باد تا انتها وارد ستون هایی که از پی وی سی سد شده اند رفته و باز میگردد، این عملیت انقدر انجام میگردد تا این کالا سفت شود.

نقد و بررسی

کوسن بادی جیر اینتکس 
بسته بندی:

نحوه باد زدن و خالی کردن:
دریچه باد کوسن بادی از نوع پستونکی کوچک میباشد، ابعاد و حجم باد کوسن جیر بسیار کوچک است، از این رو براحتی با دهان یا پمپ های باد کوچک اینتکس قابل باد زدن میباشد. باید دقت شود انتهای دریچه باد یک درپوش برگشت هوا وجود دارد و کیپ نیست، با فشار دادن دو طرف دیچه توسط دست میتوان راه ورود باد را بداخل بالش باز کرد، جهت خالی کردن کوسن باید دریچه را باز کرده و با فشار دادن سوپاپ برگشت هوا، باد را خارج کرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۱۲۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68672    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۲,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ

کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ


قیمت : ۳,۴۵۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل