تشک بادی دو نفره طرحدار عرض 152

 دارای کیفیت و دوام خوبی بوده و یک تشک کم حجم و مناسب برای خواب و استراحت میباشد، تشک بادی دو نفره به علت وزن و حجم کمی که دارد میتواند براحتی در مسافرت ها مورد استفاده قرار میگیرد، چرا که خواب و استراحت امری مهم بوده و فراهم کردن جای خواب مناسب و راحت در طی سفر از اهمیت بالای برخوردار است، از کاربردی ترین وسایل که سبک بوده و حجم کمی را اشغال میکند تشک بادی میباشد، این تشک بدلیل داشتن سطح رویی طرحدار بسیار زیبا و جذاب و مناسب برای دیزاین اتاق خواب نیز مورد استفاده قرار میگیرد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  260701
برند:  jilong-جیلونگ

توضیحات

جنس دور و زیر تشک بادی جیلونگ از PVC محکم و با دوام ساخته شده است. لایه رویه از جیر نرم و لطیف بوده که خاصیت ضد تعریقی داشته به این معنی که در زمان استفاده از عرق کردن بدن جلوگیری می کند. با توجه به این امکان می توانید خوابی راحت توسط محصول داشته باشید. دریچه باد کالا از نوع دو تکه پستونکی بزرگ بوده و جهت نگهداری باد داخل، دارای یک سوپاپ برگشت هوا است.

ساختار داخلی از نوع خوشخواب کامفورت بوده و در تمامی نقاط تشک بادی قرار گرفته است. در زمان وارد شدن هوا به داخل محصول، سطوح دایره ای شکل که از بالا به پایین متصل شده اند، باد را بین خود تقسیم کرده تا هنگام خوابیدن محصول سفت باشد. این سطوح داخلی توانایی تنظیم باد مناسب بین لایه ها را دارند که باعث می شود فشارهای وارد شده روی کالا به تمامی نقاط منتقل شده و یک قسمت تحت فشار نباشد. با توجه به این امکانات شما خواب با کیفیتی را تجربه می کنید.

لوازم جانبی شامل یک برچسب مخصوص بوده که در صورت صدمه های احتمالی روی بدنه کاربرد بسیاری داشته و به راحتی می توانید تشک را تعمیر کنید. پمپ باد به همراه محصول نبوده و برای راه اندازی نیاز است که آن را تهیه کنید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
رنگ پس زمینه جعبه تشک بادی دو نفره طرحدار کاملا سفید می باشد که در مرکز قسمت رویه تصویری بزرگ از محصول درج شده است. جدولی کوچک جهت مشخص شدن دو نفره بودن قرار داده شده که در بالای آن ابعاد به دو شکل نوشته شده اند. نام شرکت سازنده به صورت کاملا مشخص موجود می باشد. همچنین در گوشه های بسته بندی نوشته هایی به زبان کشورهای مختلف وجود دارد که استفاده از این محصول را ساده تر کند.

تشک بادی دو نفره طرح دار
نحوه پر و خالی کردن:
جهت باد کردن تشک بادی جیلونگ باید یک پمپ بادی تهیه شود که هر مدل از پمپ های باد با توجه به شرایط خریدار میتوان انتخاب کرد، بعد از باز کردن پمپ باد دریچه ورودی باد را درآورده و نازل بزرگ را بداخل دریچه این کالا فشار دهید، با شکل گرفتن محصول عملیات باد زدن را متوقف نمایید و درپوش را بوسیله دو انگشت محکم ببندید، نکته ای که برای باد کردن تشک های بادی باید مورد استفاده قرار گیرد در این است که با شکل گرفتن محصول، باد اضافی بداخل آنها وارد نشود، چرا که این موضوع هیچ کمکی به محکم تر شدن نکرده و باعث خرابی لایه های بادی آن میشود، برای اینکه بهتر بتوانید متوجه میزان باد کردن این محصول شوید، با فشار دست کالا را تِست نمایید، باید براحتی قابل انعطاف باشد، بعد از استفاده از تشک بادی دو نفره در صورتیکه نیاز به تخلیه باد باشد دریچه دوم این محصول را که پُشت دریچه اول آن نصب است بیرون کشیده تا باد خالی گردد.

راهنمای انتخاب پمپ باد:
تشک بادی دو نفره با پمپ دستی اینتکس و بست وی شامل کد های 68612/ 62002/ 62003/68605/ 68615/ 68614 (مناسب منزل، چادر مسافرتی و کمپ) پمپ های پدالی اینتکس شامل کد های 69610/ 69611 (مناسب منزل، کمپ، چادر مسافرتی)، پمپ های برقی اینتکس و بست وی شامل کد های 66620/ 66624/ 62056 (مناسب منزل و ویلا)، پمپ های چند کاره شرکت اینتکس شامل کد های 66632/ 68609 (همه جا قابل استفاده با برق میباشند)، پمپ های فندکی یا اتومبیل شامل کد های 68638/ 66626/ 62009/ 66622 (قابل استفاده در کمپ ها، چادر مسافرتی)

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

nariman :
in toshak badi kheili aalie man kharidam raziam
nariman :
khili zibast. daste dovom ham darid?

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  260701    
برند:  jilong-جیلونگ
امتیاز: 4/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک بادی صندلی عقب ماشین مشکی

تشک بادی صندلی عقب ماشین مشکی


قیمت : ۱,۳۵۰,۰۰۰   تومان


چسب تشک بادی

چسب تشک بادی


قیمت : ۹۵,۰۰۰   تومان


تشک بادی دو نفره لوکس

تشک بادی دو نفره لوکس


قیمت : ۱,۷۹۰,۰۰۰   تومان


بالش بادی اسپایدر من

بالش بادی اسپایدر من


قیمت : ۸۰,۰۰۰   تومان ۹۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی تعویض نوزاد

تشک بادی تعویض نوزاد


قیمت : ۶۹۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی اتومبیل های شاسی بلند

تشک بادی اتومبیل های شاسی بلند


قیمت : ۱,۹۰۰,۰۰۰   تومان


بالش گردنی بادی جیر بست وی

بالش گردنی بادی جیر بست وی


قیمت : ۱۱۰,۰۰۰   تومانتشک بادی یک و نیم نفره بست وی

تشک بادی یک و نیم نفره بست وی


قیمت : ۱,۹۰۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی ماشین ریو

تشک بادی ماشین ریو


قیمت : ۱,۳۵۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی داخل ماشین مشکی

تشک بادی داخل ماشین مشکی


قیمت : ۱,۳۵۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی یک نفره عرض 76 اینتکس

تشک بادی یک نفره عرض 76 اینتکس


قیمت : ۹۲۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۲۱۰,۰۰۰   تومان


بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


قیمت : ۱۲۰,۰۰۰   تومانبالش بادی طبی اینتکس

بالش بادی طبی اینتکس


موجود نمی باشد


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


موجود نمی باشد