قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس

قایق 3 نفره اینتکس Challenger 3 Inflatable Boat 3x Intex 68370
چلنجر تقریبا از قایق های بادی ارزان اینتکس است و مناسب افرادی است که با هزینه های کم و قایق رانی و پاروزنی در دریاچه و آبهای آرام نیاز دارند، این محصول را را میتوانید با قیمت بسیار مناسب و ارزان جهت استفاده سه نفره تهیه نمایید ولی باید دقت شود که این محصول تنها برای استفاده یک الی سه نفر تعبیه شده و بیش از این تعداد نفرات به محصول فوق فشار وارد میگردد.


قیمت : ۵,۸۰۰,۰۰۰   تومان

کد کالا:  68370
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

جنس و ساختار این کالا از pvc دو لایه است که دوام و استحکام بالایی دارد. کف قایق بادی 3 نفره از نوع باد شونده بوده و از یک دریچه باد از نوع پستونکی کوچک باد می شود که هنگام نشستن در آن احساس خوب و راحتی را به فرد منتقل می کند، بدنه این محصول از دو قسمت تشکیل شده؛ بدنه داخلی و بدنه خارجی که هر دو از یک دریچه بادی پیچ شونده باد بزرگ قابل باد شدن می باشند، با توضیحات گفته شده در میابیم که برای امنیت بیشتر داخل آب از دریچه های بادی مجزا باد زده می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل مانند سوراخ و پاره شدن، بقیه قسمت های قایقIntex را روی آب نگه می دارند و به همین خاطر امنیت قایق بادی چلنجر تاییدیه ها و استاندارد هایی همچون گارد ساحلی ایالات متحده امریکا را بخود اختصاص داده است. لازم به ذکر است اکثر قسمت ها زرد رنگ بوده که با نوشته ها و خطوط آبی تزیین شده است.

لوازم جانبی شامل دو پاروی آلومینیومی و پمپ دستی دوبل است. همچنین دارای دسته حمل و نقل نیز می باشد که جابه جا کرن قایق بادی اینتکس با استفاده از آن راحت تر می گردد. یک طناب ضخیم در اطراف بدنه قرار دارد که افراد برای حفظ تعادل در هنگام نشستن می توانند از آن بهره بگیرند. برای این محصول برچسب تعمیراتی تعبیه گشته است که در صورت لزوم می توانید از آن برای تعمیر و پنچرگیری قایق بهره بگیرید.

 موتور قایق بادی از نوع برقی را می توان به این محصول متصل نمود و لذت قایقرانی با سرعت عادی را تجربه نمود و همچنین مسافت های طولانی را با صرف کمترین انرژی پیمود، موتور قایق بادی از نوع برقی بیشتر مناسب برای استفاده ماهیگیری کاربرد دارد چرا که هیچ نوع صدایی ندارد و در ضمن کاملا دوست دار محیط زیست میباشد.

نقد و بررسی

بسته بندی قایق بادی چلنجر سه نفره
بسته بندی:
لوگوی شرکت اینتکس به عنوان کارخانه تولید کننده قایق بادی چلنجر 3 نفره با تم آبی رنگ بالای صفحه اصلی کارتن قرار دارد، روی همین قسمت اندازه ابعاد محصول به صورت اینچ و سانتی متر درج شده است، همینطور نوشته CHALLENGER 3 SET نیز کنار آن وجود دارد که به ظرفیت سه نفره کالا اشاره کرده است، تصویر چاپ شده روی این قسمت جعبه بسته بندی قایق زرد و آبی اینتکس را به همراه دو پارو و پمپ باد دستی در کنار دریاچه نشان می دهد، درب های نگهدارنده محصول در قسمت بالا و پایین کارتن قرار دارد که توسط چسب بسته نگه داشته شده اند، روی قسمت درب بالا چند سطر نوشته درباره کارخانه سازنده به همراه تصویر قایق بادی سه نفره چاپ شده است، قسمت درب پایین دارای نشان استاندارد و بارکد می باشد که کد محصول به صورت #68370 قابل مشاهده می باشد، بخش های کناری کارتن بسته بندی درباره نحوه نگهداری و همینطور مشخصات فنی این کالا توضیح داده است، در این قسمت هم تصویر محصول دیده می شود.

ابعاد قایق بادی چلنجر سه نفره
 
نحوه باد کردن:
این مدل قایق بادی اینتکس بسیار راحت با استفاده از یک پمپ باد دستی متسط دوبل رایگانی که بهمراه خود دارد باد میشود، طبق شماره بندی ای که کنار هر دریچه بصورت عددی نوشته شده را پر از هوا کنید، دریچه  پستونکی را با نازل کوچکتر پمپ باد کرده و توسط دو انگشت بهم فشار دهید، دریچه های پیچ شونده محصول را با استفاده از نازل بزرگتر پمپ اینتکس باد کرده و برای بستن آن را بچرخانید، صندلیهای داخلی را نیز با استفاده از نازل کوچکتر پمپ باد نمایید، برای باد زدن این کالا باید دقت شود و آن را زیاد از حد باد ننمایید چرا که قایق چلنجر باید فشار افراد و لوازم داخل خود را نیز تحمل کند در نتیجه زود تر آسیب میبیند و عمر کوتاه تری خواهد داشت.
جهت خالی کردن باد نیز دریچه های پیچ شونده را بسمت مخالف از قسمت پایین چرخانده و دریچه پستونکی را نیز به بیرون بکشید و باد قایق را براحتی خالی نمایید.

قایق بادی چلنجر با پارو 
نصب پاروی فلزی:
بعد از اینکه پاروی انواع قایق بادی اینتکس را از بسته بندی هایشان در آوردید چند تکه ای مشاهده میشوند، دو دسته و یک رابط که بین این دو دسته قرار گرفته و توسط دو پیچ پلاستیکی که روی بدنه پارو قرار دارد باعث سفت شدن و اتصال بین دو قسمت پارو میشود، باید دقت شود که این قسمت بالای جای دسته پارو نصب میشود و کارایی دیگر این قسمت نگهداری از پارو بهنگامی است که نیازی به پارو زدن نیست، قسمت قاشقی یا نوک پاروی این قایق را توسط یک پین که روی بدنه قرار دارد به دسته پارو نصب میکنیم.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نانت :
این محصول چینی است
keivan :
ba salam
be nazaram ghayeghe khoob o arzoonie
milad :
ghayeghe khoobie,man daramesh

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

قیمت : ۵,۸۰۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68370    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 4/5  
    0         2         1

محصولات مشابه
قایق بادی شورتی کودک

قایق بادی شورتی کودک


قیمت : ۳۲۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس


قیمت : ۳,۸۰۰,۰۰۰   تومانقایق بادی اکسکروشن 4 نفره اینتکس

قایق بادی اکسکروشن 4 نفره اینتکس


قیمت : ۱۲,۵۰۰,۰۰۰   تومانقایق بادی جیمینی 5 نفره جدید

قایق بادی جیمینی 5 نفره جدید


قیمت : ۳۹,۰۰۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی سیهاوک سه نفره اینتکس

قایق بادی سیهاوک سه نفره اینتکس


قیمت : ۷,۶۰۰,۰۰۰   تومانقایق بادی سیهاوک 2 نفره اینتکس

قایق بادی سیهاوک 2 نفره اینتکس


قیمت : ۴,۴۹۰,۰۰۰   تومان


پاروی قایق بادی اینتکس

پاروی قایق بادی اینتکس


قیمت : ۱,۲۰۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی دو نفره اکسپلورر پرو

قایق بادی دو نفره اکسپلورر پرو


قیمت : ۱,۴۲۰,۰۰۰   تومان


 قایق بادی اکسکروشن 5 نفره اینتکس

قایق بادی اکسکروشن 5 نفره اینتکس


قیمت : ۱۳,۹۰۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل
موتور قایق بادی حرفه ای اینتکس (برقی)

موتور قایق بادی حرفه ای اینتکس (برقی)


قیمت : ۱۳,۸۵۰,۰۰۰   تومان


کیت پلاستیکی نصب موتور قایق بادی

کیت پلاستیکی نصب موتور قایق بادی


قیمت : ۱,۸۰۰,۰۰۰   تومان


چسب تعمیر قایق بادی اینتکس

چسب تعمیر قایق بادی اینتکس


قیمت : ۹۵,۰۰۰   تومان


جلیقه نجات با بند لای پا

جلیقه نجات با بند لای پا


موجود نمی باشد


جلیقه نجات استرج

جلیقه نجات استرج


موجود نمی باشد