تشک مواج سلولی

این کالا ساخت کشور چین میباشد. قیمت این محصول نسبت به سایر تشک های مواج سلولی دیگر پایین تر بوده و دارای کیفیت نسبتا مرغوبی است. طریقه کارکرد این تشکها بصورت باد و خالی شدن سلولها (یکی در میان) است که برای هر ردیف از این سلولها از پمپ یک شلنگ جداگانه فرستاده شده است. دقت کنید برای بیماران مسن و افرادی که بیشتر در بستر میباشند باید از مدل تشک مواج سلولی لستفاده نمایید.


موجود نمی باشد

کد کالا:  SHERLY
برند:  other

توضیحات

تشک مواج سلولی مناسب برای افرادی که در معرض آسیب دیدگی بیشتری هستند. این بیماران معمولا بیشتر از سایرین استراحت میکنند و میتوانند قبل از ابتلا به زخم بستر از این کالا جهت پیشگیری استفاده کنند. نحوه باد شدن این تشک ها به این صورت است که یک در میان باد شده و تکیه گاه بیمار را در سطح بیشتری عوض میکن که در نتیجه وزن بدن بیمار تقسیم شده و روی یک قسمت متمرکز نمیشود، سلول های تشک مواج قابل تعویض و با دکمه به دو سمت متصل مشوند که شلنگ هایی نیز در ک قسمت داشته که یک در میان سلول ها را پر و خالی میکنند، جنس پی وی سی این تشک از نوع خشک است وبیشتر در منزل کاربرد دارد،. 18ماه ضمانت پمپ باد از نمایندگی اینتکس دارد، برای اطلاعات بیشتر از لوازم های جانی این محصول بقسمت مشخصات آن مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
کارتن تشک های مواج ارزان شکل مکعبی داشته که روی آن تصاویر رنگی چاپ شده است، دو درب مجزا برای جعبه ی بسته بندی تعبیه شده که یکی در قسمت بالا و دیگری در پایین قرار دارد، نام شرکت تولید کننده روی درب بالا و قسمت رویه قابل مشاهده می باشد، بارکد کالا به همراه نشان کیفیت روی درب پایین درج شده است، تصویر تشک سلولی به همراه موتور و علامت استاندارد روی قسمت اصلی کارتن دیده می شود، همینطور کنار این تصاویر عکس فرد سالمندی دیده می شود که روی تشک فوق در حال استراحت می باشد، قسمت های کناری کارتن شامل نکات مهم استفاده و نگهداری محصول به همراه امکانات فنی آن می باشد.

روش نصب:
هنگام باز کردن درب بسته بندی باید همراه با تشک مواج سلولی، یک پمپ باد و دو شلنگ رابط چسبیده به هم نیز وجود داشته باشند. در یکی از عرض های محصول در قسمت زیرین دو لوله شلنگی دیده می شوند که محل اتصال دو شلنگ رابط هستند. این قسمت در پمپ باد، در کناره آن تعبیه شده است. با روشن کردن پمپ، هوا وارد شلنگ ها شده و از این طریق به داخل سلول ها دمیده می شود. برای تغییر ارتفاع پمپ از سطح زمین می توانید دو پایه جمع شونده آن را در حالت باز قرار دهید. قابلیت تنظیم و کنترل دستیِ فشار هوای داخل تشک وجود دارد و این از طریق ولوم درجه بندی شده روی صفحه جلویی پمپ امکان پذیر است. ابتدای باد کردن محصول، این ولوم را روی بیش ترین درجه تنظیم کنید و بعد از آن، هنگامی که بیمار به استراحت روی آن مشغول است درجه را روی متوسط قرار دهید. به این ترتیب به سادگی می توانید تشک مواج سلولی خود را نصب و استفاده کنید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  SHERLY    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج خانگی کره ای ایر داکتر

تشک مواج خانگی کره ای ایر داکتر


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان


 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان


تشک مواج وکتو تخم مرغی

تشک مواج وکتو تخم مرغی


قیمت : ۲,۶۵۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل