تشک مواج وکتو تخم مرغی

مدل تخم مرغی تشک مواج وکتو مناسب برای بیمارانی است که احتیاج به استراحت کوتاه برای بهبودی خود دارند. این محصول برای کسانی که مشکلشان حاد است و یا دچار زخم بستر هستند به هیچ عنوان توصیه نمیشود. در انتخاب نوع تشک حتما با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین آن را انتخاب کنید.


قیمت : ۲,۶۵۰,۰۰۰   تومان

کد کالا:  VEKTO
برند:  other

توضیحات

تشک مواج وکتو از نوع ساده و زنبوری بیشتر مناسب بیمارانی که مشکلشان در حد استراحت های کوتاه مدت و یا شکستگی لگن و یا کمر و پا بوده و زیاد نیاز به بستری ندارند، در مورد افرادی که سنشان زیاد بالا نرفته و مشکل خیلی حادی ندارند نیز میتوانند از این نوع تشک استفاده نمایند، از این مدل بیشتر در منزل و بیمارستان برای همین افراد استفاده میشود. این تشک با موج هایی که در طول خود ایجاد میکند که هر موج به اندازه چهار عدد کف دست بوده و به همین دلیل این تشک ها را مواج تخم مرغی نیز مینامند کمک به بیماران میکند تا تکیه گاه های بدن آنها را تغییر دهد و فشار روی یک از بدنشان نیاورد. در مورد لوازم این مدل تشک مواج قسمت توضیحات آمده و میتوانید اطلاعات این تشک را مشاهده نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
از ترکیب چند رنگ با یکدیگر برای تزئین کارتن تشک مواج وکتو تخم مرغی استفاده شده و به صورت مربع می باشد. این بسته بندی دارای یک دستگیره در قسمت درب بوده که کار حمل و نقل را آسان تر می نماید. در بخش جلویی تصویری از محصول نمایش داده شده و کمی پایین تر مشخصات فنی در قالب عکس درج شده اند. در بخش زیرین علامات استاندارد، کدهای مربوطه و برچسب ها کاملا مشخص هستند. همچنین نام وکتو نیز روی کارتن با رنگ نارنجی قرار گرفته است.

روش نصب:
داخل بسته بندی محصول یک تشک مواج، یک پمپ باد برقی با پایه های جمع شونده و یک رابط شلنگی وجود دارد. انتقال هوا از پمپ به محصول، از طریق این رابط شلنگی صورت می گیرد. برای اتصالِ جفت شلنگ های رابط، قسمتی در کناره پمپ باد و قسمتِ مخصوصی نیز در زیر یکی از عرض های تشک تعبیه شده است. رابط را به این قسمت ها وصل کرده و پمپ را روشن کنید. برای باد کردن اولیه آن باید درجه ولومِ دستگاه را روی حداکثر میزان قرار دهید و بعد از انجام کار و هنگامی که بیمار روی تشک مواج تخم مرغی در حال استراحت است، این درجه باید بصورت ثابت روی متوسط قرار گیرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۲,۶۵۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  VEKTO    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج خانگی کره ای ایر داکتر

تشک مواج خانگی کره ای ایر داکتر


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان


 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل