مبل بادی هندسی بست وی

در سه رنگ موجود میباشد طراحی مبل بادی یک نفره جدید است، بسیار راحت و زیبا هستند و شما میتوانید این مبل ها را با یک پمپ باد براحتی باد کرده و مورد استفاده قرار دهید، براحتی قابل جمع شدن بوده و میتوان آن ها را حمل و نقل کرد و همچنین میتوان این مبل ها را بصورت تکی یا با یکدیگر ست کرد، نکته بسیار مهم هنگام خرید این مبل بادی در این است که فضای نشینمنگاه این محصول کوچکتر است و برای استفاده از آن باید به وزن و حجم بدن نیز دقت شود.


موجود نمی باشد

کد کالا:  75047
برند:  bestway -بست وی

توضیحات

جنس قسمت های رنگی مبل بادی از جیر بوده و یک نشینمنگاه بسیار کوچک دارد، قشمت های دیگر از pvc است، سوپاپ ورودی هوای این کالا از نوع پستونکی کوچک است که سوپاپ ورودی باد که یک ضایعه جهت بیرون نیامدن هوای داخل به هنگام باد شدن دارد به عقب برود و باد بداخل راه پیدا کند.

ساختار این محصول به گونه ای بوده که با طرح هندسی تولید میشود بدین صورت که یک استوانه زیر یک قسمت مربع شکل متصل است، به دلیل ثبات بیشتر این مبل بادی را از چند دریچه مجزا طراحی کرده است که دریچه ها به یکدیگر راه نداشته که بتواند باد راحت تر تقسیم شود.

لوازم جانبی دارای یک برچسب تعمیر رایگان جهت تعمیرات سطحی این کالا است ولی پمپ باد نداشته که برای خرید به قسمت پمپ باد در سایت مراجعه کنید.

نقد و بررسی

بسته بندی مبل بادی هندسی 
بسته بندی:
با در دست گرفتن کارتن مبل بادی نمایندگی بست وی خواهید دید که از قسمت کناره چسب خورده و کارتن از این قسمت باز می شود. با باز کردن کارتن می بینید که کارتن از چند تا بوجود آمده و شکل گرفته است. روی کارتن در قسمت بالا عبارت Comfort Quest که نام محصول می باشد و نام برند Bestway نقش بسته است. روی کارتن در قسمت وسط نیز شکل محصول و در پایین ابعاد مبل به سانتی متر و اینچ در کنار بارکد اسکنر درج شده است که می توان از طریق دستگاه اسکنر آن را اسکن کرد. قسمت های کناری و باریک کارتن، اطلاعاتی که لازم است به آن ها توجه شود به زبان های مختلف نوشته شده است. بالای کارتن نیز هشدارها و نکاتی که لازم است به آن ها دقت شود آمده است. زیر کارتن نیز اطلاعاتی درباره شرکت بست وی که تولید کننده محصول می باشد نوشته شده و بارکد کالا به همراه شماره #75047 که کد مبل بادی می باشد درج شده است. 

مبل بادی هندسی بست وی رنگی
روش صحیح نصب، راه اندازی و جمع آوری:
راه اندازی مبل بادی هندسی بست وی به راحتی در مدت زمان کوتاهی، پس از چند مرحله ساده انجام میشود، قبل گفتن مراحل ابتدا باید در نظر داشته باشید که مبل پمپ باد نداشته و برای باد کردن آن نیاز به یک پمپ دارید که میتوانید از فروشگاه اینترنتی اینتکس آنرا تهیه کنید، سپس محل قرارگیری آن را به خوبی تمیز کرده و چک کنید که شئ تیز و برنده ای در اطراف آن نباشد، پس از آن نازل پمپ را به دریچه هوای محصول متصل کرده و اقدام به باد زدن آن کنید، پس باد زدن هر بخش با بستن درپوش محفظه هوای  از خروج باد به بیرون جلوگیری کنید، وقتی محصول کاملا از باد پُر شد آماده استفاده و نشستن میباشد. برای جمع آوری مبل هندسی میبایست هوای داخل آن را تخلیه کنید که برای اینکار کافیست در پوش دریچه های باد را باز کنید تا هوا از داخل محصول خارج شود، برای اینکار میتوانید از پمپ های بادی که عمل مکندگی نیز دارند استفاده کنید.

راهنماي محصول

در صورتیکه نیاز به توضیحات بیشتر مبل بادی دارید روی گزینه های زیر کلیک نمایید:

برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  75047    
برند:  bestway -بست وی
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
مبل بادی طرح گل اینتکس

مبل بادی طرح گل اینتکس


قیمت : ۸۰۰,۰۰۰   تومانصندلی بادی دو رنگ بست وی

صندلی بادی دو رنگ بست وی


قیمت : ۱,۱۰۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی ماساژور اینتایم

مبل بادی ماساژور اینتایم


قیمت : ۳,۲۰۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی شیبدار بست وی

مبل بادی شیبدار بست وی


قیمت : ۱,۷۵۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی مدرن اینتکس

مبل بادی مدرن اینتکس


قیمت : ۹۵۰,۰۰۰   تومان


چسب تعمیر مبل بادی اینتکس

چسب تعمیر مبل بادی اینتکس


قیمت : ۹۵,۰۰۰   تومان


مبل بادی شیبدار اینتکس

مبل بادی شیبدار اینتکس


قیمت : ۱,۹۰۰,۰۰۰   تومان


صندلی بادی کودک نئونی

صندلی بادی کودک نئونی


قیمت : ۳۵۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی کودک بست وی در سه طرح

مبل بادی کودک بست وی در سه طرح


قیمت : ۷۹۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی شیشه ای اینتکس

مبل بادی شیشه ای اینتکس


قیمت : ۱,۱۰۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی پشتیدار دلوکس بنفش

مبل بادی پشتیدار دلوکس بنفش


قیمت : ۱,۹۲۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز 2

پمپ باد دستی اینتکس سایز 2


قیمت : ۳۴۰,۰۰۰   تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۲۱۰,۰۰۰   تومان