قلعه بادی جامپینگ کوچک اینتکس

یک وسیله ی بسیار مناسب جهت تخلیه انرژی کودکان است. طراحی زیبا و رنگ بندی جذاب قلعه نمایندگی اینتکس باعث شده تا این محصول مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. برای ایمنی کامل، دور تا دور این قلعه دیوارهای بادی قرار داده شده تا فرزند شما براحتی بر روی آن و بدون خطر پرش کند. این جامپینگ محصولی بسیار مناسب برای هدیه دادن به عزیزانتان میباشد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  48257
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

جنس قلعه بادی جامپینگ از پلاستیک فشرده یا همان pvc ساخته شده که مواد اولیه با کیفیت به شمار رفته و باعث می شود در زمان استفاده، بدن کودکان هیچ گونه حساسیتی در مقابل آن نداشته باشد. بدنه محصول از چندین پرس حرارتی که روی همدیگر قرار گرفته اند، تشکیل شده است.

ساختار داخلی کالا عمودی بوده و به همین دلیل چرخش باد بهتر انجام شده و مقاومت مناسبی در برابر فشارهای وارد شده دارد. دریچه های قلعه بادی از نوع پستونکی کوچک بوده که جهت جلوگیری از خروج باد، سوپاپ هوا دارند. هر قسمتی از محصول به صورت جداگانه و توسط دریچه باد مخصوص خود تکمیل می شود. به این ترتیب امنیت بیشتری داشته، چون در صورت سوراخ شدن یک قسمت، سایر بخش ها شکل خود را از دست نداده و باد آنها خالی نمی شود.

لوازم جانبی قلعه بادی اینتکس شامل چسب تعمیر بوده که کاربرد مناسبی جهت رفع کردن سوراخ شدگی های بدنه دارد. لازم به ذکر است که کالا پمپ باد نداشته و جهت راه اندازی آن، نیاز است که یکی از آنها را خریداری نمائید.

نقد و بررسی

 بسته بندی قلعه بادی جامپینگ کوچک اینتکس 48257
بسته بندی:
درب های کارتن قلعه بادی جامپینگ اینتکس در قسمت بالا و پایین قرار دارند، صفحه هر دو درب از چند رنگ تشکیل شده است، روی درب پایین بارکد کالا وجود دارد که کد #48257 روی خطوط مشکی رنگ بارکد دیده می شود، روی درب بالا لوگوی کارخانه اینتکس به همراه عکس قلعه فوق قرار دارد، از این لوگو و تصویر در بخش رویه جعبه نیز استفاده شده است، اندازه ابعاد محصول پایین صفحه قرار دارد، بالای صفحه عکس دایره ای شکل قرار دارد که کودکی را در حال بازی نشان می دهد، اطلاعات قلعه بادی جامپینگ اینتکس در بخش کناری کارتن درج شده است، همچنین نکات نگهداری و استفاده از آن نیز در این قسمت دیده می شود.

 ابعاد قلعه بادی جامپینگ
نصب و راه اندازی: 
برای نصب انواع قلعه بادی اینتکس ابتدا آن ها را از جعبه خارج کنید. حین پهن کردن آن مطمئن باشید تا سطح زمین عاری از هر گونه مواد کثیف و برنده باشد، چون حین باد شدن به دلیل فشار هوا ممکن است اشیایی که زیر قلعه می مانند باعث صدمه رساندن به سطح آن می شوند. بعد از پهن کردن قلعه کودک پمپ باد را آماده کنید، لازم به ذکر است برای باد کردن جامپینگ کوچک نیاز به دستگاه بادی مخصوصی دارید، به همین منظور می توانید از پمپ های بادی شرکت اینتکس استفاده کنید. در ادامه دریچه های بادی جامپینگ را پیدا کنید، هر دریچه دارای پستونک های سوپاپ دار کوچک و بزرگ است، برای شروع باد کردن بهتر است از قسمت کف آن استفاده کنید، سپس دیواره ها و بعد چهار مناره ای که برای ایمنی کودکان تعبیه شده را باد کنید، رعایت ترتیب گفته شده باعث شکل گیری هر چه بهتر جامپینگ بادی می شود. در مرحله ی باد کردن نازل هم سایز دریچه را به پمپ وصل کنید، توجه داشته باشید برای انتقال هوا لازم است نازل را تا انتها فشار داده باشید، حین باد شدن کالا دست خود را روی سطح آن کمی فشار دهید تا از حالت ارتجاعی آن مطمئن شوید، حواستان باشد که همه فضای کالا از هوا پر نشود و بگذارید سطوح جامپینگ کودک کمی منعطف بماند، زیرا سفتی سطوح هنگامی که کودکان به آن ضربه وارد می کنند باعث کاهش مقاومت قلعه بادی شده و باعث نزول کیفی محصول می شود.

جمع آوری:
حین جمع آوری کمی حوصله خرج دهید، ابتدا دریچه هوا را پیدا کرده و نازل را بیرون بکشید، دقت کنید هر گونه فشار و ضربه باعث خرابی نازل می شود، بعد قلعه بادی را از قسمت مقابل دریچه تا بزنید و از جهت مخالف باد را به سمت دریچه هدایت کنید، وقتی باد به طور کامل خارج شد جامپینگ بادی را مثل حالت اول خود به داخل جعبه بسته بندی قرار دهید.

راهنماي محصول

برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  48257    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
قلعه بادی کودک اینتکس

قلعه بادی کودک اینتکس


قیمت : ۳,۹۰۰,۰۰۰   تومان


قلعه بادی جامپینگ سرسره دار مدل 2

قلعه بادی جامپینگ سرسره دار مدل 2


قیمت : ۱۷,۸۰۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز 4

پمپ باد دستی اینتکس سایز 4


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان


پمپ باد برقی اینتکس

پمپ باد برقی اینتکس


موجود نمی باشد