قایق بادی چلنجر کایاک 2 نفره اینتکس

قایق 2 نفره اینتکس Challenger K2 Inflatable Boat 2x Intex 68306
این کالا معمولا برای افرادی استفاده میشود که به پاروزنی علاقه دارند. قایق های ورزشی کشیده بوده و دو جفت پاروی آلمینیومی که قابلیت اتصال دارد. پاروی این محصول را باید بصورت ضربدری در آب فرو برد در نتیجه سرعت پاروزنی با این محصول بالا میرود، وزن و حجم بسته بندی قایق 2 نفره بسیار مناسب بوده و این محصول با پمپ باد رایگانی که دارد بسرعت قابل نصب و راه اندازی است، جهت استفاده از قایق های حتما جلیقه نجات بهمراه داشته باشید، این محصول را با قیمت نمایندگی اینتکس از سایت رسمی اینتکس ایران تهیه نمایید.


قیمت : ۷,۸۰۰,۰۰۰   تومان ۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  68306
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

جنس قایق بادی CHALLENGER K2از مواد pvc  مقاوم میباشد، در ساخت و طراحی دریچه های بادی مجزا در کف و دیواره ها بهره گیری شده است، دریچه های کف و صندلی از نوع پستونکی کوچک و بدنه قایق کایاک از نوع دریچه پیچی بزرگ است، از آنجایی که هر یک از محفظه های بادی به صورت جداگانه باد زده شده و ارتباطی بین آنها نیست ثبات و امنیت این محصول را در آب هنگام قایق سواری تضمین میکند، زیرا که با به وجود آمدن هرگونه مشکل اَعم از پارگی، سوراخ شدن و... قسمت های دیگر باد را در خود ذخیره داشته و قایق را روی سطح آب نگه میدارد.

لوازم جانبی دارای یک زائده هدایتی زیر قایق بادی کایاک وجود دارد که موقع قایق رانی باعث میشود تا بهتر هدایت شود، جلوی محصول یک تور برای نگهداری لوازم تعبیه شده است، همراه با این کالا اقلامی همچون یک جفت پاروی کایاکی آلمینیومی پنج تکه جهت پاروزنی راحت تر، دو عدد صندلی بادی، طناب دور برای نگه داشتن نفر روی آب، برچسب تعمیرات و پنچرگیری، پمپ باد دستی دوبل بزرگ برای باد کردن قایق کایاک، کیف لوازم و ساک حمل و نقل زیپدار داخل بسته بندی آن میباشد.

نقد و بررسی

 
بسته بندی:
اطراف کارتن بسته بندی قایق بادی اینتکس توسط چسب بسته بندی شده است، درب های نگهدارنده نیز در قسمت بالا و پایین جعبه توسط چند تکه چسب نواری بسته شده اند که برای خارج کردن محصول کافی است چسب ها را از درب بکنید، بارکد و علامت استاندارد کیفی در قسمت درب پایین درج شده است، قسمت رویه  کارتن را تصویر قایق چلنجر کایاک در حالی که کنار یک دریاچه قرار گرفته پوشانده است، کنار قایق عکس پمپ باد و پارو نیز به عنوان لوازم جانبی دیده می شود، بالای صفحه ی رویه ابعاد محصول به همراه نوشته ی #CHALLENGER K2 درج شده که به مدل محصول اشاره دارد، لوگوی اینتکس نیز در همه ی قسمت های جعبه بسته بندی قابل مشاهده می باشد، روی قسمت های کناری توضیحاتی درباره ی کارخانه ی سازنده و قایق بادی 2 نفره به همراه تصویر چاپ شده است.

قایق بادی چلنجر دو نفره
شیوه صحیح باد و خالی کردن:
برای باد کردن قایق بادی دو نفره کایاک میتوانید از پمپ باد دستی که همراه با این مجموعه است استفاده کنید، برای اینکار نازل پمپ را به دریچه کف متصل کرده و اقدام به باد کردن آن کنید، در انتها درپوش آن را ببندید، سپس دریچه پیچی بدنه را باز کرده و مانند قبل این قسمت را هم باد بزنید، صندلی های بادی این محصول دریچه های باد از نوع پستونکی کوچک دارند که به راحتی با پمپ باد زده میشوند، با باد کردن صندلی ها و قرار دادن آنها در بدنه قایق بادی میتوانید از آن استفاده کنید. پس از استفاده برای جمع آوری قایق ابتدا آنرا به خوبی خشک کنید، سپس درپوش محفظه های باد را باز کرده ودریچه های پیچی را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا هوا از داخل تخلیه شود.

قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس 
روش استفاده از پارو:
برای استفاده از پارو ابتدا میبایست قطعات آن را مونتاژ کنید، برای اینکار قطعات را از بسته بندی خارج کنید، پاروی قایق بادی کایاک دو نفره دارای سه تکه آلمینیومی میباشد، ابتدا این قسمت ها را با دو بَست پلاستیکی به هم متصل کنید، این بَست توسط دو گیره این بخش ها را نگه میدارد، سپس نوک قاشقی پارو را که برای هدایت جریان آب استفاده میشود به دو سر پارو نصب کنید و توسط پین محکم کنید، جفت دیگر پارو را نیز به همین ترتیب آماده کنید، همانطور که می بینید نصب پاروی قایق در مدت کوتاهی انجام میشود و پس از آن میتوانید از پارو برای قایق سواری با قایق بادی کایاک دو نفره استفاده کرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

مهدی :
قایق خیلییی قشنگیه

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

قیمت : ۷,۸۰۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68306    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 4/5  
افزودن به سبد خرید ارسال رايگان
    0         1         1

محصولات مشابه
قایق بادی کایاک 1 نفره چلنجر اینتکس

قایق بادی کایاک 1 نفره چلنجر اینتکس


قیمت : ۵,۸۵۰,۰۰۰   تومان ۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی شورتی کودک

قایق بادی شورتی کودک


قیمت : ۲۸۵,۰۰۰   تومان


سایبان قایق بادی

سایبان قایق بادی


قیمت : ۳,۴۰۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی اکسپلورر دو نفره با لوازم اینتکس

قایق بادی اکسپلورر دو نفره با لوازم اینتکس


قیمت : ۱,۲۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس


قیمت : ۵,۱۵۰,۰۰۰   تومان ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان


چسب تعمیر قایق بادی اینتکس

چسب تعمیر قایق بادی اینتکس


قیمت : ۹۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی دو نفره اکسپلورر پرو

قایق بادی دو نفره اکسپلورر پرو


قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی سیهاوک 2 نفره اینتکس 2022

قایق بادی سیهاوک 2 نفره اینتکس 2022


قیمت : ۳,۴۵۰,۰۰۰   تومان ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی سیهاوک 4 نفره اینتکس 2022

قایق بادی سیهاوک 4 نفره اینتکس 2022


قیمت : ۸,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۹,۹۵۰,۰۰۰ تومان


پاروی قایق بادی اینتکس

پاروی قایق بادی اینتکس


قیمت : ۱,۲۵۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی مارینر 3 نفره کف فایبر گلاس

قایق بادی مارینر 3 نفره کف فایبر گلاس


قیمت : ۱۷,۴۰۰,۰۰۰   تومان ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی سیهاوک سه نفره اینتکس

قایق بادی سیهاوک سه نفره اینتکس


قیمت : ۶,۱۰۰,۰۰۰   تومان ۶,۴۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل