مبل بادی مخمل سه تکه

این محصول دارای سه رنگ سبز و صورتی و بنفش از نمایندگی اینتکس ایران میباشد، مبل بادی بسیار زیبا است و از مخمل روکش شده  با این سه رنگ شاد فضای منزل و اتاق شما را جذاب تر میکند،به صورت اینترنتی در منزل و محل کار میتوانید با راحتی و سهولت این کار را انجام دهید و داشتن یک محصول بسیار منحصر بفرد در منزل خود بهره برید، جهت خرید با نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران تماس حاصل بفرمایید.


موجود نمی باشد

کد کالا:  68563
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

جنس رویه و دور این محصول از جیر بوده و جنس زیر آن pvc می باشد و استقامت بالایی دارد و دریچه ورودی هوای مبل بادی اینتکس از نوع پستونکی کوچک و دریچه های باد بزرگ بوده و دارای سوپاپ اطمینان است، در ضمن یک دریچه بادی پیچی بزرگ جهت تخلیه کلی باد دارد.

ساختار مبل بادی از چند دریچه مجزا طراحی شده است و دریچه ها به هم راه نداشته که بتوانند باد را بین یکدیگر تقسیم کنند که باعث استقامت بیشتر محصول شده است و سطح رویه محصول کامفورت می باشد که تقسیم باد بهتر بین لایه های مبل انجام می شود که راحتی استفاده کننده را به دنبال دارد.

لوازم جانبی یک کوسن جیر زیبا و یک زیر انداز بادی دارد و این محصول را به همین دلیل سه تیکه می نماید. برچسب تعمیرات رایگان به همراه محصول فرستاده شده و پمپ باد ندارد. مبل بادی مخمل را میتوانید با سایر پمپهای بادی نمایندگی شرکت اینتکس باد کرده و استفاده نمایید، برای خرید به دسته بندی مربوطه مراجعه کنید.

نقد و بررسی

مبل بادی مخمل اینتکس 
بسته بندی:
 بعد از خرید این مبل بادی یک کارتن با چسب های پهن خورده خواهید دید، با باز کردن چسب ها می بینید که کارتن از چند تا تهیه شده و شکل نهایی کارتن را به وجود آورده است. روی کارتن در قسمت بالا نام شرکت INTEX نقش بسته است و همچنین عکس مبل زیر نام شرکت حک شده است. در کنار همین قسمت شما بارکد این محصول و ابعاد آن را به سانتی متر و اینچ مشاهده خواهید کرد. بالای کارتن هم نام برند اینتکس و ابعاد کالا نوشته شده و زیر کارتن نیز اطلاعاتی درباره شرکت اینتکس و مطالبی که لازم است به آن ها توجه شود آمده است. در همین قسمت بارکد کالا درج شده که می توانید از طریق دستگاه های بارکد خوان آن را اسکن کرده و اطلاعات لازم را بدست آورید. کد این مبل بادی نیز به شماره #68563NP نیز بالای بارکد نوشته شده است. قسمت های کناری نیز اطلاعات و هشدارهایی که باید به آن ها دقت کرد به زبان های مختلف نوشته شده است.

مبل بادی مخمل سه تکه 
آموزش باد زدن و خالی کردن:
برای باد کردن مبل نیاز به پمپ باد دارید که میتوانید آن را از فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری فرمایید، سپس مبل بادی را روی سطحی تمیز و فاقد اجسام تیز و برنده قرار دهید، نازل پمپ باد را داخل محفظه ورودی هوا قرار داده و فشار دهید تا سوپاپ عدم بازگشت هوا به عقب رفته و باد به داخل محصول راه پیدا کند، سپس اقدام به باد زدن آن کنید، پس از باد زدن هر بخش از محصول با استفاده از درپوش دریچه هوا را بسته تا هوا خارج نشود، به همین ترتیب بدنه مبل بادی، تشک بادی میانی و کوسن بادی را باد بزنید، وقتی تمام قسمت های این محصول باد زده شد میتوانید از نشستن بر روی آن لذت ببرید.
جهت خالی کردن مبل کافیست درپوش های تخلیه باد آن را باز کرده تا هوا از داخل مبل خارج شود. اگر پمپ باد منتخب شما برای این محصول دارای عملکرد دو طرفه میباشد میتوانید از آن برای خالی کردن مبل بادی یکنفره اینتکس استفاده کنید.

راهنماي محصول

در صورتیکه نیاز به توضیحات بیشتر مبل بادی دارید روی گزینه های زیر کلیک نمایید:

برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  68563    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 0/5  
    0         0         2

محصولات مشابه
چسب تعمیر مبل بادی اینتکس

چسب تعمیر مبل بادی اینتکس


قیمت : ۹۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی کودک اینتکس

مبل بادی کودک اینتکس


قیمت : ۴۵۰,۰۰۰   تومان


صندلی بادی دو رنگ بست وی

صندلی بادی دو رنگ بست وی


قیمت : ۸۹۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی تختخوابشو دو نفره با پمپ برقی

مبل بادی تختخوابشو دو نفره با پمپ برقی


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی کودک بست وی در سه طرح

مبل بادی کودک بست وی در سه طرح


قیمت : ۵۰۰,۰۰۰   تومان ۵۵۰,۰۰۰ تومان


صندلی بادی کودک نئونی

صندلی بادی کودک نئونی


قیمت : ۲۹۵,۰۰۰   تومان


مبل بادی هندسی بست وی

مبل بادی هندسی بست وی


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان ۷۰۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی طرح گل اینتکس

مبل بادی طرح گل اینتکس


قیمت : ۷۹۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی شیبدار اینتکس

مبل بادی شیبدار اینتکس


قیمت : ۱,۵۹۰,۰۰۰   تومان


مبل بادی شیشه ای اینتکس

مبل بادی شیشه ای اینتکس


قیمت : ۹۰۰,۰۰۰   تومان ۹۹۵,۰۰۰ تومان


مبل بادی ماساژور اینتایم

مبل بادی ماساژور اینتایم


قیمت : ۳,۲۰۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز 2

پمپ باد دستی اینتکس سایز 2


قیمت : ۳۴۰,۰۰۰   تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۲۱۰,۰۰۰   تومان