استخر بادی و مجموعه بازی شهر اژدها

طرح محصول به شکل از شکل چند اژدها بوده و این استخر بادی از چند اسباب بازی بادی تشکیل شده است. مجموعه بازی در اینتکس سایت با قیمتی ارزان به فروش رسیده تا والدین به راحتی بتوانند آن را برای فرزندشان تهیه کنند. دارای رنگ بندی شاد و متنوع بوده که از نظر هر کودکی جذاب است. استخر بادی شهر اژدها دارای فضای بازی و آبتنی وسیع میباشد. این محصول وسیله ای بسیار مهیج و سرگرم کننده برای کودکان کمتر از 6 سال است.


قیمت : ۳,۸۵۰,۰۰۰   تومان

کد کالا:  57135
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

جنس این محصول از pvc کاملا بهداشتی برای کوکان است. دریچه های هوای مجموعه استخر بادی اینتکس نیز دارای سوپاپ های برگشت هوای داخلی به خارج میباشند که کار آنها نگهداری بهتر باد داخلی است. محصول طراحی بیضی شکل داشته که در قسمت میانی دارای انحنا میباشد. در تمامی قسمت های بدنه این کالا از رنگ های شاد و زیبا استفاده شده است.

لوازم جانبی دارای یک استخر بادی کوچک در قسمت بالایی است و در قسمت پایینی، استخر بزرگتری دارد، یک سرسره این دو بخش را به یکدیگر متصل میکند، در قسمت فرود سرسره یک پَدِ محافظ ضربه گیر تعبیه شده است.همراه با مجموعه بازی فوق تعدادی توپ رنگی نرم و بدون لبه جهت سرگرمی و بازی کودکان قرار داده شده است، در قست بالای حوضچه بادی کوچک یک سرسره برای غلتاندن توپ های رنگی طراحی شده است، عروسک دایناسور که بالای استخر بادی به شکل قوسی شکل قرار دارد در صورت اتصال به شلنگ آب مانند فواره عمل میکند، یک عروسک اژدها در مجموعه بازی کودک اینتکس قرار دارد که یک حلقه در دست این عروسک بادی دیده میشود و کودکان میتوانند توپ ها را با نشانه گیری از این حلقه رد کنند، همچنین این مجموعه بازی بادی دارای درختچه در دو طرف است.

پمپ باد به همراه این مجموعه بازی کودک نبوده و قابلیت باد کردن با سایر پمپ های باد اینتکس را دارد. جهت انتخاب پمپ باد به قسمت پمپ ها در سایت مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

 بسته بندی پارک بادی اژدها اینتکس
بسته بندی:
بیشتر قسمت های بسته بندی مجموعه استخر بادی شهر اژدها اینتکس پس زمینه سفید داشته و به شکل ساده ای طراحی شده است. در بخش مرکزی بسته بندی تصویری بزرگ از کالا قرار گرفته و نشان دهنده ابعاد و فضای بزرگ آن برای استفاده چند کودک می باشد. همچنین آبشار محصول که بالای سرسره قرار گرفته کاملا مشخص می باشد. لوگوی شرکت اینتکس و ابعاد کالا نیز در همین بخش درج شده است. در قسمت کناری بسته بندی اطلاعات کاملی راجع به محصول موجود بوده که به زبان انگلیسی می باشد.

روش نصب و راه اندازی:
برای راه اندازی استخر بادی شهر اژدها آن را از جعبه کارتن به آرامی بیرون آورید. با توجه به اندازه ی اسباب بازی آن را در یک مکان مناسب پهن کنید، دقت کنید سطح زیر مجموعه بادی دارای سنگریزه و اشیاء تیز نباشد، چون ممکن است فشار هوا باعث آسیب رساندن این اشیاء به بدنه ی شهر بازی شود. دستگاه پمپ خود را در کنار خود آماده داشته باشید، توجه داشته باشید باد کردن این اسباب بازی نیازمند یک دستگاه پمپ مخصوص است. در ادامه دریچه هر کدام از بخش ها را پیدا کرده و با قرار دادن نازل های هم سایز هر دریچه روی پمپ باد کردن را شروع کنید، توجه کنید برای انتقال هوا بایستی نازل را تا اتنها فشار داده باشید، بهتر است برای شروع باد زدن از کف استخر بادی شروع کنید، وقتی کف را باد کردید استخر بادی شکلی بیضی به خود می گیرد، در قسمت میانی آن نیز انحنایی ایجاد می شود، دو استخر بادی بزرگ و کوچک نیز وجود دارد که توسط سرسره به یکدیگر متصل می شوند، پد محافظ ضربه گیر نیز در قسمت فرود سرسره قرار می گیرد، همچنین یک سرسره برای غلتاندن توپ ها و نیز یک عروسک دایناسور قوسی شکل وجود دارد که با اتصال شلنگ آب به آن حالت فواره ای می گیرد، هر کدام از این بخش ها دریچه ی مجزایی دارد که باید مرحله به مرحله دستگاه پمپ را به آن ها وصل کنید، عروسک بادی اژدها و سایر لوازم جانبی استخر بادی از جمله توپ ها خارج از استخر قرار می گیرند.این ها را نیز می توانید با همان پمپ باد مخصوص اینتکس باد کنید. در راه اندازی توجه کنید که هر قسمت را بیشتر از ظرفیت فضایی شان از هوا پر نکنید، سفت شدن سطح استخر بادی ضریب مقاومت آن را در برابر فشار و ضربات کودکان ضعیف می کند، برای جلوگیری از این اتفاق حین باد کردن هر قسمت کمی با دست به سطح آن فشار بیاورید تا از میزان انعطاف آن مطمئن شوید. پس از پایان نصب مجموعه شهر اژدها با پر کردن فضای آن با توپ، می توانید از آن هم به عنوان استخر آبی و هم استخر توپی بهره برداری کنید.

روش جمع آوری:
بر خلاف مراحل راه اندازی که کاملا طولانی و انرژی بر است، شما می توانید به سادگی و در مدت زمان کوتاهی مجموعه بادی کودک اینتکس را جمع کنید. تنها لازم است که دریچه های باد قرار گرفته روی بدنه را باز کرده و مدتی صبر کنید تا هوای داخل آن به طور کامل تخلیه شود. اکنون می توانید محصول را جمع کرده و داخل بسته بندی قرار دهید تا فضای زیادی را اشغال نکند.

راهنماي محصول

سایر لینک های زیر در رابطه با خرید استخر بادی مناسب شما میباشد، لطفا مطالعه بفرمایید:

برچسب ها

نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۳,۸۵۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  57135    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
استخر بادی پنجره ای بست وی

استخر بادی پنجره ای بست وی


قیمت : ۲,۱۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی دایره خانواده صندلی دار

استخر بادی دایره خانواده صندلی دار


قیمت : ۲,۸۹۵,۰۰۰   تومان ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی کودک بست وی

استخر بادی کودک بست وی


قیمت : ۴۲۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی پارک رنگین کمان اینتکس

استخر بادی پارک رنگین کمان اینتکس


قیمت : ۳,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی صندلی دار صدفی

استخر بادی صندلی دار صدفی


قیمت : ۲,۱۰۰,۰۰۰   تومان


پارک استخر بادی دایناسور اینتکس

پارک استخر بادی دایناسور اینتکس


قیمت : ۳,۱۸۰,۰۰۰   تومان


استخر بادی مستطیل بست وی

استخر بادی مستطیل بست وی


قیمت : ۷۵۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی پارک کودک مزرعه

استخر بادی پارک کودک مزرعه


قیمت : ۱,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی اسب آبی

استخر بادی اسب آبی


قیمت : ۱,۴۵۰,۰۰۰   تومان


استخر بادی پارک دایناسور اینتکس

استخر بادی پارک دایناسور اینتکس


قیمت : ۲,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان


پارک استخر بادی فانوس دریایی اینتکس

پارک استخر بادی فانوس دریایی اینتکس


قیمت : ۲,۹۳۰,۰۰۰   تومان ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی خانوادگی مستطیل آکواریومی

استخر بادی خانوادگی مستطیل آکواریومی


قیمت : ۲,۶۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز 4

پمپ باد دستی اینتکس سایز 4


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان


پمپ باد برقی اینتکس

پمپ باد برقی اینتکس


موجود نمی باشد