کاناپه بادی تخت خوابشو یکنفره مخمل جیر

کاناپه یکنفره Inflatable Sofa Best Way Black 'X1 67277
از مزیت این کاناپه بادی میتوانیم به رنگ مشکی زیر و روی آن اشاره کنیم که این خود باعث چرک تاب شدن میشود و این سطح قابلیت شستشو با آب و کف را دارد، قیمت این محصول با توجه به توضیحات و مشخصاتش بسیار مناسب است و در حدود یک سوم محصولات چوبی و فلزی است که در ضمن مدرن بوده و جلوه ای خاص به منزل شما خواهد داد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  67277
برند:  bestway -بست وی

توضیحات

جنس رویه این محصول از یک نوع PVC با ضخامت و یک لایه جیر ساخته شده است، کاناپه بادی تخت خوابشو دارای لطافت و نرمی خاصی است که مانع از تعریق بدن هنگام استراحت و خواب می گردد. دور و کف این محصول را از PVC می سازند که در واقع یک پلاستیک فشرده است و از استحکام بالایی برخوردار است و قابلیت شستشو نیز دارد.

ساختار داخلی با قابلیت تخت خوابشو و رنگ مشکی است که استراحت و خواب با کیفیتی برای شما رقم میزند، این محصول دارای دریچه های بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر می شود.

طراحی کالا مخصوص یک نفر است و تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارد از این رو برای افرادی که از وزن بالایی برخوردارند یک گزینه ایده آل است. ارتفاع نشیمنگاه کاناپه بادی بست وی در حالت مبل تقریبا به 45 سانتی متر میرسد در حالی که ارتفاع به حالت تختخوابشو تقریبا 22 سانتی متر است.

 پمپ باد در پک این کاناپه بادی تختخواب شو وجود ندارد ولی می توانید آن با سایر پمپ ها باد نمایید. شرکت بست وی و اینتکس دو کمپانی معتبر و معروفی هستند که پمپ های با کیفتی را تولید و به بازار عرضه می کنند برای خرید پمپ های اورجینال با قیمت مناسب می توانید به به دسته بندی مربوطه در سایت اینتکس مراجعه کنید و با آسودگی خاطر بیشتری پمپ مناسب کاناپه خود را انتخاب و خریداری نمایید.

لوازم جانبی شامل برچسب تعمیرات است که در مواقع اضطراری برای ممانعت از خروج هوا در محل آسیب دیده می توانید از آن بهره بگیرید. در صورتی که ابعاد ناحیه ای از کاناپه بادی که دچار آسیب شده زیاد و قادر به تعمیر آن نباشید می توانید از تعمیرکاران با تجربه و ماهر نمایندگی اینتکس کمک بگیرید تا مشکل به وجود آمده را در کسری از زمان رفع نمایند.

نقد و بررسی

بسته بندی:
موارد مهمی روی جعبه کلیه محصولات بادی وجود داشته و به هر کدام از آنها اشاره می کنیم. در بخش جلویی بسته بندی دو تصویر از محصول قرار گرفته که یکی حالت کاناپه بادی و دیگری در حالت تخت خوابشو بوده و فردی در حال استفاده از آن می باشد. همچنین تصویری کوچک از کالا نیز در قسمت پایین گذاشته شده و برند تجاری شرکت بست وی نیز با رنگ آبی درج شده است. در بخش کناری بسته بندی نیز اطلاعات کاملی درباره محصول به چندین زبان دنیا نوشته شده است.

روش باد و خالی کردن:
اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که یک پمپ باد برای محصول تهیه کرده به دلیل اینکه داخل بسته بندی آن موجود نیست. سپس کاناپه بادی یک نفره را روی زمین قرار دهید. برای باد کردن نیاز است که دریچه مخصوص قرار گرفته روی بدنه را باز کرده تا بتوانید پمپ را به آن متصل کنید. اگر پمپ شما دستی است باید با فشار دست قسمت های داخلی را تکمیل کرده و در صورتی که پمپ برقی باشد به مراتب کار شما راحت تر می باشد. این کار را تا زمانی انجام دهید که محصول کاملا از باد پر شده و ایده آل برای استفاده باشد. جهت خالی کردن باید دریچه قرار گرفته روی بدنه را باز کرده تا امکان خروج هوای داخل فراهم شود. سپس مدتی صبر کرده تا باد بدنه تخلیه شود و کاناپه بادی را تا زده تا به راحتی داخل بسته بندی قرار گیرد.

روش تبدیل حالات کاناپه:
 برای تبدیل کردن این محصول به حالت کاناپه بادی کافیست قسمت زیر پایه این کالا را که با یک تکه پی وی سی به قسمت نشینمنگاه متصل شده است تا کرده و زیر بگذارید، و در ضمن اگر نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر جهت خواب یا استراحت روی این محصول شد می توان قسمت پشتی آن را خالی کرد تا این فضا ایجاد شود. دو دسته جهت استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که درواقع این دو عرض محصول را کوچک می کنند و اگر برای خوابیدن نیاز به جای بیشتری شود می توان قسمت دسته ها را زیر پاهایتان قرار داد. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید آن را رو به پشت انداخته که با این کار نیز می توان کاناپه بادی تخت خوابشو را با سه حالت استفاده کرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  67277    
برند:  bestway -بست وی
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره با پمپ برقی


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۲,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ

کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ


قیمت : ۲,۶۹۰,۰۰۰   تومان


کوسن بادی جیر اینتکس

کوسن بادی جیر اینتکس


قیمت : ۱۲۰,۰۰۰   تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس

کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس


قیمت : ۱,۶۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره با پمپ

کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره با پمپ


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل