تشک بادی دو نفره طبی با پمپ و بالش

مشکل جابه جایی و حجم بالای تشک های الیاف دار را با خرید تشک های بادی حل کنید، محصولاتی بسیار ارزان قیمت و به صرفه از کمپانی های معروف دنیا بوده که در زمانی بسیار کم قابل نصب و راه اندازی میباشند، استفاده از این کالا ها در چادر های مسافرتی و منازل و دفاتر کار پیشنهاد میگردد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  21470
برند:  jilong-جیلونگ

توضیحات

جنس بدنه این تشک بادی از پلاستیک فشرده شده یا PVC است در حالی که رویه آن را از جنس جیر می سازند که ضد تعریق بوده و مقاوم تر در برابر خرابی ها است. دریچه باد این محصول پیچی بزرگ است که یک سوپاپ برگشت هوا نیز دارد که باعث مقاومت تشک در برابر خروج هوای داخلی میگردد.

ساختار داخلی آن از نوع کامفورت و خوشخواب است هنگام ورود باد به این محصول سطوح دایره ای شکلی که از بالا به پایین در تمامی قسمت ها پراکنده هستند باد را بین خود تقسیم می¬کنند و باعث می شود تا سطح روی این تشک بادی سفت تر از تشک های معمولی شود در ضمن این محفظه های دایره ای شکل به خواب روی این کالا کمک کرده و با تنظیم باد بین لایه های مختلف خود فشار های مختلفی را با استفاده از وزن هر قسمت از بدن فرد فراهم کرده و موجب می شود تا کیفیت خواب بهتر شود.

لوازم جانبی که شرکت جیلونگ در پک این تشک بادی قرار داده است شامل یک پمپ دستی دوبل است که سبب می شود مشتری متحمل پرداخت هزینه اضافی نگردد. این پمپ نیازی به برق ندارد از این رو، در هر جایی که  فرد تمایل داشته باشد می تواند با بهره گیری از این پمپ  تشک خود را باد و از آن استفاده نماید.

نقد و بررسی

تشک بادی دو نفره jilong 
بسته بندی:
جهت نگهداری تشک بادی دو نفره طبی جیلونگ از دو درب قسمت بالا و پایین کارتن بسته بندی استفاده شده است، درب بالا دارای دستگیره حمل بوده که جا به جایی محصول را آسان کرده است، روی درب پایین کد محصول به شکل #21470 بالای شماره بارکد چاپ شده است، قسمت رویه جعبه کارتن عکس بزرگ محصول چاپ شده که زیر آن تصویر پمپ باد و بالش بادی قرار دارد که به عنوان امکانات جانبی محصول درج شده است، کنار عکس تشک اندازه ی ابعاد به همراه آیکون ظرفیت استفاده گذاشته شده که زیر این قسمت نوشته Jilong قرار گرفته است، نوشته ی RELAX به همراه علامت اختصاصی آن در سمت راست صفحه کارتن بسته بندی وجود دارد، کناره های کارتن چند سطر نوشته به چشم می خورد که درباره ی هشدار های نگهداری و نحوه استفاده تشک بادی طبی چاپ شده است.

تشک بادی دو نفره 21470 
نحوه باد و خالی کردن:
برای باد کردن تشک های بادی دو نفره باید نازل بزرگ پمپ باد را بعد از باز کردن سوپاپ دریچه بداخل آن فشار داده و باد را بداخل محصول فرستاد، نکته مهم در این قسمت وجود دارد که باید محصول را به اندازه ای باد کرد تا بافت های داخلی آسیب نبینند چراکه پمپ باد دستی توان مکانیکی داشته و خریدار میتواند بیش از حد این عمل را انجام دهد، حجم باد داخل را میتوان با فشار دست بر سطح تشک براحتی سنجید و تا جایی به باد زدن ادامه داد که براحتی انعطاف دیده شود، بیش از حد باد زدن کمکی به سفت شدن سطح رویه کمکی نمیکند و بعد از اینکه وزن شخص روی محصول قرار گیرد فشار وزن به سطح باعث سِفت تر شدن لایه ها شده و مستحکم تر میشود. پُر شدن بالش های بادی آن نیز با استفاده از نازل کوچک پمپ انجام میگیرد، به اینصورت که نازل را بداخل سوپاپ پستونکی کرده و با استفاده از نیروی دست پمپ را به بالا و پایین فشار میدهیم، بدلیل داشتن حجم کم بالش ها را میتوان با استفاده از دهان نیز باد کرد، بعد از باد شدن دریچه پستونکی را  توسط درپوش محکم ببندید تا کیپ شود و هوا به بیرون راه پیدا نکند. برای خالی کردن باد این تشک بادی کافیست دریچه بادی این محصول را از قسمت انتهایی که روی بدنه نصب است بر خلاف حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا هوای داخلی تشک براحتی خارج شود. 

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  21470    
برند:  jilong-جیلونگ
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک بادی خودرو با پمپ برقی

تشک بادی خودرو با پمپ برقی


قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی رنگی نوجوان

تشک بادی رنگی نوجوان


قیمت : ۵۸۵,۰۰۰   تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی ماشین L90

تشک بادی ماشین L90


قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی ماشین نخودی

تشک بادی ماشین نخودی


قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی ماشین دنا

تشک بادی ماشین دنا


قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰   تومان


تشک بادی یک نفره لوکس

تشک بادی یک نفره لوکس


قیمت : ۱,۱۳۰,۰۰۰   تومان


بالش بادی اسپایدر من

بالش بادی اسپایدر من


قیمت : ۸۰,۰۰۰   تومان ۹۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی چند کاره یکنفره

تشک بادی چند کاره یکنفره


قیمت : ۱,۶۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی ماشین نارنجی

تشک بادی ماشین نارنجی


قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰   تومان


بالش گردنی بادی جیر بست وی

بالش گردنی بادی جیر بست وی


قیمت : ۹۵,۰۰۰   تومان


تشک بادی دو نفره intex کامل

تشک بادی دو نفره intex کامل


قیمت : ۲,۰۲۵,۰۰۰   تومان


تشک بادی تعویض نوزاد

تشک بادی تعویض نوزاد


قیمت : ۸۹۵,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل