چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره دو پوش بلند

چادر اتوماتیک 10 نفره شاتل Automatic Tent Shuttle Double Roof Plus 250.2 
ظرفیت نشسته این محصول ده نفره و خوابیده آن 5 نفر است. در حال حاضر چادر های مسافرتی اتوماتیک گزینه مناسب و پیشنهادی به کسانی است که نیاز به نصب و راه اندازی یک محصول مقاوم در برابر نفوذ آب و در عین حال سریع دارند میباشد. پوش دوم این چادر نیز برای زمستان کاربرد زیادی دارد، شاتل یک کمپانی قدرتمند امریکایی است و در حال حاضر تمامی محصولات خود را تحت لیسانس امریکا و در کشور چین تولید کرده و به بازار های جهانی عرضه میکند.


موجود نمی باشد

کد کالا:  sh.250.2
برند:  other

توضیحات

جنس بدنه چادر مسافرتی شاتل از پلی استر ضخیم است که داخل آن از موادی استفاده شده که خاصیت ضد آب به آن داده است. رنگ اصلی بدنه آبی است اما محدوده اطراف پنجره ها سفید رنگ و به اندازه نوار باریکی نزدیک به کف، زرد رنگ می باشد. آرم SHUTTLE در یک قسمت از بدنه به رنگ سفید چاپ شده است.

ساختار محصول از نوع اتوماتیک است. در بالاترین ارتفاع عصاهای چادر مسافرتی شاتل به یک محور کوتاه و مخصوص وصل می شوند و یک اسکلت چتری را شکل می دهند عصاها طولی در حدود 160 سانتی متر دارند و هنگام باز شدن بصورت چتری مساحتی به ابعاد 250 در 250 سانتی متر را تشکیل می دهند در واقع این ابعادِ چادر می باشد. این محصول  ظرفیت 10 نفر به صورت نشسته و یا 5 نفر به صورت خوابیده را دارد.

لوازم جانبی چادر مسافرتی اتوماتیک شامل یک پوش پارچه ای و مخصوص است که برای اتصال به بدنه اصلی دارای بندهای در قسمت های مختلفش است که با بهره گیری از آن می توان مقاومت در برابر نفوذ آب و قطرات باران را دو چندان نمود. بسته بندی این محصول به صورت یک کیف دستی می باشد که چادر را به صورت جمع شده به همراه لوازم جانبی اش (میخ نگه دارنده، پوش دوم و طناب) نگه داری می کند.

نقد و بررسی

بسته بندی:
برای نگهداری چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره شاتل یک کیف دسته دار مستطیلی تعبیه شده است، لبه های کیف به خوبی دوخته شده و در برابر وزن محصول مقاوم می باشد، همینطور دسته های پارچه تا پایین کیف کشیده شده که هنگام جا به جایی فشار وزن را به خوبی دفع کرده و مانع از جمع شدگی کیف می شود، امکان باز و بسته کردن کیف به وسیله ی زیپ ضخیمی که روی بدنه دوخته شده صورت می گیرد، داخل کیف یک کارتن معمولی وجود دارد که درب های آن توسط چسب بسته شده اند، چادر مسافرتی به صورت حلقه شده داخل کارتن قرار گرفته است، روی بدنه یک تکه کاغذ وجود دارد که توسط صفحه ی پلاستیکی محافظت شده است، اطلاعات
محصول از جمله مدل، کارخانه ی سازنده و نکات نگهداری و استفاده به صورت رنگی روی این کاغذ چاپ شده است.

جمع بندی:
به چادرهایی اتوماتیک گفته میشود که عملکردی شبیه به یک چتر برای باز شدن دارند، این نوع چادر های مسافرتی محصول شرکت شاتل بوده و از چهار طرف بازوهای برای نگهداری از این محصول و شکل دادن به بدنه آن دارد، وقتی این سازه ها شکل خود را گرفت روی قسمت بالایی آن که یک دایره پلاستیکی بسیار مستحکم دارد با یک فشار کوچک دست کل سازه را روی زمین شکل داد، بعد از این کار یک سازه عصایی سه تکه روی سقف قرار میگیرد و یک پوش ضد آب روی آن کشیده میشود که باعث میشود آب بداخل این کالا نفوذ نکند البته باید گفت که این قسمت مختص باران است و در هوای آفتابی نیازی به این نصب نمیباشد. تمام زمان باز و بسته شدن این کالا از یک دقیقه کمتر است، برای محافظت این چادر مسافرتی در برابر باد میتوان پایه های این محصول را توسط میخ و طنب نگهدارنده به زمین متصل کرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

حمید رضا منصوری :
واقعا که چقدر راحت باز و بسته میشه

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  sh.250.2    
برند:  other
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
چادر مسافرتی سایباندار خارجی ارزان

چادر مسافرتی سایباندار خارجی ارزان


قیمت : ۳,۳۵۰,۰۰۰   تومان


پوش ضد آب چادر مسافرتی کیت

پوش ضد آب چادر مسافرتی کیت


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان


چادر مسافرتی فنری 8 نفره برنو

چادر مسافرتی فنری 8 نفره برنو


قیمت : ۱,۴۹۰,۰۰۰   تومان


پشه بند مسافرتی 4 نفره

پشه بند مسافرتی 4 نفره


قیمت : ۷۳۰,۰۰۰   تومان


چادر سفر فنری 6 نفره برنو

چادر سفر فنری 6 نفره برنو


قیمت : ۱,۳۴۵,۰۰۰   تومان


چادر مسافرتی فنری 8 نفره نقره

چادر مسافرتی فنری 8 نفره نقره


قیمت : ۱,۴۸۵,۰۰۰   تومان


چادر مسافرتی فنری 4 نفره سامسونگ

چادر مسافرتی فنری 4 نفره سامسونگ


قیمت : ۱,۱۳۰,۰۰۰   تومان


چادر مسافرتی فنری 6 نفره نقره

چادر مسافرتی فنری 6 نفره نقره


قیمت : ۱,۳۴۵,۰۰۰   تومانچادر مسافرتی دو نفره کمپ

چادر مسافرتی دو نفره کمپ


قیمت : ۲,۵۸۰,۰۰۰   تومان


چادر مسافرتی فنری 12 نفره آکسفورد

چادر مسافرتی فنری 12 نفره آکسفورد


قیمت : ۱,۶۸۰,۰۰۰   تومان


چادر مسافرتی دو نفره (خوابیده)

چادر مسافرتی دو نفره (خوابیده)


قیمت : ۱,۹۲۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل