استخر پرتابل پیش ساخته فریمی 457 کامل

استخر اینتکس Intex Frame Pool' Set 4.57m*91cm
استخر های نمایندگی اینتکس از نوع پرتابل بوده و براحتی قابل حمل و نقل میباشند. این استخر نیز با ارتفاع کوتاه تر در مقایسه با ارتفاع 122 سانتی متری خود محصولی مناسب برای استفاده با حجم آب کمتر است. از این استخر ها میتوان برای هرگونه مصارفی استفاده کرده و با قیمت بسیار پایین تر از ساخت یک استخر بتونی آنرا تهیه کرد، استخر پرتابل را نیز همانند استخر های دیگر در یک سطح صاف و بدون شیب نصب کرد، البته که منظور از بدون شیب بودن این نیست که هیچ نوع شیبی حتی برای هدایت آب استخر به سمت چاه نداشته باشد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  28232
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

 جنس بدنه استخر پرتابل اینتکس از PVC با الیاف پلیستری است. رنگ این محصول آبی و ارتفاع آن کوتاه تر از مدل های مشابه است. این استخر براحتی توسط پایه های فلزی با قطر 4 سانتی متری ای که دارد قابل نصب است. پایه های این کالا پرتابل که دور تا دور آن با فواصل مساوی تقسیم بندی شده اند از سه قسمت مختلف به بدنه متصل میشوند که البته خود پایه ها نیز بصورت عمود روی سطح زمین توسط یه پایه مشکی رنگ اتصال دارند. کل استخر پیش ساخته و پایه ها در مدت 30 دقیقه قابل نصب بوده و آماده آبگیری میباشند.

پمپ تصفیه آب از نوع کاغذی یک تکه و در مقابل آب کاملا مقاوم است و دارای محافظ جریان برق میباشد. یک فیلتر کاغذی به شکل استوانه ای بعد از باز کردن درپوش بالای پمپ دیده میشود که بعد چند بار استفاده، این کاغذ میبایست تعویض شود. یک پیچ در قسمت بالایی جهت هواگیری دارد.این پمپ توسط دو شلنگ به بدنه استخر با درپوش و بست مخصوص متصل است.

نربان کالا از نوع فلزی و پایه های آن پلاستیکی میباشد که تا 110 کیلوگرم را میتواند تحمل کند همچنین این محصول دو طرفه بوده که قابلیت ورود و خروج را مهیا کرده است. وزن استخر پیش ساخته سبک بوده و زمانی که از آن استفاده نمیکنید، میتوانید براحتی آن را بردارید و یا مکان آن را عوض کنید.

لوازم جانبی استخر پیش ساخته شامل برگه برچسب تعمیرات، دفترچه راهنمای نصب به همراه DVD آموزشی، شن تصفیه رایگان میباشد. همچنین دارای زیرانداز و یک روکش جهت جلوگیری از ورود حشرات، گرد و غبار است. یک رابط نیز برای تخلیه و آبیاری در قسمت پایین استخر تعبیه شده است.

نقد و بررسی

محل مناسب نصب:
محل قرار گیری استخر پرتابل فریمی باید هموار و یکدست باشد، چنانچه مکان مورد نظر شیب کمی به اندازه ی شیبی که در سطح حمام در نظر می گیرند دارد مشکل ساز نخواهد بود ولی اگر شیب تند باشد ناچارید با استفاده از کفپوش فوم یا ماسه بادی آن را هم سطح کنید، سطح شیبدار هنگام راه اندازی استخر تعادل آن را برهم می زند. همچنین مکان نصب استخر پیش ساخته باید به مراتب بزرگ تر از از مساحت استخر باشد، این اختلاف مساحت باید حداقل در حدود 30 الی 40 سانتی متر باشد تا امکان باز کردن بیشتر پایه ها را در نتیجه افزایش فضای داخلی استخر به شما بدهد. با رعایت موارد فوق می توانید مراحل نصب را آغاز کنید.

روش نصب استخر:
بعد از آماده کردن فضای مورد نیاز استخر اینتکس را از کارتن خارج کنید و روی سطح زمین پهن کنید، دقت کنید از قبل سطح محل را به خوبی پاک کرده باشید، هر گونه اشیاء تیز و برنده ممکن است حین راه اندازی استخر به بدنه ی آن آسیب بزند. در مرحله ی بعد با مراجعه به دفترچه یا دی وی دی آموزشی نصب فریم ها را همانطور که ملاحظه می کنید داخل لبه های دور استخر پیش ساخته قرار دهید و بعد میله های نگهدارنده را با عبور دادن از بدنه به فریم ها متصل کنید تا حالت عمود بگیرند، با تمام شدن این مرحله سازه استخر شکل گرفته و آماده آبگیری می باشد.

روش آبگیری استخر:
شلنگ آب را از بالا وارد استخر پیش ساخته کنید و آب را به اندازه ی دو بند انگشت باز نگه دارید. سپس با کشیدن سطح استخر اقدام به صاف کردن چروک های پیش آمده کنید. بعد از انجام این مرحله آب را به طور کامل باز بگذارید تا محفظه پر از آب شود، حین بالا آمدن سطح آب میله های عمود ممکن است خم شوند و بدنه به بیرون متمایل شود، این حالت امری طبیعی است و با کامل شدن آبگیری از بین خواهد رفت. در پایان میله ها را به طرف بیرون بکشید تا استخر شکل بهتری بگیرد.

بسته بندی استخر پیش ساخته فریمی
بسته بندی:
روی صفحه ی کناری جعبه ی استخر پرتابل پیش ساخته مطالبی به 12 زبان دنیا چاپ شده است، این مطالب محتوایی جدا گانه داشته و به چهار قسمت تقسیم شده است، هر قسمت شامل توضیحات و اطلاعات یکی از وسیله های جانبی محصول می باشد که با تصویر مشخص شده است، این لوازم شامل پمپ تصفیه، زیر انداز، روکش سقفی و نردبان می باشد، مراحل راه اندازی استخر فریمی 457 کامل با سه عکس روی قسمت جلویی کارتن مشخص شده است، تصویر استخر ذکر شده کمی پایین تر قرار گرفته که چند نفر داخل آن مشغول شنا می باشند، اندازه ی ارتفاع، طول و عرض محصول با فونت آبی پایین تصویر درج شده است، عکس لوازم جانبی به صورت رنگی پایین صفحه قرار گرفته اند، توضیحات مربوط به امکانات محصول پایین آن نوشته شده است، معرفی کارخانه در انتهای کارتن در چند سطر چاپ شده است، بارکد کالا به همراه علامت استاندارد کیفی استخر فریمی اینتکس در گوشه صفحه گنجانده شده اند، جعبه ی بسته بندی دو درب داشته که یکی در بالا و دیگری در پایین می باشد که هر دو با چسب بسته شده اند.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  28232    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
استخر پیش ساخته دایره 610 سانتی با لوازم کامل

استخر پیش ساخته دایره 610 سانتی با لوازم کامل


قیمت : ۴۹,۸۰۰,۰۰۰   تومان ۵۳,۰۰۰,۰۰۰ توماناستخر پیش ساخته فریمی 244 سانتیمتری اینتکس

استخر پیش ساخته فریمی 244 سانتیمتری اینتکس


قیمت : ۳,۷۸۰,۰۰۰   تومان ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان


استخر پیش ساخته 7.32 اینتکس با لوازم حرفه ای

استخر پیش ساخته 7.32 اینتکس با لوازم حرفه ای


قیمت : ۸۹,۲۰۰,۰۰۰   تومان ۹۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


استخر پیش ساخته 4 متری بلند اینتکس با لوازم کامل

استخر پیش ساخته 4 متری بلند اینتکس با لوازم کامل


قیمت : ۳۴,۱۰۰,۰۰۰   تومان ۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


استخر پیش ساخته اینتکس 366 سانتیمتر دایره ای

استخر پیش ساخته اینتکس 366 سانتیمتر دایره ای


قیمت : ۸,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
استخر پیش ساخته دایره 549 سانتی با لوازم کامل

استخر پیش ساخته دایره 549 سانتی با لوازم کامل


قیمت : ۴۱,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان


استخر پیش ساخته 4.88 اینتکس با لوازم کامل

استخر پیش ساخته 4.88 اینتکس با لوازم کامل


قیمت : ۳۴,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۳۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان


استخر پیش ساخته پرتابل 5.50 متری با لوازم حرفه ای

استخر پیش ساخته پرتابل 5.50 متری با لوازم حرفه ای


قیمت : ۶۲,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۶۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان


استخر متحرک پیش ساخته اینتکس 220 سانتی

استخر متحرک پیش ساخته اینتکس 220 سانتی


قیمت : ۵,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
گرمکن آب استخر اینتکس

گرمکن آب استخر اینتکس


قیمت : ۵,۵۰۰,۰۰۰   تومان


جارو استخری اینتکس

جارو استخری اینتکس


قیمت : ۱,۳۰۰,۰۰۰   تومان


قرص کلر دانه دار

قرص کلر دانه دار


قیمت : ۵۵۰,۰۰۰   تومان


سبد قرص کلر بزرگ اینتکس

سبد قرص کلر بزرگ اینتکس


قیمت : ۳۵۰,۰۰۰   تومان


سبد قرص کلر کوچک

سبد قرص کلر کوچک


قیمت : ۲۹۰,۰۰۰   تومان


فیلتر تصفیه آب استخر A

فیلتر تصفیه آب استخر A


قیمت : ۲۴۰,۰۰۰   تومان ۲۷۰,۰۰۰ تومانلامپ LED شناور روی آب

لامپ LED شناور روی آب


موجود نمی باشد


سبد قرص کلر بزرگ

سبد قرص کلر بزرگ


موجود نمی باشد


قرص کلر

قرص کلر


موجود نمی باشدلامپ استخر مگنتی

لامپ استخر مگنتی


موجود نمی باشد