تشک بادی طبی دو نفره

همیشه ضرورت داشتن یک تشک بادی دو نفره در منازل احساس میشود، چرا که امکان دارد در هر لحظه مهمان داشته و یا عازم سفر شوید، در همچین مواقعی داشتن یک محصول که بتوان براحتی آن را استفاده کرد احساس میگردد و شاید بهترین حسن تشک بادی در حجم کم این کالاست که در هر فضایی قابل نگهداری است، این محصول میتواند یک وسیله خواب مدرن جهت استفاده در هر مکانی که نیاز به استراحت احساس شود بوده و پرتابل و ارزان است.


موجود نمی باشد

کد کالا:  20256
برند:  jilong-جیلونگ

توضیحات

جنس دور و کف تشک بادی را از pvc می سازند که از ویژگی های آن  دوام و انعطاف پذیری بالا است. برای این که لطافت و نرمی تشک را افزایش دهند برای ساخت رویه آن از جیر بهره می گیرند. عرض این محصول در حدود 5/1 متر است و تحمل وزن تا 250 کیلوگرم را دارد.    

ساختار داخلی این محصول کامفورت خوشخواب است، نحوه باد شدن یک محصول کامفورت بدین صورت است که هنگام ورود باد به این تشک بادی سطوح استوانه ای شکل که از بالا به پایین در تمامی قسمت دیده می شود باد را بین خود تقسیم کرده و باعث می شود تا سطح روی این محصول سفت تر و طبی تر از تشک های ساده موازی شود درضمن کمک بعدی این محفظه های استوانه ای شکل به خواب روی این کالا است که با تنظیم کردن باد بین لایه های مختلف خود فشار مختلفی را با استفاده از وزن هر قسمت از بدن فرد روی خود فراهم نموده و موجب می شود تا کیفیت خواب بهتر باشد. دریچه باد این محصول از نوع پیچی بزرگ بوده که از همین قسمت نیز قابل تخلیه است و با سایر پمپ های نمایندگی اینتکس باد می گردد.

لوازم جانبی این محصول شامل یک برچسب است که از آن می توانید برای رفع نشتی های احتمالی تشک بادی بهره بگیرید. پمپ باد ندارد، نکته ای که هنگام خرید پمپ باید در نظر بگیرید دسترسی یا عدم دسترسی به برق است؛ اگر به برق دسترسی ندارید می توانید پمپ دستی و یا پدل خریداری نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
درب های نگهدارنده جعبه کارتن تشک بادی طبی دو نفره با چسب در کنار ها بسته شده اند، برای خارج کردن محصول می توانید از این دو قسمت استفاده نمایید، قسمت پایین و بالای کارتن بسته بندی سبز رنگ بوده و دارای نوشته هایی درباره ی محصول و کارخانه ی سازنده می باشد، در قسمت پایین بارکد به همراه نشان استاندارد دیده می شود، قسمت رویه تصویر تشک طبی دیده می شود که بک گراند آن فردی را در حال استراحت نشان می دهد، نشان کارخانه ی سازنده به همراه نوشته ی RELAX در کنار عکس دیده می شود، همینطور کمی پایین تر اندازه ی ابعاد به همراه علامت ظرفیت دو نفره تشک بادی جیلانگ در داخل جدولی درج شده است، زیر این جدول نام کارخانه ی سازنده به صورت JILONG نوشته شده است، توضیحات مختصر به همراه علامت زمان سنج در پایین سمت راست صفحه قابل مشاهده می باشد.

تشک بادی طبی آبی جیلانگ 
نحوه باد کردن:
برای راه اندازی تشک های بادی طبی کافیست آن را بر روی محیطی صاف و بدون اشیای تیز پهن کرده، نازل پمپ بادی را که از قبل تهیه کرده اید به دریچه ورودی هوا متصل کرده و سپس اقدام به باد زدن آن ها کنید. باد زدن توسط پمپ را تا زمانی ادامه دهید که به صورت کامل شکل گرفته باشد. برای اینکار میتوانید از دست خود نیز کمک بگیرید و مقدار دلخواه باد داخل محصول را اندازه بگیرید، در نظر داشته باشید حد مطلوب باد شدن تشک های دو نفره تا جایی است که قابل انعطاف باشد، یعنی با فشار دست بازی داشته باشند.

تشک بادی طبی دو نفر ظرفیت
نحوه خالی کردن باد:
برای جمع آوری تشک بادی دو نفره ابتدا باید باد داخل آن را خالی کنیم، برای این منظور دریچه پیچ شونده هوا که در انتهای محصول تعبیه شده است را در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخانده تا باد از داخل آن خالی شود.

راهنمای انتخاب پمپ باد:
تشک بادی طبی با پمپ دستی اینتکس و بست وی شامل کد های 68612/ 62002/ 62003/68605/ 68615/ 68614 (مناسب منزل، چادر مسافرتی و کمپ) پمپ های پدالی اینتکس شامل کد های 69610/ 69611 (مناسب منزل، کمپ، چادر مسافرتی)، پمپ های برقی اینتکس و بست وی شامل کد های 66620/ 66624/ 62056 (مناسب منزل و ویلا)، پمپ های چند کاره اینتکس شامل کد های 66632/ 68609 (همه جا قابل استفاده با برق میباشند)، پمپ های فندکی یا اتومبیل شامل کد های 68638/ 66626/ 62009/ 66622 (قابل استفاده در کمپ ها، چادر مسافرتی)

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  20256    
برند:  jilong-جیلونگ
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک بادی دو نفره (گرد) دایره ای اینتکس

تشک بادی دو نفره (گرد) دایره ای اینتکس


قیمت : ۲,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی چند کاره یکنفره

تشک بادی چند کاره یکنفره


قیمت : ۱,۴۷۵,۰۰۰   تومان ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی چند کاره دو نفره با پمپ برقی

تشک بادی چند کاره دو نفره با پمپ برقی


قیمت : ۲,۳۸۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی رنگی نوجوان

تشک بادی رنگی نوجوان


قیمت : ۵۳۰,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی کمپینگ تاشو یک نفره

تشک بادی کمپینگ تاشو یک نفره


قیمت : ۴۷۰,۰۰۰   تومان ۵۰۰,۰۰۰ تومان


بالش گردنی بادی جیر بست وی

بالش گردنی بادی جیر بست وی


قیمت : ۷۵,۰۰۰   تومان ۸۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی یک نفره عرض 76 اینتکس

تشک بادی یک نفره عرض 76 اینتکس


قیمت : ۵۳۰,۰۰۰   تومان ۵۸۰,۰۰۰ تومان


بالش بادی اسپایدر من

بالش بادی اسپایدر من


قیمت : ۸۰,۰۰۰   تومان ۹۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۱۳۰,۰۰۰   تومان ۱۳۵,۰۰۰ تومانبالش بادی طبی اینتکس

بالش بادی طبی اینتکس


موجود نمی باشد


بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


موجود نمی باشد


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


موجود نمی باشد