تشک مواج ساده

مورد مصرف تشک های مواج زنبوری بیشتر منازل و محل های استفاده ای است که بیمار برای مدت زمان کوتاهی نیاز به رفع کسالت داشته و سریع تر بهبود پیدا میکند، این محصولات ساخت کشور چین میباشند و قیمت ارزان تری نسبت به مدل های کره ای دارند، به یاد داشته باشید قبل از خرید تشک های بیمار حتما با پزشک خود مشورت نمایید البته نمایندگی محصولات بادی نیز دارای تیم متخصص جهت مشورت و انتخاب بهترین مورد هستند.


قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان

کد کالا:  SHERLY.S
برند:  other

توضیحات

 این مدل تشک مواج بیشتر برای بیمارانی استفاده میشود که مشکلشان در حد استراحت های کوتاه مدت و استفاده هایی همچون شکستگی لگن و یا کمر و پا بوده و زیاد نیاز به بستری ندارند، این محصول از تحمل وزن پایین تری برخوردار است و کیفیت بسیار معمولی ای دارد. در مورد افرادی که سنشان زیاد بالا نرفته و مشکل خیلی حادی ندارند نیز میتوانند از این نوع تشک استفاده نمایند، این نوع تشک مواج بیشتر در منزل و یا بیمارستان برای همین نوع بیماران مناسب است. این محصول با موجهایی که در طول خود ایجاد میکند که هر موج باندازه چهار عدد کف دست بوده و به همین دلیل این تشک ها را مواج تخم مرغی نیز مینامند کمک به بیماران میکند تا تکیه گاه های بدن آنها را تغییر دهد و فشار روی یک قسمت متمرکز نشود. در مورد لوازم این تشک که در قسمت مشخصات آمده و میتوانید اطلاعات این محصول را مشاهده نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
در بخش جلویی جعبه تشک مواج ساده از رنگ سفید و بنفش استفاده شده و نام  با حروف درشت (QY) کاملا به چشم می آید. نوشته هایی مربوط به ویژگی های محصول و لوازم جانبی آن به زبان انگلیسی موجود می باشد. همچنین اطلاعاتی درباره کارخانه سازنده درج شده و در سمت راست عکسی کوچک از محصول قرار گرفته است. با وجود علامت محافظت کننده و شماره ایزو، تضمین کیفیت این تشک توسط کشورهای اروپایی ها تائید شده است.

روش نصب:
برای استفاده از تشک های مواج خانگی باید آن را به پمپ باد متصل کنید. این اتصال توسط یک رابط که دارای دو شلنگ به هم چسبیده است، انجام می شود. یک سر آن در قسمت مخصوصی که در محصول تعبیه شده قرار می گیرد و سر دیگر به پمپ باد متصل می شود. بعد از اینکه شلنگ را به پمپ و کالا وصل کردید، پمپ باد را روشن کنید. سپس درجه آن را روی حداکثر گذاشته تا سلول ها متورم شوند. هنگامی که سطح برآمدگی های آن سفت و قابل انعطاف شد درجه را روی متوسط بگذارید. این پیچ تنظیم در واقع فشار هوای داخل سلول ها را کنترل می کند. اینک بیمار می تواند روی تشک مواج ساده دراز کشیده و استراحت کند. در قسمت زیر پمپ باد دو پایه قرار گرفته که در صورت دلخواه و بسته به سطحی که پمپ را روی آن قرار می دهید می توانید پایه ها را باز یا بسته نگه دارید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  SHERLY.S    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج وکتو تخم مرغی

تشک مواج وکتو تخم مرغی


قیمت : ۲,۶۵۰,۰۰۰   تومان


تشک مواج خانگی کره ای ایر داکتر

تشک مواج خانگی کره ای ایر داکتر


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل