تخت خواب بادی کودک ماشین

یک محصول بسیار زیبا با طراحی پسرانه و مورد پسند آنها از نمایندگی اینتکس در ایران با قیمت ارزان میباشد، این تخت خواب بادی مناسب برای خوابیدن و بازی کردن است، جهت بازی با این محصول حتما تشک میانی آن را از فریم جدا نمایید تا کودک براحتی با توپ های آن بازی کند، در سریع ترین زمان ممکن میتوان تخت خواب را نصب و راه اندازی کرد و یا خالی از باد کرده و آن را جمع نمود.


موجود نمی باشد

کد کالا:  48665
برند:  INTEX- اینتکس

توضیحات

جنس بدنه از pvc ساخته شده و به همین دلیل باعث شده تا استحکام تخت خواب بادی کودک در مقابل فشار و سوراخ شدگی مناسب باشد. کاملا بهداشتی بوده و ضد حساسیت می باشد. نوع دریچه های باد پستونکی کوچک بوده و جهت جلوگیری از خروج هوا یک سوپاپ در اختیار دارد. یک تشک برای خوابیدن داشته که قابل جدا شدن می باشد. برای تمیز ماندن تشک می توانید یک ملحفه روی آن بکشید.

ساختار داخلی کالا از نوع ساده موازی در قسمت طولی است. باعث می شود که تردد باد در لایه های داخلی بهتر انجام شده و کودک در زمان استفاده راحت تر باشد. با استفاده از چند توپ، محل مناسبی برای بازی فرزندتان بوده و باعث سرگرمی او می شود. برای بچه های بین 3 تا 6 سال مناسب بوده و می تواند وزن آنها را تحمل کند.

پمپ باد جهت راه اندازی تخت خواب موجود بوده و از نوع دستی دوبل می باشد. استفاده از آن ساده بوده و با فشار دست عمل باد زدن را انجام می گیرد. ضمانت نامه این پمپ 18 ماهه بوده که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید.

لوازم جانبی شامل دفترچه راهنما بوده که جهت راه اندازی تخت خواب می توانید آن را مطالعه نمائید. یک برچسب تعمیر نیز در اختیار شما قرار گرفته که جهت رفع خرابی های احتمالی بدنه محصول مناسب است.

نقد و بررسی

کارتن تخت خواب کودک طرح ماشین
بسته بندی:
طراحی ظاهر کارتن بسته بندی تخت خواب بادی کودک اینتکس با رنگ های شاد صورت گرفته است، نوشته Ball toyz به همراه لوگوی in tou بالای صفحه ی اصلی جعبه قرار دارد که به کاربرد بچگانه این محصول اشاره دارد، تصویر ماشین در حالی که کودکی روی آن قرار گرفته در قسمت اصلی کارتن چاپ شده است، کناره های جعبه بسته بندی از تصاویر و نوشته های مشابه استفاده شده که شامل توضیحاتی نیز درباره ی محصول می باشد، برای خارج کردن تخت خواب طرح ماشین می توانید از درب پایین یا بالا استفاده کنید و هنگامی که قصد بازگرداندن آن به داخل کارتن را دارید می توانید با استفاده از چند تکه چسب درب ها را محکم کنید، برای مشاهده ی بارکد می توانید به درب پایین مراجعه نمایید.
پمپ تخت خواب بادی کودک طرح مشین
ظاهر و طراحی تخت خواب فوق مانند ماشین مسابقه ای میباشد، رنگ تخت بادی ترکیبی از قرمز و زرد میباشد،از بیرون چهار چرخ بادی نیز دیده میشود، یک تشک بادی به رنگ آبی در این مجموعه قرار دارد که میتواند جداگانه یا داخل فریم استفاده شود، در واقع تخت کودک از یک فریم و تشک بادی تشکیل شده که هر یک به صورت جداگانه یا توام با یکدیگر قابل استفاده میباشد، در بسته بندی این کالا چندین توپ رنگی نرم و بدون لبه قرار دارد که از آن برای بازی کودکان استفاده میشود، در صورت تمایل میتوانید بسته های توپ اینتکس را تهیه کرده و از تخت خواب به عنوان استخر توپ استفاده نمایید.

ویژگی این محصول کودکانه در طراحی زیبا، منحصر به فرد و کودک پسند آن است، تخت خواب بادی به شکل ماشین طراحی شده است که حتی میتوان از آن برای دکوراسیون اتاق کودک استفاده کرد، همراه با این کالا یک عدد پمپ باد دستی بوده که از آن میتوان برای نصب و راه اندازی محصول تحت هر شرایطی حتی در نبود برق استفاده کرد.

تخت خواب بادی بچه گانه
نحوه صحیح  باد کردن و تخلیه:
دقت کنید تا در محیطی عاری از هر گونه شئ تیز و برنده انواع تخت خواب بادی اینتکس قرار را دهید، سپس نازل پمپ را بعد از باز کردن دریچه باد با کشیدن بسمت عقب بداخل دریچه فرو کنید، بعد از ورود باد به داخل محصول، دریچه این محصول را با فشار دست ببندید، فریم، تشک با تخت کودک مجزا از یکدیگر باد زده میشود و این کار را باید به برای هر دو قسمت انجام دهید، دقت کنید تا جایی محصول را باد بزنید که بعد از اینکه شکل خود را پیدا کرد، عملیات پمپاژ را متوقف کنید و باد بیش از حد به آن وارد ننمایید، چرا که با اینکار ممکن است به لایه های داخلی تخت خواب آسیب برسد، برای خالی کردن محصول کافیست دریچه بادی را بازکرده تا هوا از داخل آن خارج شود.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

داستان :
این خیلی خیلی چیز صفاییه. یکی از بچه‌های ما ازینا داره و واقعا راضیه.

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  48665    
برند:  INTEX- اینتکس
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تخت بادی سلطنتی دو نفره

تخت بادی سلطنتی دو نفره


قیمت : ۷,۲۰۰,۰۰۰   تومان ۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی کودک انگری بردز با پتو

تخت خواب بادی کودک انگری بردز با پتو


قیمت : ۱,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی ماشین با پمپ برقی

تخت خواب بادی ماشین با پمپ برقی


قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰   تومان


تخت خواب بادی یک نفره برزنتی

تخت خواب بادی یک نفره برزنتی


قیمت : ۵,۱۰۰,۰۰۰   تومان


تخت خواب بادی دخترانه با پتو

تخت خواب بادی دخترانه با پتو


قیمت : ۱,۸۶۰,۰۰۰   تومان ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره طبی بلند

تخت بادی دو نفره طبی بلند


قیمت : ۵,۰۵۰,۰۰۰   تومان


تخت خواب بادی دو نفره با پمپ برقی

تخت خواب بادی دو نفره با پمپ برقی


قیمت : ۴,۱۰۰,۰۰۰   تومان


تخت بادی یکنفره طبی ارتفاع 46 سانتی

تخت بادی یکنفره طبی ارتفاع 46 سانتی


قیمت : ۴,۳۵۰,۰۰۰   تومان


تخت بادی طبی الیافدار اینتکس

تخت بادی طبی الیافدار اینتکس


قیمت : ۳,۸۵۰,۰۰۰   تومان


تخت خواب بادی دو نفره دو رنگ

تخت خواب بادی دو نفره دو رنگ


قیمت : ۴,۵۵۰,۰۰۰   تومان


تخت بادی دو تکه نوجوان اینتکس

تخت بادی دو تکه نوجوان اینتکس


قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰   تومان


چسب تعمیر تخت خواب بادی اینتکس

چسب تعمیر تخت خواب بادی اینتکس


قیمت : ۹۰,۰۰۰   تومان


محصولات مکمل
بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


قیمت : ۱۲۰,۰۰۰   تومان


چسب تعمیر تخت خواب بادی اینتکس

چسب تعمیر تخت خواب بادی اینتکس


قیمت : ۹۰,۰۰۰   تومان


بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


موجود نمی باشد