جکوزی بادی پیش ساخته خانوادگی

به جرات مي توان گفت يکي از موثرترين راه ها براي رفع خستگی و گرفتگی عضلات بدن استفاده از جکوزی بادی است که سبب احيا و تجديد قوای جسمی بدن مي شود. جکوزی گرم با فشار آب بخش های مختلف بدن را ماساژ مي دهد. ضمن اين که پس از ورزش و فعاليت های زياد باعث می شود تنفس به حالت عادی بازگردد. تنها کافی است تمام بدن را با فشار آب گرم در جکوزی ماساژ دهيد. جکوزی بادی پیش ساخته, یکی از انواع آن میباشد.این محصول را میتوانید براحتی حمل و نقل کنید و از سایر هزینه های ساخت جکوزی راحت شوید.


موجود نمی باشد

کد کالا:  54101
برند:  bestway -بست وی

توضیحات

جنس بدنه از مواد اولیه با کیفیت پی وی سی به صورت سه لایه تشکیل شده است. قسمت های داخلی جکوزی بادی پیش ساخته خانوادگی با استفاده از طرح ایده آل و سفید باعث درخشش بیشتر آن شده است. کف داخلی این محصول از فوم مخصوص تشکیل شده تا نشستن در آن راحت تر باشد. روی بدنه دریچه های مخصوص قرارداده شده تا توسط آن بتوانید پمپ را متصل کنید.

ویژگی منحصر به فرد این جکوزی بادی ماساژ بدن با فشار آب گرم است و پس از ورزش و فعالیت های طاقت فرسا سبب می شود تا تنفس شما به حالت عادی بازگردد. دارای یک درپوش دو تکه از جنس پی وی سی است که برای گرم نگه داشتن آب و تمیز ماندن بیشتر محصول مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این جکوزی دارای هیتر و گرمکن نمی باشد و آب داخل محصول توسط دریچه ای که در کف قرار گرفته به صورت مدیریت شده خارج می شود و پس از آن می توانید آب را به محل مورد نظر خود انتقال دهید.

پمپ تصفیه/باد این جکوزی توانایی انجام سه عمل باد کردن، جت کردن و تصفیه را دارد. با استفاده از فیلتر خود در هنگام جت کردن آب را تصفیه کند. با استفاده از رابط های شلنگی پیچ شونده و اتصال آنها به دریچه های بدنه می تواند آب را تصفیه کند. پمپ جکوزی بادی پیش ساخته دو منوی مختلف جهت جت ماساژ و تصفیه دارد. شما می توانید با استفاده از پمپ به راحتی این محصول را مانند تصاویر زیر باد کنید.

لوازم جانبی که در بسته بندی محصول قرار داده شده شامل پمپ باد برقی، رابط نصب شلنگ جهت باد کردن یا تصفیه آب جکوزی، دو شاخه محافظ دار پمپ، لوازم تعمیراتی، درپوش دو تکه بادی و راهنمای نصب که با توجه به آن می توانید محصول را راه اندازی کنید.

نقد و بررسی

جکوزی بادی پیش ساخته خانواده بست وی 
بسته بندی:
طرحی متفاوت از کمپانی بست وی که بسته بندی طرح داری را برای جکوزی پیش ساخته انتخاب کرده است. حتی برند شرکت نیز تغییرات زیادی با سایر مدل ها دارد. با رنگ آبی روشن آن را تزئین کرده اند و در قسمت جلویی کارتن، تنها یک تصویر بزرگ از محصول دیده می شود. دو نفر در حال استفاده از کالا هستند که نشان دهنده ابعاد مناسب آن است. همچنین نوشته هایی در این قسمت وجود داشته که مربوط به راحت بودن در زمان استفاده از تکنولوژی های قرار گرفته روی جکوزی می باشد.

جکوزی بادی پیش ساخته نارنجی 54101 
روش نصب و استفاده:

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  54101    
برند:  bestway -بست وی
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
جکوزی بادی 4 نفره با لوازم کامل

جکوزی بادی 4 نفره با لوازم کامل


قیمت : ۴۴,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان


پشت سری جکوزی بادی

پشت سری جکوزی بادی


قیمت : ۲۸۰,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


جکوزی پیش ساخته بادی 6 نفره اینتکس

جکوزی پیش ساخته بادی 6 نفره اینتکس


قیمت : ۴۹,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان


جکوزی خانگی حرفه ای بست وی

جکوزی خانگی حرفه ای بست وی


قیمت : ۴۳,۵۰۰,۰۰۰   تومان


جکوزی بادی 4 نفره حباب ساز

جکوزی بادی 4 نفره حباب ساز


قیمت : ۴۵,۵۰۰,۰۰۰   تومان


سینی لبه جکوزی بادی

سینی لبه جکوزی بادی


قیمت : ۵۰۰,۰۰۰   تومان ۵۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل