بهترین استخر پیش ساخته
بهترین استخر پیش ساخته تولید شده برای شما کدام مدل است؟
استخر پیش ساخته
 
آیا در جست و جوی روشی هستید که چگونه محصول خود را تهیه نمایید؟ اگر جواب تان بله است، به بهترین سایت جهت خرید این مدل استخر پُرتابل  مراجعه نموده اید. در این قسمت می خواهیم بطور خلاصه و کاملا مفید تمامی موارد و نکات آن را آنالیز کنیم و به مقایسه بپردازیم تا بتوانید بهترین نمونه از آن را که مناسب با فضای موجود می باشد، خریداری نمایید.راهنمایی و پیشنهاد هایی که در اینجا شده به شما کمک می کند که مناسب ترین مدل را برگزینید. در نظر داشته باشید که برای دسترسی به اطلاعات مفید، سه نوع  از این محصولات را در نظر میگیریم تا به مقایسه بپردازیم و اطلاعات جامعی را کسب نماییم. استخر با بدنه سفت، استخر با بدنه نرم و استخر های پیش ساخته روی زمینی. همین طور که مشغول خواندن این مطلب می باشید، راهنمایی ها و نظرات را در نظر بگیرید تا به جوابی صحیح برای سوال خود " کدام استخر بهتر است که آن را بخرم؟ " برسید.
هر سه موردی که برای تان بعنوان مثال گفتیم، در سایت موجود می باشد. استخرهای پیش ساخته با بدنه نرم مانند محصولات ایزی سِت بوده که رینگ بالایی آن باد شونده است و بر طبق مدل و کارایی که دارند در سایز و شکل های متفاوت ساخته شده اند. بعضی از آنها فریم دار می باشند و به دلیل داشتن ارتفاع مختلف دارای نردبان است. استخر های پیش ساخته با بدنه سِفت و محکم نیز مانند انواع  مدل های فریم دار می باشند که در ابعاد بزرگتری ساخته شده در دو بِرند اینتکس و بست وی تولید شده اند. استخرهای پیش ساخته روی زمینی نیز مانند مدل های مستطیلی شکلی می باشد که فریم دار بود ه و در ابعاد شش و هفت متری ساخته شده اند.
داشتن استخر شخصی در محل زندگی تان می تواند خیلی جذاب و خاص باشد چون در زمانیکه میخواهید استراحت نمایید و از اوقات فراغت تان لذت ببرید قابل دسترس و احساس خوشایندی را به شما میدهد. خوشبختانه این هدفی که در ذهن دارید دور از دسترس تان نمی باشد چون انواع استخرهای پیش ساخته راه حلی کاربردی و قابل دسترس می تواند برای شما باشد بعبارت دیگر استخر فضایی می باشد که در آن می توانید به راحتی شنا، آبتنی کنید. ریلکس شوید بدون اینکه از منزل خود خارج شوید بعلاوه زمان زیادی را می توانید برای انجام ورزش و بازی همراه کودکان خود صرف نمایید. فصل تابستان فوق العاده ای میشود زمانی که وقت بسیاری را در استخر مخصوصا استخر شخصی تان بگذرانید علاوه بر این زمان زیاد با کیفیت خصوصی می توانید در استخر تان همراه خانواده، اقوام و دوستان سپری نمایید.به بهترین مکان برای پیدا کردن آرامش و تفریح می شود.
هرچند که برگزیدن یک مورد مناسب و درست که متناسب با نیاز شما باشد بستگی به چند دلیل مانند برند و قیمت های مختلف دارد این تفاوت ها موجب می شو که تصمیم گیری تان سخت و مشکل شود بنابراین باید بعد از این همه گیج شدن و سردرگمی به تصمیمی قاطع برسید. برای اینکه از شر این سردرگمی ها خلاص شوید بهتر است که راهنمایی و محصولات را باهم مقایسه نمایید تا به راحتی بتوانید به محصولی درست و صحیح در قیمتی که میخواهید برسید. تا آنجا که تجربه داریم می دانیم که راهنمایی مفید می تواند شما را کمک کند. نظرات و راهنمایی ها شامل مقایسه ها می تواند تصویری صحیح از یک مدل استخر پیش ساخته روی زمین را به شما بدهد.
 
در اینجا عواملی را ذکر میکنیم که بهتر است بدانید:
- در ابتدا اصول و سیستم های ضروری یک استخر شنا را یاد بگیرید.
- دوم اینکه ملاحظات و تصمیمات عاقلانه ای را بگیرید و هر نکته محبوب خود را در محصول تیک بزنید.
- سوم، یکی از مهم ترین عوامل بودجه تان می باشد. باید آنرا با نیازتان مطابقت دهید.
- چهارم، باید آن ابعادی که به کارتان می آید و مورد نیازتان میباشد را در نظر بگیرید. برای مثال طول، عرض و ... از استخر خود را داشته باشید.
- بهتر است که به عوامل مهم دیگری مانند برند، خصوصیات و ویژگی ها، لوازم جانبی و اقدامات احتیاطی قبل از تصمیم نهایی توجه داشته باشید. بعنوان آخرین نکته این است که استخر های پیش ساخته متنوعی وجود دارد که قیمت های متفاوتی دارد. دوباره هم تاکید می کنیم که بهتر است تفاوت ها را با هم مقایسه کنید تا تصویر بهتری از آن مدل علاقه خودتان بدست آورید.
 
ویژگی ها و امکانات:
بهترین و عاقلانه ترین انتخاب زمانی اتفاق می افتد که تمامی عوامل را چک نمایید. البته بودجه بندی خرید آن  را در اول کار قرار داده، هر استخری دارای یک عملکرد، ویژگی و قیمت می باشد. نیازهای معمول در رابطه با استخر معمولا راحت، امن، با داوم و مقرون بصرفه می باشد.
 
3- مورد مهم که باید تاکید کنیم: 
1) کارایی
2)  انعطاف پذیری 
3) مقرون به صرفه بودن
به طور واضح استخرهای پیش ساخته روی زمین باید مطابق با نیازهای شما در رابطه با یک استخر باشد. علاوه بر نام تجاری، باید مطابق با نیازهای شما باشد.باید از انعطاف پذیری خاصی برخودار باشد و کاملا قابل دسترس باشد. این مدل استخر ها جابه جایی راحتی دارد و به آسانی حمل و نقل می شود هم چنین نصب و راه اندازی راحت دارد. یک استخر پیش ساخته بهترین گزینه از نظر مقرون به صرفه بودن می باشد. دسترسی به این موارد کاملا سریع و آسان رخ میدهد زمانی که به دقت نحوه نصب، تعمیر و نگهداری را انجام دهید.
 
اندازه، سایز و شکل
همان طور که در بالا گفتیم باید ابعاد و کارایی که میخواهید را در نظر بگیرید همچنین این مورد بستگی به فضای موجود برای نصب دارد. استخر پیش ساخته روی زمین اصولا در شکل مستطیل، بیضی و دایره ای می باشند. هر کدام از این شکل ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند. فقط در نظر داشته باشید مدلی را انتخاب کنید که مطابق با نیازتان باشد. همه استخرها کامل نیستند. در ابتدا مقاله اشاره کردیم هدف خریدتان از استخر شکل و اندازه آن را نیز تخمین می زند. اگر به سوال بالای خود در رابطه با شکل و سایز استخر جواب دادید پس متوجه می شوید که کدام استخر پیش ساخته برای شما مناسب است. مواد سازنده آن از استیل و آلومینیوم ساخته شده است. هر کدام از آنها دارای مزایا و معایب بخصوص می باشند. برای انتخاب بهتر و درست تر موارد گفته شده در قبل را آنالیز کنید. جنس استیل از دوام بیشتری برخوردار می باشد در حالی که جنس دیگر از مواد محکم تر و با ارتفاع بلندتر ساخته شده اما قیمت بالایی دارد برخلاف جنس آلومینیومی این مدل جنس ها از کمترین تعمیرات برخوردار می باشند در مقابل جنس استیل، استخر ساخته شده از آلومینیوم بادوام تر نمی باشد اما وزن سبکی دارند به همین دلیل مناسب خواهد بود و به سرعت در مدت زمان کوتاهی نصب می شود.
 
بودجه
قیمت آن هر فصل متفاوت و متنوع می باشد زمانی که می خواهید استخر های روی زمین را بسازید، قیمت را تخمین بزنید. قیمت در فصل پاییز تخفیف می خورد همچنین در زمان خرید در بهار می توانید از قیمت های ارزانتری بهره مند شوید یا اگر مشکل مالی ندارید می توانید در هر فصل که تمایل دارید، استخر پیش ساخته را خریداری نمایید.
بِرند
چک کردن برند نیز مهم می باشد می تواند شما را تا حدودی در شناخت کیفیت کمک نماید. عواملی که در قبل به آن اشاره نموده ایم را در نظر بگیرید مانند: مواد شیمیایی مورد نیاز، نحوه نصب، خدمات و خدمات پشتیبانی دیگر بعلاوه در صورت نیاز گارانتی، خدمات تعمیراتی و سرویس مشتریان اگر یک نمونه از مدل های مقرون بصرفه آن را می خواهید، چک نمایید. هر برندی به شما انتخاب های گوناگونی میدهد به دلیل وجود ویژگی ها، قیمت ها و عملکردهاو...
به طور خلاصه
 
انواع استخرهای پیش ساخته:
مدلهای رایجی از آنها وجود دارد که بهتر است چک نمایید: استخر های ساخته شده با بدنه سخت، با بدنه نرم و متحرک
ویژگی های استخر پیش ساخته با بدنه سِفت
استخر پیش ساخته بدنه سفت
 
- موجود در شکل های معمول دایره ای و بیضی
- فریم دار از جنس استیل
- نصب دیواره از جنس موادی محکم
 
مزایا
- ثبات و دوام بیشتر
- داشتن تحمل بیشتری را در برابر سایش و پاره شدن
- داشتن ابعادی بزرگتر و انعطاف پذیری بیشتر
 
معایب
- صرف زمان زیاد برای نصب
- داشتن پیچیدگی زیاد در زمان نصب
ویژگی های محصولات پیش ساخته با بدنه نرم
استخر پیش ساخته بدنه نرم
 
- در اشکال متداول و رایج مستطیلی ساخته شده است (مدلهای بادی که در شکل دایره ای موجود می باشند)
- فیبر الیاف دار، پی وی سی و پوشیده از مواد پلاستیکی می باشد.
 
مزایا
- نصب و راه اندازی آسان
- نحوه راه اندازی ساده
- آسان در ذخیره سازی
- مقرون به صرفه
- تعمیرات راحت
 
معایب
- کیفیت آن به اندازه با بدنه محکم نمی باشد.
- هزینه زیادتری را شامل می شوند به دلیل وجود پمپ، نردبان، فیلتر یا وسایل کاربردی دیگر
- تحمل زیادی در برابر سایش و پارگی ندارد.
- به راحتی خسارت می بیند و ایجاد شکاف می شود.
ویژگی های استخرهای پرتابل
استخر پیش ساخته پرتابل
 
- محبوب تر
- معمولا به صورت دایره شکل
- هماهنگی خوب و مناسب
مزایا
- نصب راحت
- کم هزینه در تعمیر و ماندگاری بالا
- مقرون به صرفه، مناسب
- انعطاف پذیر( حرکت دادن آسان و نیاز به فضای کم برای راه اندازی)
 
معایب
- تمیز نگه داشتن آن سخت است.
- به آسانی تعمیر نمی شوند.
- از نظر درجه کیفی پایین و از لوازم و تجهیزات جانبی کمی برخوردار می باشد.
ویژگیها، تجهیزات و لوازم قابل دسترس
این گونه لوازم برای حفاظت به طور کامل مهم و ضروری هستند و برای تمیز نگه داشتن و پاک کنندگی آب و طولانی شدن کیفیت آن کارایی دارند به طور کلی تجهیزات خوب و لوازم جانبی در آن می تواند یک تجربه خوب شنا، حداکثر بهره وری و استفاده  بهینه از آنرا برای شما بوجود بیاورد. برخی ملزومات عمده مانند پمپ، فیلتر، نردبان، پوشش، و ... لازم به خرید هستند و می توانید برخی از لوازم جانبی رایج برای استخر پیش ساخته را به آن اضافه کنید از جمله، روشنایی، نرده، بخاری، پاک کننده ها، ...
 
پمپ
مدل های رایجی از پمپ وجود دارد که برای انواع استخرهای پیش ساخته تولید شده اند.
سیستم تصفیه (فیلتر)
نحوه عملکرد فیلتر به راحتی آب را تمیز و تصفیه شده نگه می دارد.
 
نردبان ها
نردبان استخر پیش ساخته 
این وسیله موجب می شود که به آسانی و به راحتی به داخل دسترسی داشته و برای رفت و آمد به مشکلی بر نخورید. نردبان های زیادی برای استفاده در فروشگاهها وجود دارد. بسیاری از انها از استیل و آلومینیوم یا وینیل ساخته شده اند.
 
کاور استخر
این وسیله موجب می شود که آب تمیز نگه داشته شود و مانع ورود هر گونه کثیفی به داخل شود. مدلها مختلفی از آن وجود دارد که استخر را از برگ، هوای سرد زمستان و تابش مستقیم نور خورشید پوشش میدهد.
 
سرسره استخر
وسیله ای می باشد که موجب سرگرمی و تفریح شده و در ارتفاع مختلفی موجود می باشد.
گرم کن آب استخر
گرم کن آب دمای آن را ثابت نگه داشته و میزان قابل توجهی از گرمای مورد نیاز آب استخر آماده را تامین میکند.
 
جاروی استخر
جارو شارژی استخر پیش ساخته
 
تمیز کننده کمک میکند که تمام کثیفی های آن جمع اوری شود، وسیله ای کارآمد که برای تمیز نگهداشتن دیواره و کف استخر آماده مناسب است.
 
مواد شیمیایی
این گونه مواد به طور گسترده ای مورد استفاده قرار میگیرد مانند کلر و نمک برای تصفیه. مواد شیمیایی به تمیز ماندن آب کمک شایانی می کند.
 
نتیجه گیری
هر کدام از استخرهای پیش ساخته دارای قیمت های متفاوتی هستند و همین مورد موجب می شود که دارای لوازم جانبی گوناگونی نیز باشند. قبل از خرید انواع  آن بهتر است که میزان وجه قابل پرداخت خود را تخمین بزنید. هزینه نصب و لوازم تعمیراتی آن را در نظر بگیرید. پیشنهاد می شود که همه جزییات را در نظر گرفته و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرید. در این صورت شما میتوانید بودجه مناسب برای خرید را در نظر داشته و مدل مناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید. داشتن استخر آماده شخصی برای شما چندین سود را بوجود می آورد. پس، انتخاب صحیحی از استخرها می تواند به شما در صرف هزینه و وقت کمک کند و مطابق با رویایتان باشد. یکی از کارآمدترین، اقتصادی ترین، انعطاف پذیر، مقرون به صرفه و مناسب ترین استخرهای شنا که دنبال آن هستید، استخر های روی زمین می باشند. یکی از محبوب ترین نوع از این محصولات که اکثر افراد برای ریلکسی و تفریح و سرگرمی مورد استفاده قرار می دهند. در آخر می توان به این نکته اشاره کرد که اگر انتخابی درست داشته باشید می توانید بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به فردی حرفه ای برای راه اندازی، آنرا نصب نمایید.